Klocki Lego Nexo Knights - najlepsze oferty

Klocki Lego Nexo Knights w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 61 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klocki Lego Nexo Knights Bojowy pojazd Lance'a Siądź za sterami bojowego pojazdu Lance'a i rusz w pogoń za Rogulem! Nie daj uciec tej bestii! Rozłóż skrzydła, poderwij maszynę do lotu i wystrzel w przeciwnika serię pocisków. Odłączenie skrzydeł uwolni skrzydlaty plecak odrzutowy Lancebota. Wtedy Lance może wylądować, a dynamiczna zabawa w świecie LEGOandreg; NEXO KNIGHTS stanie się jeszcze lepsza. Zawiera jedną tarczę NEXO do zeskanowania, która pozwala uzyskać moc Gęsia Skórka. Złap gargulca za pomocą bojowego pojazdu Lance'a typu "4 w 1", który jest wyposażony w rozkładane skrzydła z czterema pstrykanymi pociskami i odłączany skrzydlaty jetpack. W zestawie trzy minifigurki oraz jedna tarcza do zeskanowania. Bojowy pojazd Lance'a z zestawu typu "4 w 1" pomoże Ci ochronić Knighton przed kamiennym potworem! Model ma rozkładane skrzydła z czterema pstrykanymi pociskami, dwa kokpity dla minifigurek, dwie lance, odłączany skrzydlaty jetpack oraz motocykl turniejowy Lanceand#39;a.
Więcej
Zwiń
Lego Nexo Knights Artyleria królewskiej straży to zestaw klocków dla fanów rozgrywania zbrojnych starć. Mali konstruktorzy zbudują pojazd bojowy do obrony królestwa Knighton przed najeźdźcami. Kiedy do bram będą zbliżać się niebezpieczne potwory, wówczas dzielni rycerze uruchomią sześciostrzałowe działo z wysuwanym mieczem. Deszcz pocisków zaskoczy wroga. Chłopcy uwielbiają bawić się uzbrojonymi pojazdami oraz strzelającymi miotaczami.Zestaw Lego Nexo Knights pozwoli dzieciom wcielić się w rolę niepokonanych wojowników. Wykorzystując strzelające działko i mini figurki chłopcy będą mogli odgrywać widowiskowe akcje. Jeśli Twój urwis uwielbia serial animowany „Lego: Rycerze Nexo” i wiernie śledzi przygody dzielnych bohaterów, to na pewno ucieszy się na widok zestawu klocków Lego Artyleria królewskiej straży. Pozwól swojemu dziecku wymyślać ciekawe scenki oraz wcielać się w rolę super bohaterów. Klocki Lego zapewnią małym budowniczym fascynującą zabawę na wiele godzin.
Więcej
Zwiń
Gdy królestwo Knighton drży pod atakami Jestro, do akcji wkraczają rycerze LEGO® NEXO KNIGHTS™! Fortrex to wielki, jeżdżący zamek typu „2 w 1”. Wyślij go do walki! Zaatakuj Popielnego Wojownik i Biegaczy. Pomoże ci w tym pojazd rycerza oraz powietrzny szturmowiec V1. Za składanymi ścianami fortecy kryje się supernowoczesne centrum dowodzenia. Wysłuchaj odprawy, którą poprowadzi Merlok 2.0 i usiądź przy okrągłym stole, by zaplanować kolejne działania przeciwko Jestro. Księga zła nie może wpaść w jego łapska! W zestawie 5 skanowalnych tarcz mocy NEXO: Moc ziemi, Nadludzka szybkość, Okrzyk jastrzębia, Moc kurczaka i Szarża.
  • Zestaw zawiera 7 minifigurek: Clay Moorington, Aaron Fox, Axel, mistrz Eklerka, Popielny Wojownik i 2 Biegacze
  • Twierdza Fortrex jest uzbrojona w 2 szybkie wyrzutnie klocków z przodu, wyrzutnię dysków ukryta pod mostem zwodzonym, 2 wyrzutnie klocków na samym moście oraz 2 ruchome podwójne działka laserowe, które strzelają
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Lego Nexo Knights