Klocki Lego Disney - najlepsze oferty

Klocki Lego Disney w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 71 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klocki Disney Princess Przejażdżka karetą Kopciuszka
Z zestawem LEGO | Disney 41159 Przejażdżka karetą Kopciuszka Twoje dziecko ponownie przeżyje czarodziejskie chwile z filmu Disneya Kopciuszek. Zestaw konstrukcyjny LEGO 4+ z koniem i karetą Kopciuszka został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Figurki zwierzątek zachęcają do odgrywania ról, a specjalna podstawka startowa pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym fanom serii Disney Princess wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w znajomej scenerii opowieści Disneya.
  • Zestawy LEGO 4+ są zaprojektowane z myślą o małych
Więcej
Zwiń
Spand#281;dand#378; caand#322;y dzieand#324; na and#347;niegu w magicznym lodowym paand#322;acu Elsy! W zestawie LEGOandreg; Disney Whisker Haven Tales with the Palace Pets znajdziesz ukochane królewskie zwierzaki swoich ulubionych bohaterów z serii Disney Princess, które spotykajand#261; siand#281; przy wspólnej zabawie. Kuchnia Jagódki to idealne miejsce na leand#347;ne spotkanie przy herbatce. Zestaw jest moduand#322;owy, wiec miand#322;oand#347;nicy zabawy w pieczenia ciast and#322;atwo przebudujand#261; go odpowiednio do swoich potrzeb. W zestawie Jagódka. - W zestawie minilaleczki: Elsa z land#347;niand#261;cym pand#322;aszczem z tkaniny oraz Anna, a do tego Olaf, Puszek i cztery Baand#322;wanki. - Magiczny lodowy paand#322;ac Elsy ma majestatycznand#261; bramand#281; z funkcjand#261; wysuwania mostu, kuchniand#281;, stóand#322; i stoand#322;ki.
Więcej
Zwiń
Pobaw się ze swoim maluchem i bohaterami filmu Toy Story na placu zabaw!

Wprowadź swojego malucha w świat zabawy z uroczym zestawem LEGO 4+ 10768 Przygoda Buzza i Bou na placu zabaw z filmu Toy Story 4 wytwórni DisneyPixar. Ten uroczy zestaw został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Zawiera piętrowy domek do zabawy z kuchnią, zjeżdżalnią, mostem, ścianką wspinaczkową, platformą z okrągłym oknem oraz specjalną podstawką startową, która pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia pojazdów, budynków i nie tylko. Na ślicznym placu zabaw znajdziesz również karuzelę i ruchome krzaki pod mostem, w których znajduje się kryjówka i schowek na skunksomobil. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym poszukiwaczom przygód wyjaśnią cel poszczególnych kroków budowania.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Lego Disney