Klocki dla dzieci Mega Bloks - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Klocki dla dzieci Mega Bloks w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 174 produkty - zobacz najlepsze oferty
Mega Bloks - jeździk Krokodyl Zjadacz Klocków GFG22

Sympatyczny, zielony Krokodyl nie może się wprost doczekać, by zostać towarzyszem zabaw Twojego dziecka. Uroczy gad to fantastyczna zabawka 3w1! Pełni role jeździka, zjadacza klocków i skrywa zestaw do budowania. Z nim nuda maluszkowi nie grozi.

Krokodylowi apetyt zawsze dopisuje. Nowy przyjaciel Twojego brzdąca to prawdziwy głodomór. Jego ulubionym przysmakiem są kolorowe klocki. Rozsyp po podłodze te dołączone do zestawu, a ze smakiem pozjada je wszystkie wożąc dziecko na swoim grzbiecie. Wyjątkowy przyjaciel ułatwi maluszkowi stawianie pierwszych kroków i przecieranie nowych, znanych i nieznanych szlaków.

A gdy krokodyl zmęczy się wyprawami i najedzony będzie chciał odpocząć malec może wykorzystać jego smakołyk - klocki Mega Bloks i zbudować z nich co tylko podpowie mu wyobraźnia.
Więcej
Zwiń
Idealne klocki dla dziecka już od pierwszego roku życia. Seria First Builders od Mega Bloks to najwyższa Kanadyjska jakość. Torby klocków Mega Bloks First Builders, to zdobywcy wielu międzynarodowych i prestiżowych wyróżnień. Zostały one docenione za ich funkcjonalność i nieoceniony pozytywny wpływ na rozwój dziecka w obszarach kreatywności, motoryki i mechanizmów poznawczych. Ten wspaniały zestaw barwnych klocków zapakowany w ekologiczną (wolna od PVC), zapinaną na suwak torbę to idealny prezent dla każdego Malucha. Duże i wygodne klocki świetnie nadają się dla najmłodszych "konstruktorów", czerpiących inspirację z otaczającej rzeczywistości. Ta 60 elementowa torba klocków ze względu na kolorystykę dedykowana jest przede wszystkim dla chłopców (dostępne są także wersje dla dziewczynek). Jest to doskonały prezent zarówno na start jak i na rozbudowę już istniejącego zestawu klocków Mega Bloks First Builders.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki dla dzieci Mega Bloks