Klocki Lego Nexo Knights - najlepsze oferty

Klocki Lego Nexo Knights w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 43 produkty - zobacz najlepsze oferty
Klocki LEGO® Nexo Knights™ - Pojazd Axla Transporter Axla może stać się Twoim doskonałym orężem w walce z Brunzie! Wykorzystaj go, aby nie zdołał dorwać księgi zaklęć! Transporter Axla to nie jest zwykły pojazd, gdyż jego wieżyczka strzelnicza ma koła i może się odłączać! Wykorzystaj ją w walce z Burnziem. Wypal z wyrzutni pocisków i miotaczy dysków, a potem spróbuj powstrzymać potwory ostrzałem z ukrytej katapulty transportera. Jeśli podejdą zbyt blisko, to odkryją tajny skarbiec! Jeśli Burnzie będzie nadal stawiał opór swoim miotaczem dysków i potężnym młotem, wyślij Axl Boty, które usuną uszkodzenia. W zestawie skanowalne tarcze 4 mocy NEXO: Rzut skałą, Spalenie, Skamienienie i Pole siłowe. Zestaw zawiera 4 minifigurki: Axl, 2 Axl Boty i Popielny Wojownik. W pudełku znajdziesz także dużą figurkę Burnziego do złożenia.
Więcej
Zwiń
Klocki LEGO Nexo Knights Zbroja Macy 70363 Podziwiaj siłę Macy! Zbroja Macy zdecydowanie podniesie Twoje zdolności bojowe! Zeskanuj tarcze zawarte w opakowaniu, by zyskać unikalne zdolności bojowe do wykorzystania w grze. Swoje ulubione postacie NEXO KNIGHTS znajdziesz na kanale Cartoon Network. Idealny prezent dla fanów klocków LEGOandreg; i bajki NEXO KNIGHTS Pomóż potężnej Macy pokazać kamiennym potworom, gdzie ich miejsce! W takiej zbroi nie ma mowy o przegranej! Macy ma teraz tyle siły, że żaden wróg nie oprze się jej wielkiej maczudze. Później możesz opracować własny sposób na samodzielnie rozprawienie się z Monstroxem i kamiennymi potworami. W tym celu musisz połączyć trzy wybrane moce NEXO w unikalną kombinację mocy NEXO i zeskanować je do bezpłatnej gry LEGOandreg; NEXO KNIGHTS: MERLOK 2.0. Do wyboru masz pięć mocy NEXO: Kula Wyburzeniowa, Żelazny Smok, Okrzyk bitewny, Atak śluzu oraz Potęga.
Więcej
Zwiń
Weź wroga przez zaskoczenie! Obróć uchwyt i wysuń ukryte szybkostrzelne działka Gromowej Maczugi. Widzisz Kruszyciela Skał? Weź go na cel! Później wyskocz z pojazdu wraz z wiernym Macy Botem i chwyć fotonową maczugę, by móc rzucić się z powrotem do walki. W zestawie skanowalna tarcza mocy Wybuch Bomby NEXO. Cechy zestawu: Zestaw zawiera 3 minifigurki: Macy Halbert, Macy Bot i Kruszyciel Skał. Gromowa Maczuga Macy'ego ma dwa kokpity — dla Macy'ego i Macy Bota. Do tego wyposażona jest w dwa wyskakujące szybkostrzelne miotacze na 6 klocków oraz uchwyty do zamocowania fotonowej maczugi i tarczy Macy'ego. Obróć pokrętło, aby odsłonić ukryte miotacze i zasypać Kruszyciela Skał pociskami. W zestawie broń: fotonowa maczuga Macy'ego, dwa miecze Kruszyciela Skał oraz miecz Macy Bota. Zestaw zawiera także akcesoria: hełm Macy'ego, przyłbicę, tarczę i zbroję NEXO, a także hełm Macy Bota i hełm Kruszyciela Skał. Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat.
Więcej
Zwiń
SUPER ZABAWA DLA MOJEGO SYNKA POLECAM ;-)....

Opinie - Klocki Lego Nexo Knights