Klocki Lego Nexo Knights - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Klocki Lego Nexo Knights w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 44 produkty - zobacz najlepsze oferty
Lego 70313 NEXO Lawowy rozłupywacz Moltora

Wyścig już trwa! Moltor siedzi za sterami lawowego rozłupywacza i pędzi po księgę chaosu, ale Aaron Fox na swojej lewitującej tarczy jest tuż za nim! Jeden ruch potężnych ramion rozłupywacza i kamienna pięść zmiecie rycerza z jego tarczy. Naciągnij katapulty i wystrzel pociski ze stopionej skały. Nie daj się trafić strzałem z łuku płomienia, z którego celuje rycerz NEXO! W zestawie skanowalna tarcza 1 mocy NEXO: Kula ognia.

Dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat.

Nr katalogowy 70313

Seria Rycerze Nexo

Wymagania wiekowe od 8 lat

Płeć Chłopcy

Liczba elementów 187

Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 26,2 x 4,6 x 19,1 cm.
Więcej
Zwiń
Opis producenta

LEGO Nexo Knights Blasterowy myśliwiec Clay'a 70351

Wznieś się w powietrze na pokładzie Blasterowego myśliwca Claya i pokonaj kamiennego potwora Skałomruka! Pojazd ma rozkładane skrzydła z dwoma sześciostrzałowymi działkami oraz odłączany myśliwiec zwiadowczy Claybota z ruchomymi skrzydłami i własnym miotaczem na sześć klocków. Figurka kamiennego potwora Grimroca, którą trzeba zbudować, daje się ustawiać w najróżniejszych pozycjach. Ma przezroczyste skrzydła, niebieskie przezroczyste błyskawice oraz ogromną przezroczystą maczugę w kolorze niebieskim. W zestawie dwie minifigurki oraz trzy tarcze do zeskanowania.

Zawiera dwie minifigurki: Claya oraz Claybota, a do tego figurkę kamiennego potwora Grimroca do zbudowania i figurkę Brickstera.
Więcej
Zwiń