Klocki Lego Nexo Knights - najlepsze oferty

Klocki Lego Nexo Knights w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 55 produktów - zobacz najlepsze oferty
Powstrzymaj infekcjand#281; technologicznand#261; w Bojowym poduszkowcu Lance'a! Pomóand#380; Lance'owi pokonaand#263; Cezara i Dennisa Cyberbajtera za pomocand#261; Bojowego poduszkowca. Pojazd ma kokpit z miejscem na minifigurkand#281;, dwie przezroczyste, czerwone lance, dwie wystrzeliwane rakiety, dwie ruchome osand#322;ony, dwa uchwyty na tarcze oraz cztery obracajand#261;ce siand#281; koand#322;a, które przydadzand#261; siand#281; podczas szybkiego starcia. Ten fajny zestaw dla dzieci zawiera trzy tarcze do zeskanowania, dwie minifigurki i figurkand#281; Dennisa Cyberbajtera. - W zestawie dwie minifigurki: Lance i Cezar oraz figurka Dennisa Cyberbajtera. - Bojowy poduszkowiec Lance'a ma ruchomy kokpit z miejscem na minifigurkand#281; i dwiema lancami, dwa wystrzeliwane pociski, dwie ruchome osand#322;ony, uchwyt na tarczand#281;, uchwyt z tyand#322;u na broand#324; oraz cztery obracajand#261;ce siand#281; koand#322;a.
Więcej
Zwiń
Daj się porwać futurystycznej rzeczywistości świata LEGO® NEXO KNIGHTS™ z niesamowitym Myśliwcem V2 i zmień się w Aarona Fosa, który z pojazdu typu „2 w 1” robi kusze! Ściśnij spust i wystrzel z podwójnych sprężynowych działek, a potem urządź zabawę w bitwę z lawowymi potworami. Jak myślisz, czy uzbrojony w kusze Aaron pokona uskrzydlonego Popielnego Wojownika? Wystrzel rycerza na pokładzie pojazdu w kształcie strzały ze Aaron Botem za sterami! W zestawie skanowane tarcze 2 mocy NEXO: Lodowy deszcz i Tarczowy blister. Myśliwiec V2 typu „2 w 1” zawsze trafia w cel! Zmień się w Aarona i użyj dwufunkcyjnego Myśliwca V2 jako kuszy wyposażonej dodatkowo w dwa sprężynowe działka! Gdy znudzi ci taka zabawa, możesz odegrać scenariusz powietrznej bitwy z Popielnym Wojownikiem! W zestawie 3 minifigurki.
Więcej
Zwiń
LEGO NEXO KNIGHTS INTRO PACK Fantastyczny zestaw dla wszystkich fanów serii Lego Nexo Knights! Opakowanie to oryginalna, foliowa saszetka marki Lego. Unikatowy zestaw zawiera: figurkę postaci Monster, zawieszkę, naklejki plakat.
Więcej
Zwiń