Klocki dla dzieci Mega Bloks - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Klocki dla dzieci Mega Bloks w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 147 produktów - zobacz najlepsze oferty
Mega Bloks - Jeździk krokodyl z klockami - GFG22 Jeździk w kształcie krokodyla z klockami Mega Bloks to zabawka dla najmłodszych budowniczych – dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Jeździk posiada wygodne siedzenie, pod którym znajduje się schowek na elementy do budowania. Zielony krokodyl porusza się na czterech kołach. Podczas jazdy maluch będzie trzymał się fioletowej kierownicy i odpychał nóżkami. Co więcej, jeździk sam zbiera i wciąga do środka rozrzucone po podłodze klocki. W dowolnej chwili może zsiąść z jeździka, by rozpocząć zabawę. Kolorowe, duże klocki z wypustkami można wpinać na głowie krokodyla, za siedzeniem lub bawić się nimi zupełnie niezależnie od jeździka. Klocki są duże i posiadają wypustki, które ułatwiają operowanie nimi. W środku znajdziemy aż 26 kolorowych elementów do budowania. Wymiary jeździka: 43cm x 30cm x 29cm Zabawa ze stolikiem Mega Bloks nie tylko przynosi dzieciom radość i gwarantuje masę atrakcji, ale także wpływa pozytywnie na ich rozwój.
Więcej
Zwiń
Zbuduj przyjazny pociąg

Proszę wsiadać! Połącz ze sobą podstawy na kółkach i umieść na nich klocki z literkami, aby zbudować pociąg. Klocki są idealne dla małych rączek – dzieci mogą je łatwo chwytać i ustawiać na sobie, rozwijając w ten sposób sprawność ruchową i umiejętność rozwiązywania problemów.

Wesoła nauka alfabetu

Kolorowe klocki zadrukowane literkami od A do Z zachęcają dzieci do zabawy z alfabetem.
Więcej
Zwiń
Mega Bloks First Builders - Piesek Miłośnik klocków GNW63 ma aż 15 dużych klocków i może zostać najlepszym przyjacielem malucha. Dzieci mogą karmić szczeniaczka, wkładając mu klocki do pyszczka. A gdy zabiorą go na spacer, ciągnąc za smycz, klocki wypadną z tyłu! Duże klocki można ustawiać na głowie, grzbiecie i nosie pieska. Idealne dla wszystkich małych budowniczych i fanów klocków First Builders. Dla dzieci od 1 roku życia.

Cechy produktu:
  • W zestawie jest 1 jeżdżący piesek z podstawą na kółkach i 15 dużych, wytrzymałych klocków do budowania konstrukcji na głowie, grzbiecie i nosie psiaka
  • Włóż klocki do pyszczka, aby piesek je „zjadł”, a potem pociągnij go za smycz i obserwuj, jak wypadają podczas spaceru
  • Klocki są kompatybilne ze wszystkimi zabawkami Mega Bloks. Zapewniają mnóstwo nauki i zabawy!
  • Idealna zabawka dla dzieci od 1 roku życia, rekomendowana przez Fis
Więcej
Zwiń
Świetny produkt, równie dobry jak wiodąca na rynku Marka. Solidne wykonanie, dodanie efektów dźwiękowych na plus. Poprzez wykorzystanie klocków z literkami- zabawka przyda się również dla starszaków.