Klocki dla przedszkolaka - najlepsze oferty

Klocki, wersja: Dla przedszkolaka. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Klocki znajdziesz produkty - Dla przedszkolaka (wersja).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pojazd jednostki specjalnej ze światłem i dźwiękiem rozkręci zabawę!Stań do walki z przestępcami w wielkim stylu! Wskakuj za stery jednostki specjalnej i ruszaj na akcję. Dzielnym policjantom nic nie straszne, kiedy mają do dyspozycji tak profesjonalny sprzęt! Opancerzony pojazd jednostek specjalnych nada się zarówno do pościgu, jak i bardziej wymagających misji.Pojazd policji jest opancerzony, ma specjalny sprzęt radiowy, schowek na broń oraz hak z liną przy przednim zderzaku. Masa ciekawych akcesoriów i emocjonujących detali zasili wyobraźnię i zainspiruje do tworzenia swoich własnych przygód. Wszyscy mali policjanci mogą chwycić za niesamowity pojazd jednostki specjalnej ze światłem i dźwiękiem, by ruszyć na akcję w świecie Playmobil City Action!Najlepszy prezent dla małego fana policji Playmobil City ActionSamochód jednostki specjalnej to gratka dla wszystkich miłośników służb mundurowych.
Więcej
Zwiń
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:200 klocków PIXIO w ośmiu idealnie dobranych kolorach pozwoli Ci wcielić w życie swoje kreatywne pomysły. Zacznij od zbudowania prostych modeli, korzystając z instrukcji, a gdy będziesz gotowy, przejdź do tworzenia własnych projektów. Pixio to spełnienie marzeń fanów Pixel Art i graczy Minecraft. Użyj go jako źródła nauki do rozwijania kreatywności dzieci. Zawiera osiem kolorów, które pomogą Ci zamienić proste kształty we wspaniałe przedmioty i figury (25x czarny, 25x biały, 25x czerwony, 25x zielony, 25x żółty, 25x turkusowy, 25x różowy, 25x jasnobrązowy). Każdy z klocków magnetycznych PIXIO to sześcian o wymiarach 8x8x8mm. Wewnątrz znajduje się 6 małych magnesów o wadze poniżej 1g. Przemyślana i niepowtarzalna konstrukcja magnesów daje nieograniczone możliwości składania kształtów. Każdy pakiet produktów PIXIO zawiera bezpłatny kod, który umożliwia dostęp do ekskluzywnej zawartości aplikacji.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki dla przedszkolaka