Klocki Lego Mindstorms - najlepsze oferty

Klocki Lego Mindstorms w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 18 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wynalazca robotów 51515 to niesamowity konstruktorski zestaw, który zapewni mnóstwo atrakcji podczas codziennej zabawy. Najnowsza ewolucja Lego Mindstorms to pięć wspianiałych modeli do zbudowania, wiele atrakcji z programowaniem oraz ambitne zadania do wykonania z udziałem aplikacji Robot Investor.

W aplikacji Robot Investor znajduje się aż 50 zadań, dzięki którym każdy z modeli ożyje. Kroczący strażnik, Blast strzela oraz zadaje ciosy pięścią i pokonuje każdą przeszkodę napotkaną na drodze.

Zabawa inteligentnym robotem pomoże rozwinąć zdolności naukowe oraz techniczne. Połączenie nauki z zabawą to świetna opcja na spędzenie wolnego czasu w kreatywny sposób.
Więcej
Zwiń
LEGO Mindstorms EV3 Edukacyjna 45544 PROMOCJA

UwagaTylko 15 sztuk w okazyjnej cenie.

w zestawie brak akumulatora, można użyć baterii bądź akumulatorków typu AA

Zestawy fabrycznie nowe.

Polska dystrybucja z dożywotnią gwarancją (gwarancja do momentu produkcji i wsparcia przez Lego Education)

Zestaw został zoptymalizowany z myślą o stosowaniu w szkole lub na zajęciach pozalekcyjnych i zawiera wszystko, czego potrzeba, by uczyć z wykorzystaniem LEGO® MINDSTORMS®. Uczniowie mają możliwość budowania, programowania i testowania rozwiązań opartych na technologii i robotyce.

W zestawie znajduje się Inteligentna Kostka EV3 - mały ale potężny komputer używany do sterowania silników robota i zbierania danych z podłączonych czujników.
Więcej
Zwiń
LEGO BOOST – klocki konstrukcyjne dla każdego
LEGO BOOST to klocki konstrukcyjne łączące w sobie tradycyjne klocki Lego z osiągnięciami mechaniki, robotyki i nowoczesnych aplikacji. Produkty z tej serii pozwalają na zbudowanie kilku różnych modeli, które - dzięki obecności specjalnych technologii - mogą poruszać się i wykonywać proste polecenia. LEGO BOOST dedykowane jest dla dzieci i dorosłych, których interesuje kreatywna zabawa powiązana z nauką. Proces budowania wspomaga rozwój logicznego myślenia, uczy zasad przyczynowo-skutkowych i pozwala w sposób praktyczny wykorzystywać wiedzę technologiczną. Dodatkowo każdy stworzony model zapewnia długie godziny zabawy – przebudowy i programowania. Poznaj nową jakość klocków!

Model 1 – Robot Vernie
Robot Vernie to pierwszy model możliwy do zbudowanie z LEGO BOOST. Posiada wygląd tradycyjnego robota z oczami, przechylaną głową, ruchomymi rękoma, a dodatkowo wyposażony jest w gąsienice.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Lego Mindstorms