Klocki Lego Mindstorms - najlepsze oferty

Klocki Lego Mindstorms w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 16 produktów - zobacz najlepsze oferty
Odkryj ostateczne wyzwanie LEGO®: potężny zestaw LEGO MINDSTORMS® EV3! LEGO® MINDSTORMS® EV3 pozwala Ci tworzyć zautomatyzowane istoty, pojazdy, maszyny i wynalazki LEGO oraz nimi sterować! Łącząc klocki LEGO® z programowalnymi klockami, silnikami i czujnikami, możesz tworzyć modele, które będą chodzić, mówić, chwytać, myśleć, strzelać i robić niemal wszystko, co tylko sobie wyobrazisz! Zestaw 31313 zawiera instrukcje budowy 17 niesamowitych robotów LEGO (możesz je znaleźć w sieci) — humanoidalnego robota, strzelającego skorpiona, pełznącego węża, wózka widłowego, ciężarówki wyścigowej, gitary elektrycznej, kroczącego dinozaura i wielu innych! Każdy robot posiada unikalne cechy i program, który kontroluje jego zachowanie! Istnieje wiele sposobów na powołanie Twoich modeli LEGO MINDSTORMS® do życia! Aby sterować robotem bezpośrednio, skorzystaj z pilota dołączonego do zestawu. Jeśli chcesz mieć jeszcze więcej kontroli, pobierz na smartfona aplikację Commander.
Więcej
Zwiń
LEGO® NINJAGO® 70671 Podróż Lloyda Zielony Ninja i mistrz Wu znów lecą na spotkanie złego Lorda Garmadona. Tym razem przeciwnik tak łatwo się nie wyrwie, tym bardziej, że nasi bohaterowie dysponują nowym rodzajem broni – mechanicznym smokiem! To robot, który potrafi latać, poruszać się po podłożu i jest niezastąpiony podczas walki. Smok, niczym prawdziwy, szeroko otwiera paszczę i kłapie szczękami, może także poruszać ogonem, strącając za jego pomocą wrogów. Dzięki dwóm ukrytym silnikom potrafi latać bardzo szybko, a miotacze klocków rozprawią się z wrogiem w okamgnieniu. Mechaniczny smok ma zielony kolor i w pełni funkcjonalne ciało, dzięki czemu przybiera różne pozy. Steruje nim Zielony Ninja i mistrz kung fu – Wu, którzy mają za zadanie pokonać Lorda i jego współpracownika Charliego.
Więcej
Zwiń
LEGO CREATOR 31074 WYand#346;CIGÓWKA 3w1 Przeand#380;ywaj kolejne przygody z modelem 3 w 1! Mknij przez pola i lasy w rewelacyjnej Wyand#347;cigówce z jasnozielonych, czarnych i niebieskich klocków z duand#380;and#261;, kolorowand#261; przedniand#261; szyband#261;, szczegóand#322;owand#261; kabinand#261; z otwieranymi drzwiami i oponami niskoprofilowymi na wspaniaand#322;ych felgach z niebieskiego aluminium. Naciand#347;nij przycisk, by podnieand#347;and#263; wlot powietrza na masce, a potem otwórz bagaand#380;nik z tyand#322;u, ustaw mocny silnik rakietowy na dachu i wyrusz przed siebie z ogromnand#261; prand#281;dkoand#347;ciand#261;! Gdy skoand#324;czysz, przebuduj model na mocnand#261; ciand#281;and#380;arówkand#281; odrzutowand#261; lub wyrusz w teren na wytrzymaand#322;ym i niewielkim quadzie.
Więcej
Zwiń
Oceni dopiero wnuczek po złożeniu i zaprogramowaniu

Opinie - Klocki Lego Mindstorms