Klocki Lego Nexo Knights - najlepsze oferty

Klocki Lego Nexo Knights w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 44 produkty - zobacz najlepsze oferty
Jestro więzi Avę w swojej kwaterze, która ma kształt głowy. Pomóż bohaterskim rycerzom ją uwolnić!
Przygotuj odważną misję ratunkową i uwolnij Avę z łap Jestro, który więzi ją w swojej kwaterze. Jest to przyozdobiony wielką twarzą pojazd uzbrojony w ukrytą broń i wyposażony w Bojowy Kapelusz z wyrzutnią pocisków. Ciągnie ona za sobą na przyczepie Kamienną Twierdzę z regulowanym dźwigiem i klatką o ruchomych kratach i ma funkcję wypuszczania Kamiennej Łodzi. Ten zestaw LEGO® NEXO KNIGHTS™ obfituje w rozmaite funkcje, a do tego zawiera Podkopywacz Macy z obracającym się wiertłem oraz pojazd kamiennych potworów z armatami, dzięki którym misja ratunkowa ani przez moment nie będzie nudna. W zestawie sześć minifigurek oraz pięć tarcz do zeskanowania.

- Zestaw zawiera sześć minifigurek: Jestro, Avę, Macy, Lance’a, gargulca i kamienną machinę.
- W zestawie Kwatera Główna Jestro oraz Podkopywacz Macy.
Więcej
Zwiń
Klocki LEGO Nexo Knights Combo Moce NEXO 2 70373 Zbieraj i twórz Combo moce NEXO, by obronić Knighton przed Monstroxem! W tym opakowaniu znajdziesz aż pięć mocy NEXO, każda w innym kolorze. Zeskanuj tarcze i stwórz własną kombinację. Rozpraw się z Monstroxem i kamiennymi potworami w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™: Merlok 2.0. Ponad 35 mocy NEXO do zebrania! Swoje ulubione postacie NEXO KNIGHTS™ znajdziesz na kanale Cartoon Network. Idealny prezent dla fanów klocków LEGO® i bajki NEXO KNIGHTS™. Przyszłość Knighton jest w Twoich rękach! W każdym „tajemniczym" opakowaniu znajdziesz pięć mocy NEXO. Jakie kombinacje stworzysz, by pokonać Monstroxa w darmowej aplikacji LEGO® NEXO KNIGHTS™ MERLOK 2.0? Podłącz jednocześnie trzy moce NEXO do tarczy Combo NEXO i zeskanuj.
Więcej
Zwiń
Lego Nexo Knights Artyleria królewskiej straży to zestaw klocków dla fanów rozgrywania zbrojnych starć. Mali konstruktorzy zbudują pojazd bojowy do obrony królestwa Knighton przed najeźdźcami. Kiedy do bram będą zbliżać się niebezpieczne potwory, wówczas dzielni rycerze uruchomią sześciostrzałowe działo z wysuwanym mieczem. Deszcz pocisków zaskoczy wroga. Chłopcy uwielbiają bawić się uzbrojonymi pojazdami oraz strzelającymi miotaczami.Zestaw Lego Nexo Knights pozwoli dzieciom wcielić się w rolę niepokonanych wojowników. Wykorzystując strzelające działko i mini figurki chłopcy będą mogli odgrywać widowiskowe akcje. Jeśli Twój urwis uwielbia serial animowany „Lego: Rycerze Nexo” i wiernie śledzi przygody dzielnych bohaterów, to na pewno ucieszy się na widok zestawu klocków Lego Artyleria królewskiej straży. Pozwól swojemu dziecku wymyślać ciekawe scenki oraz wcielać się w rolę super bohaterów. Klocki Lego zapewnią małym budowniczym fascynującą zabawę na wiele godzin.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Lego Nexo Knights