Klocki Fisher Price - najlepsze oferty

Klocki Fisher Price już od 16,90 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 164 produkty - zobacz najlepsze oferty
Dzięki temu dużemu zestawowi klocków do zabawy dziecko może uczyć się kolorów, cyferek, kształtów i nie tylko! Maluchy szykują się do pierwszego dnia w szkole podczas zabawy 150 dużymi klockami do budowania, ucząc się przy tym kształtów, kolorów, liczenia, matematyki i rozwiązywania problemów! Stworzone specjalnie z myślą o małych rączkach i pobudzające dziecięcą ciekawość kolorowe klocki konstrukcyjne mają nadrukowane cyferki i piktogramy, a także kształty oraz obrazki przedstawiające różne przedmioty – umożliwiające zabawę w skojarzenia i rozwijające umiejętności przydatne w szkole. Rozbudź ciekawość dziecka i wykorzystaj klocki do wielokrotnego budowania wszystkiego, co podpowie Wam wyobraźnia, a po zakończeniu zabawy schowaj elementy w wygodnej torbie do przechowywania! Produkt idealny dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat.
Więcej
Zwiń
Mega Bloks - Jeździk krokodyl z klockami - GFG22 Jeździk w kształcie krokodyla z klockami Mega Bloks to zabawka dla najmłodszych budowniczych – dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Jeździk posiada wygodne siedzenie, pod którym znajduje się schowek na elementy do budowania. Zielony krokodyl porusza się na czterech kołach. Podczas jazdy maluch będzie trzymał się fioletowej kierownicy i odpychał nóżkami. Co więcej, jeździk sam zbiera i wciąga do środka rozrzucone po podłodze klocki. W dowolnej chwili może zsiąść z jeździka, by rozpocząć zabawę. Kolorowe, duże klocki z wypustkami można wpinać na głowie krokodyla, za siedzeniem lub bawić się nimi zupełnie niezależnie od jeździka. Klocki są duże i posiadają wypustki, które ułatwiają operowanie nimi. W środku znajdziemy aż 26 kolorowych elementów do budowania. Wymiary jeździka: 43cm x 30cm x 29cm Zabawa ze stolikiem Mega Bloks nie tylko przynosi dzieciom radość i gwarantuje masę atrakcji, ale także wpływa pozytywnie na ich rozwój.
Więcej
Zwiń
Tradycyjna zabawa w układanie i sortowanie wprowadza dziecko w świat kształtów, kolorów i nie tylko!

Niech Twój ciekawski brzdąc wpadnie w wir zabawy z zestawem Pierwsze klocki malucha. Te masywne, kolorowe klocki uczą kolorów i kształtów, kiedy maluch je sortuje, układa i wsuwa do otworów w pokrywie pojemnika.
Opróżnij pojemnik, aby zacząć zabawę od nowa! Wygodny uchwyt do przenoszenia pozwala zabrać zestaw wszędzie ze sobą!
  • 10 kolorowych klocków do sortowania, układania i wsuwania
  • Wszystkie klocki mieszczą się w pojemniku do przechowywania
  • Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie zabawki
  • Wprowadza dziecko w świat kolorów i kształtów

Zabawa, która rozwija:
  • Zręczność: Chwytanie klocków, zabawa we wkładanie i wyjmowanie elementów pomaga rozwijać zręczność i koordynację wzrokowo-ruchow
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Fisher Price