Klocki Lego Disney - najlepsze oferty

Klocki Lego Disney w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 67 produktów - zobacz najlepsze oferty
LEGO 43175 DISNEY PRINCESS KSIĄŻKA Z PRZYGODAMI ANNY I ELSY Otwórz książkę, by odkryć mikroskopijny świat, który mieści się w zamku! Przejdź przez most do zamku Arendelle i zobacz, jakie atrakcje czekają na Ciebie w środku. Pomóż księżniczce Elzie z filmu Disneya zaśpiewać, podczas gdy Anna będzie jej akompaniować. Później możesz skoczyć do sypialni i uciąć sobie drzemkę. Odśwież się, ubierz ciepło i biegnij na sanki. Elsa właśnie wywołuje śnieg! Ziuuuu! Jazda na sankach z przyjaciółmi to super zabawa! Zbudujemy bałwana? Nr zestawu: 43175 Seria: Disney Princess Dla dzieci w wieku: 5+ lat Ilość klocków: 133 Wyjątkowy zestaw LEGO® ǀ Disney 43175 Książka z przygodami Anny i Elsy zachęci dzieci do odgrywania scenek z życia w zamku Arendelle. W pudełku czeka otwierana książka, którą podzielono na dwie sekcje: zamek ze składanym dachem i wnętrzem, w którym jest wspaniały fortepian i sypialnia, oraz tereny wokół zamku z mostem.
Więcej
Zwiń
LEGO® Disney 41162 Królewskie przyjęcie Arielki, Aurory i Tiany Arielka, Aurora i Tiana wydają wielkie, królewskie przyjęcie w swoich posiadłościach. Na gości czeka moc atrakcji, pyszny poczęstunek i towarzystwo przepięknych księżniczek. Zestaw klocków LEGO® Disney został zaprojektowany z okazji ważnej rocznicy – sześćdziesiątych „urodzin” Śpiącej Królewny, trzydziestych „urodzin” Arielki i dziesiątej rocznicy premiery animowanego filmu Księżniczka i żaba, w którym główną postacią jest Tiana. W komplecie znajdziemy aż 282 elementy, które zużyjemy, by zbudować pałac Aurory z zamkową wieżą, dwiema komnatami, spiralnymi schodkami i balkonem z obrotowym parkietem do tańca. To tu zaprosisz gości na uroczysty bal z tradycyjnymi tańcami. Przed przyjęciem zajrzyj do królewskiej restauracji Tiany. Praca wre! W otwieranym piekarniku przyrządzana jest przepyszna pieczeń, a na kuchence stoją wielkie garnki z potrawami.
Więcej
Zwiń
LEGO® Disney 41168 Szkatułka na biżuterię Elsy Szkatułka na biżuterię to obowiązkowe wyposażenie pokoju każdej małej księżniczki. Najnowszy zestaw z serii LEGO® Disney po złożeniu przedstawia wyjątkową szkatułkę nawiązującą wyglądem do lodowego zamku Frozen! Niesamowita konstrukcja składa się z części głównej, do której można schować wszystkie najmniejsze skarby, jak również z pięknego zdobienia jakim jest mała wieżyczka oraz dwie figurki – Elsy i Nokka – obracające się wokół własnej osi. Ten magiczny pojemnik posiada dwie przeszklone szufladki zamykane na zamek oraz niewielkie lustereczko, w którym mała dama będzie mogła przeglądać się do woli. Kolorystyka zestawu nawiązuje do pięknego zamku Arendelle, a kryształowe wykończenie dodaje szkatułce niebywałego uroku. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Wewnątrz opakowania znajduje się 300 elementów do zbudowania szkatułki, figurki Elsy i Nokka oraz dwa pierścionki. Szkatułka po złożeniu ma ok. 23cm wysokości.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Lego Disney