Klocki dla dzieci Mega Bloks - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Klocki dla dzieci Mega Bloks w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 160 produktów - zobacz najlepsze oferty
Mega Bloks - Jeździk krokodyl z klockami - GFG22 Jeździk w kształcie krokodyla z klockami Mega Bloks to zabawka dla najmłodszych budowniczych – dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Jeździk posiada wygodne siedzenie, pod którym znajduje się schowek na elementy do budowania. Zielony krokodyl porusza się na czterech kołach. Podczas jazdy maluch będzie trzymał się fioletowej kierownicy i odpychał nóżkami. Co więcej, jeździk sam zbiera i wciąga do środka rozrzucone po podłodze klocki. W dowolnej chwili może zsiąść z jeździka, by rozpocząć zabawę. Kolorowe, duże klocki z wypustkami można wpinać na głowie krokodyla, za siedzeniem lub bawić się nimi zupełnie niezależnie od jeździka. Klocki są duże i posiadają wypustki, które ułatwiają operowanie nimi. W środku znajdziemy aż 26 kolorowych elementów do budowania. Wymiary jeździka: 43cm x 30cm x 29cm Zabawa ze stolikiem Mega Bloks nie tylko przynosi dzieciom radość i gwarantuje masę atrakcji, ale także wpływa pozytywnie na ich rozwój.
Więcej
Zwiń
FISHER-PRICE MEGA BLOKS PIERWSZE KLOCKI POCIĄG ABC DXH35 Mega Bloks Pociąg ABC Łatwy do zbudowania Pociąg ABC do nauki alfabetu 20-elementowy zestaw do zabawy, w skład którego wchodzą klocki do budowy i specjalne kształty Klocki ozdobione są literkami od A do Z W skład zestawu wchodzą też trzy podstawy na kółkach Z klocków możesz zbudować również stację kolejową Produkt idealny dla małych rączek Praktyczna zabawa wspomaga wczesny rozwój dziecka Łącz z innymi zabawkami Mega Bloksandreg; dla dzieci w wieku przedszkolnym i niech się rozwijają! Wszyscy na pokład! Zaczynamy przygodę z alfabetem! Twój maszynista w iście ekspresowym tempie nauczy się alfabetu z tym przyjaznym kolorowym Pociągiem ABC z klocków zdobionych literkami od A do Z! Połącz ze sobą trzy podstawy na kółkach, aby zbudować pociąg. Następnie ułóż na nich klocki z literkami - w kolejności alfabetycznej lub tak, by tworzyły proste wyrazy - i ruszaj w drogę, ucząc swojego malucha literek.
Więcej
Zwiń
Dopasowuj i buduj, aby poznać 6 różnych emocji! Twój mały budowniczy będzie z radością dopasowywać i układać te duże, poręczne klocki z kolorowymi naklejkami. Budując, będzie poznawać różne emocje! Użyj kart znajdujących się w zestawie do łączenia w pary odpowiednich oczu i ust. Twórz buźki, które są szczęśliwe, smutne, zaskoczone – i nie tylko! Możesz też mieszać i dopasowywać elementy, aby tworzyć własne komiczne buźki lub pocieszne minki! Sprzątanie po zabawie ułatwi dołączona do zestawu torba do przechowywania części.
Więcej
Zwiń