Klocki do 200 złotych - najlepsze oferty

Klocki - najczęściej kupowane w cenie do 200 złotych, sprawdź co kupić! Klocki niezmiennie od lat cieszą się dużą popularnością wśród zabawek dziecięcych. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy ucieszą się więc z nowego zestawu i będą mogli stać się budowniczymi wielkiego formatu. Kolorowe zabawki umożliwią dzieciom przyjemne i pożyteczne spędzanie wolnego czasu. Klocki świetnie wspierają rozwój małego człowieka. Podczas zabawy dziecko nie tylko doskonali funkcje manualne i orientacji przestrzennej, ale także rozwija swoją kreatywność i wyobraźnię. Najmłodsi dzięki klockom nauczą się chwytać, a starsi rozwiną koncentrację uwagi. Taka zabawa może być też doskonałą okazją do nauki współdziałania pomiędzy dziećmi. Również wielu dorosłych z sentymentem ułoży przedziwne budowle wspólnie ze swoją pociechą. Na rynku dostępne są różne rodzaje klocków- wciskane, drewniane czy magnetyczne. Wybierając klocki należy zwrócić uwagę na trwałość i jakość ich wykonania, bezpieczeństwo oraz ograniczenia wiekowe. Dzięki temu unikniemy niemiłych niespodzianek, a zabawa klockami będzie dla dziecka prawdziwą radością.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zatrzymaj ciężarówkę i wypuść psa policyjnego. Złoczyńca próbuje uciec z mobilnego aresztu. Nie jest sam — pomaga mu kumpel! Zamocował łańcuch z hakiem do krat aresztu i daje pełny gaz w quadzie, żeby wyrwać bramę! Opuść tylną rampę Mobilnego centrum dowodzenia i wyładuj policyjny motocykl. Teraz możesz ruszyć w pościg za złoczyńcami i wsadzić ich z powrotem za kratki! Zawiera cztery minifigurki: dwóch policjantów i dwóch złodziejaszków, a do tego figurkę policyjnego psa. W zestawie Mobilne centrum dowodzenia, policyjny motocykl i quad złodziejaszków. Mobilne centrum dowodzenia ma odłączaną kabinę, celę z funkcją ucieczki oraz miejsce na dwie minifigurki. Jest tam także centrum monitoringu z ekranami, antena satelitarna na dachu, biurko, miejsce do siedzenia, a także schowek na motocykl i narzędzia z tyłu naczepy. Quad złodziejaszków ma łańcuch z hakiem. Zamocuj łańcuch z hakiem do krat bramy aresztu i użyj quada, żeby uwolnić złodziejaszka.
Więcej
Zwiń
Zmień fryzurę Emmy w salonie fryzjerskim Heartlake — najmodniejszym miejscu w mieście! Poznaj stylistkę Natashę z jej farbowanymi włosami. Posadź Emmę w fotelu i umyj jej głowę, używając najnowszych produktów do pielęgnacji włosów. Na jaką fryzurę zdecyduje się dzisiaj? Daj jej czasopismo i kawę i zajmij się kreowaniem jej nowej fryzury, używając wszystkich narzędzi z wózka Natashy. Wybierz odpowiednie dodatki pasujące do nowego uczesania Emmy, a następnie pozwól jej obejrzeć się w lustrze. Przygotuj się na nawał pracy — Emma z pewnością opowie swoim przyjaciółkom o nowym salonie! W zestawie 2 minilaleczki: Emma i stylistka Natasha.

Lego
Nasze podejście
Chcemy maksymalnie zwiększać nasz pozytywny wpływ na poszczególne osoby i na społeczeństwo,
a także nieustannie dostarczać dzieciom na całym świecie wysokiej jakości, kreatywne zabawki.

Grupa LEGO to prywatna firma z siedzibą w Billund w Danii.
Więcej
Zwiń