Klocki Lego Disney - najlepsze oferty

Klocki Lego Disney w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 96 produktów - zobacz najlepsze oferty
Podaruj małemu miłośnikowi Disneya magiczne chwile w zimowym pałacu z filmu „Kraina lodu”! Ubierz się ciepło i ruszaj saniami Anny w odwiedziny do pięknego lodowego pałacu Elsy. Pomóż Elsie użyć jej mocy, by otworzyć drzwi i wysunąć most, po którym można wejść do wspaniałego pałacu. Skosztuj herbaty i ciasta w kuchni, a potem po magicznych schodach wejdź na piętro, by przejść się po przezroczystym balkonie. Na koniec możesz zjechać po zjeżdżalni i pobawić się w śniegowym forcie lub na zimowym placu zabaw. Zabawa w stylu LEGO® l Disney Frozen spodoba się każdemu! Pomóż młodym fanom Disneya odgrywać sceny z filmów „Kraina lodu” i „Gorączka lodu” w imponującym lodowym pałacu. Ten ciekawy zestaw LEGO® l Disney dla dzieci zawiera piętrowy pałac ze specjalnym wysuwanym mostem, obrotowymi schodami i kuchnią wyposażoną w stół i krzesła. Na zewnątrz pałacu znajduje się plac zabaw ze śnieżną twierdzą, drzewem i działającą huśtawką, a do tego sanie z trzema wagonikami.
Więcej
Zwiń
Klocki Księżniczki Disneya Zaczarowy domek na drzewie

Klocki Księżniczki Disneya Zaczarowy domek na drzewie

Miłośnicy filmu Disneya Kraina lodu przeżyją mnóstwo przygód z zestawem do budowania i zabawy LEGO l Disney Frozen II 41164 Zaczarowany domek na drzewie. Zbudowany z klocków domek na drzewie ma sypialnię w pniu na parterze oraz jadalnię na piętrze. Na wieżę obserwacyjną prowadzi drabina, a po świetnej linie można zjechać na dół do zaczarowanego lasu, w którym maluchy z ochotą zajmą się dwoma króliczkami mieszkającymi w małym domku. Kemping i miejsce do wędkowania z funkcją latających ryb pozwolą przeżyć zabawne przygody z Anną, Olafem i Mattiasem z filmu Kraina lodu 2. Wyrusz w magiczną podróż po lesie i odkryj stojące w nim mityczne kamienie. W zestawie znajdują się trzy uwielbiane postacie Disneya z filmu Kraina lodu 2 oraz trzy figurki LEGO zwierząt.
Więcej
Zwiń
LEGO Disney 41168 Szkatułka na biżuterię Elsy Szkatułka na biżuterię to obowiązkowe wyposażenie pokoju każdej małej księżniczki. Najnowszy zestaw z serii LEGO® Disney po złożeniu przedstawia wyjątkową szkatułkę nawiązującą wyglądem do lodowego zamku Frozen! Niesamowita konstrukcja składa się z części głównej, do której można schować wszystkie najmniejsze skarby, jak również z pięknego zdobienia jakim jest mała wieżyczka oraz dwie figurki – Elsy i Nokka – obracające się wokół własnej osi. Ten magiczny pojemnik posiada dwie przeszklone szufladki zamykane na zamek oraz niewielkie lustereczko, w którym mała dama będzie mogła przeglądać się do woli. Kolorystyka zestawu nawiązuje do pięknego zamku Arendelle, a kryształowe wykończenie dodaje szkatułce niebywałego uroku. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Wewnątrz opakowania znajduje się 300 elementów do zbudowania szkatułki, figurki Elsy i Nokka oraz dwa pierścionki. Szkatułka po złożeniu ma ok. 23cm wysokości.
Więcej
Zwiń