Klocki Lego Elves - najlepsze oferty

Klocki Lego Elves w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pomóand#380; Emily Jones i wilczycy Lumii zmierzyand#263; siand#281; z Nocturand#261; w nietoperzowym laboratorium! Odnajdand#378; w sobie magiand#281; i pokonaj zand#322;o w zestawie LEGO Elves 41195 Pojedynek Emily i Noctury! Ten wspaniaand#322;y zestaw zawiera budynek laboratorium z magicznym kocioand#322;kiem, funkcjand#261; ukazujand#261;cego siand#281; nietoperza, dwoma wiszand#261;cymi and#322;óand#380;kami dla nietoperzy i dwoma maand#322;ymi wnand#281;kami. W zestawie znajdziesz równieand#380; ruchomand#261; figurkand#281; wilczycy do zbudowania, której moand#380;e dosiadaand#263; minilaleczka, a takand#380;e karetand#281; z ruchomymi skrzydand#322;ami, dwiema kuszami i otwieranym dachem. W zestawie dwie minilaleczki oraz dwie figurki nietoperzy i figurka pajand#261;ka. - W zestawie dwie minilaleczki: Emily Jones i Noctura oraz figurki nietoperzy Phylla i Myzo, a takand#380;e figurka pajand#261;ka.
Więcej
Zwiń
Zaprząż Ognistą strzałę do rydwanu ognia Azari i ruszaj do fortecy Króla Goblinów, by pomóc Emily Jones i reszcie elfów uratować młodszą siostrę Emily. Ale ostrożnie! Złośliwy goblin napoił leśne kwiaty szkodliwą miksturą, która zamieniła je w mięsożerne rośliny. Czy potrafisz pomóc Azari wykorzystać jej magiczne zdolności, włączyć funkcje obronne rydwanu i uciec z lasu, zanim rośliny złapią ją i połkną? W zestawie minilaleczka Azari, figurka goblina Guxlina oraz figurka: pegaz Ognista strzała. Zestaw zawiera rydwan z miejscem dla trzech minilaleczek, kuszą, płomieniami wystrzeliwującymi z tyłu oraz odczepianą figurką pegaza Ognistej strzały. W zestawie jest również ogród z mięsożernymi roślinami, które można przewrócić. Spróbuj złapać Ognistą strzałę w paszczę rośliny. Naciśnij dźwignię w rydwanie, by wystrzelić płomienie i przewrócić rośliny. Akcesoria: amunicja do kuszy, butelka szkodliwej mikstury, mapa, instrukcje, marchewka i dwa nasiona złych roślin.
Więcej
Zwiń
Przeżyj ekscytujące przygody w Elvendale z Emily Jones. Zakradnij się do fortecy Króla Goblinów i pomóż uratować jej siostrę, Sophie Jones. Zestaw zawiera tratwę Emily z hakiem na linie i ruchomym sterem oraz fortecę z opuszczanym mostem zwodzonym, drzwiami ukrytymi za kryształami, działającą katapultą, obracającym się tronem i klatką zwisającą nad niebezpiecznymi roślinami. W zestawie są także trzy minilaleczki oraz figurka goblina i mrocznego kruka. W zestawie trzy minilaleczki: Król Goblinów, Emily Jones i Sophie Jones, oraz figurka goblina Tufflina i mrocznego kruka. Zestaw zawiera dwupoziomową fortecę z wieżą, obrotowym tronem, zwisającą klatką, otwieranym portalem, mostem zwodzonym, mięsożernymi roślinami-pułapkami, działającą katapultą i otwieraną magiczną księgą. W zestawie jest również tratwa Emily Jones z ruchomym sterem i hakiem na linie. Poruszaj sterami tratwy, by pomóc Emily Jones dotrzeć do fortecy.
Więcej
Zwiń
uśmiech i radość wnuczki jest warta każdej ceny