Bosch - Klocki hamulcowe - najlepsze oferty

Wybieram tylko sprawdzonych producentów - jeśli chodzi o firmę Bosch nigdy jeszcze się nie zawiodłem .
Produkty Bosch w kategorii Klocki hamulcowe (Części samochodowe). Największy wybór z oferty Bosch, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4218 produktów - zobacz najlepsze oferty
Styk ostrzegawczy o zużyciu: bez styku zużycia
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z dodatkami
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubami
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z podkładką wytłumiającą
grubość [mm]: 16,7
Szerokość [mm]: 105,5
Wysokość [mm]: 56
Jednostka pakowania: 1
Ilość w jednostce pakowania: 4
Więcej
Zwiń
Číslo dílu: 0 986 494 127
Zjednodušené číslo dílu: 0986494127

OEM čísla (originální čísla automobilky):
CITROËN 4254 05
FORD AV612M008AB
FORD BV61 2M007 BA
FORD 1233679
FORD 1360254
FORD 1360304
FORD 1360306
FORD 1683374
FORD 1809259
FORD 1809458
FORD 2T1J 2M008-AA
FORD 3M5J2 M008 AA
FORD 3M51 2M008 AC
JAGUAR C2C 27271
JAGUAR C2P 17595
MAZDA BPYK 26 48Z
MAZDA BPYK 26 48ZA
MAZDA BPYK 26 48ZB
MAZDA C2Y3 26 48ZA
MAZDA C2Y32648ZA9A
OPEL 1605117
OPEL 93172190
OPEL 93176116
OPEL 931903388
RENAULT 44 06 000 02R
RENAULT 44 06 016 89R
SAAB 12 79 9240
SAAB 13322091
SAAB 16 05 117
SAAB 93 18 3140
SAAB 93172190
SAAB 931903388
VAUXHALL 1605117
VAUXHALL 93172190
VAUXHALL 93176116
VAUXHALL 93183140
VOLVO 30736610
VOLVO 30742031
VOLVO 31341327
VOLVO 8683615
CHEVROLET 93 172 190
H
Więcej
Zwiń
Číslo dílu: 0 986 494 596
Zjednodušené číslo dílu: 0986494596

OEM čísla (originální čísla automobilky):
AUDI 1J0 698 451 L
AUDI 4B0 698 451
AUDI 6X0 698 451 A
AUDI 8E0 698 451 A
CITROËN 16 086 815 80
CITROËN 4254 C1
FORD 1001096
FORD 1027640
FORD 1027650
FORD 5M2J2 M008 CA
FORD 95VWX 2M008 AA
FORD 95WX 2M008 BA
PEUGEOT 4254 C1
SEAT 1J0 698 451 G
SEAT 1J0 698 451 L
SEAT 1J0 698 451 P
SKODA 1J0 698 451 P
SKODA 3B0 698 451 A
VW JZW 698 451
VW 1E0 698 451
VW 1E0 698 451 G
VW 1H0 698 451
VW 1H0 698 451 A
VW 1H0 698 451 D
VW 1H0 698 451 G
VW 1J0 698 451
VW 1J0 698 451 B
VW 1J0 698 451 C
VW 1J0 698 451 D
VW 1J0 698 451 G
VW 1J0 698 451 H
VW 1J0 698 451 J
VW 1J0 698 451 L
VW 1J0 698 451 M
VW 1J0 698 451 P
VW 1J0 698 451 R
VW 1J0 698 451 S
VW 1K0 698 451 C
VW 1K0 698 451 J
VW 1K0 69
Więcej
Zwiń
Wybieram tylko sprawdzonych producentów - jeśli chodzi o firmę Bosch nigdy jeszcze się nie zawiodłem .