Klocki Fisher Price - najlepsze oferty

Klocki Fisher Price już od 22,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 173 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zbuduj przyjazny pociąg

Proszę wsiadać! Połącz ze sobą podstawy na kółkach i umieść na nich klocki z literkami, aby zbudować pociąg. Klocki są idealne dla małych rączek – dzieci mogą je łatwo chwytać i ustawiać na sobie, rozwijając w ten sposób sprawność ruchową i umiejętność rozwiązywania problemów.

Wesoła nauka alfabetu

Kolorowe klocki zadrukowane literkami od A do Z zachęcają dzieci do zabawy z alfabetem.
Więcej
Zwiń
FISHER-PRICE MEGA BLOKS PIERWSZE KLOCKI POCIĄG ABC DXH35 Mega Bloks Pociąg ABC Łatwy do zbudowania Pociąg ABC do nauki alfabetu 20-elementowy zestaw do zabawy, w skład którego wchodzą klocki do budowy i specjalne kształty Klocki ozdobione są literkami od A do Z W skład zestawu wchodzą też trzy podstawy na kółkach Z klocków możesz zbudować również stację kolejową Produkt idealny dla małych rączek Praktyczna zabawa wspomaga wczesny rozwój dziecka Łącz z innymi zabawkami Mega Bloksandreg; dla dzieci w wieku przedszkolnym i niech się rozwijają! Wszyscy na pokład! Zaczynamy przygodę z alfabetem! Twój maszynista w iście ekspresowym tempie nauczy się alfabetu z tym przyjaznym kolorowym Pociągiem ABC z klocków zdobionych literkami od A do Z! Połącz ze sobą trzy podstawy na kółkach, aby zbudować pociąg. Następnie ułóż na nich klocki z literkami - w kolejności alfabetycznej lub tak, by tworzyły proste wyrazy - i ruszaj w drogę, ucząc swojego malucha literek.
Więcej
Zwiń
Mega Bloks - Jeździk krokodyl z klockami - GFG22 Jeździk w kształcie krokodyla z klockami Mega Bloks to zabawka dla najmłodszych budowniczych – dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Jeździk posiada wygodne siedzenie, pod którym znajduje się schowek na elementy do budowania. Zielony krokodyl porusza się na czterech kołach. Podczas jazdy maluch będzie trzymał się fioletowej kierownicy i odpychał nóżkami. Co więcej, jeździk sam zbiera i wciąga do środka rozrzucone po podłodze klocki. W dowolnej chwili może zsiąść z jeździka, by rozpocząć zabawę. Kolorowe, duże klocki z wypustkami można wpinać na głowie krokodyla, za siedzeniem lub bawić się nimi zupełnie niezależnie od jeździka. Klocki są duże i posiadają wypustki, które ułatwiają operowanie nimi. W środku znajdziemy aż 26 kolorowych elementów do budowania. Wymiary jeździka: 43cm x 30cm x 29cm Zabawa ze stolikiem Mega Bloks nie tylko przynosi dzieciom radość i gwarantuje masę atrakcji, ale także wpływa pozytywnie na ich rozwój.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Fisher Price