Klocki Lego Nexo Knights - najlepsze oferty

Klocki Lego Nexo Knights w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 40 produktów - zobacz najlepsze oferty
Do broni odeprzyj wrogi atak na królestwo i Zamek Knighton! Zwiedand#378; wspaniaand#322;y Zamek Knighton typu dwa w jednym i obroand#324; króla przed atakiem! Otwórz gand#322;ównand#261; bramand#281; i rozwiand#324; and#347;ciany, by wysand#322;aand#263; do bitwy pojazd Robina z dwiema wyrzutniami klocków i Merloka 2.0 w MechLoku, robotycznej zbroi z kapeluszem czarodzieja. Zaatakuj przeciwnika i nie daj siand#281; zand#322;apaand#263; w jeand#380;dand#380;and#261;ce, kamienne wiand#281;zienie. Ten niesamowity zestaw z serii LEGO NEXO KNIGHTS ma wieand#380;and#281; zrobionand#261; z odczepianej Huczand#261;cej rakiety, czand#281;and#347;and#263; mieszkalnand#261; zamku z dwiema sypialniami i jadalniand#261;, zbrojowniand#261; i centrum dowodzenia, które zapewniand#261; wiele godzin wspaniaand#322;ej zabawy w obland#281;and#380;enie zamku. W zestawie szeand#347;and#263; tarcz do zeskanowania oraz osiem minifigurek.
Więcej
Zwiń
Ilość elementów: 253 Wiek: 8-14

Wsiądź na pokład latającego pojazdu i spiesz na ratunek królowej, która tkwi uwięziona w paszczy potwora! W zestawie potwór Infernoxa do złożenia, uzbrojony w młot strzelający dyskami, a także odrzutowy wierzchowiec i 2 minifigurki.

Uratuj Królową Halbert uwięzioną w paszczy potwora Infernoxa!

Królowa został uwięziona wewnątrz Infernoxa! Całe szczęście, że Aaron Fox wręcz nie może żyć bez wyzwań! Jego superszybki odrzutowy wierzchowiec krąży wokół tego wielkiego potwora. Celny strzał z łuku płomienia, szybka szarża i królowa uratowana. A teraz w nogi! W zestawie 2 skanowalne tarcze mocy NEXO — Lawowy smok i Dziura czasoprzestrzenna.

Ilość elementów: 253 Wiek: 8-14

Wsiądź na pokład latającego pojazdu i spiesz na ratunek królowej, która tkwi uwięziona w paszczy potwora! W zestawie potwór Infernoxa do złożenia, uzbrojony w młot strzelający dyskami, a także odrzutowy wierzchowiec i 2 minifigurki.
Więcej
Zwiń
Niepokonany Władca Bestii ma może wybuchowy charakter, ale tym razem ma dynamit w rękach! Zakręć szalonymi Globlinami na łańcuchach albo pokonaj wrogów, ciskając w nich laskami dynamitu. Wyssij energię swoich wrogów, by ich ostatecznie unicestwić! Podnieś swoją wartość bojową, skanując tarcze 3 mocy NEXO. Zbierz jak najwięcej unikalnych zdolności w postaci cyfrowej, aby przechytrzyć przeciwników w darmowej aplikacji LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. Zeskanuj 3 moce NEXO: Atak globlinów, Duchowy wir i Dynamoc.Zestaw z Niepokonanym Władcą Bestii pozwala połączyć zabawę na żywo z grą na platformie cyfrowej, w której wykorzystasz 3 tarcze wyjątkowych mocy NEXO do zeskanowania.W zestawie broń: 2 łańcuchy z Globlinami i świdrowy sztylet, a także akcesoria: dysk pola siłowego, 2 laski dynamitu, kaptur i stojak prezentacyjny. Weź wroga przez zaskoczenie, atakując laskami dynamitu! Niepokonany Władca Bestii ma z tyłu mechanizm, który pozwala zakręcić globlinowymi łańcuchami.
Więcej
Zwiń