Klocki Dla Dzieci Duże - najlepsze oferty

Klocki Dla Dzieci Duże już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 125 produktów - zobacz najlepsze oferty
Duże kolorowe klocki dla dzieci, 18 elementów, Green Toys
Wymiary klocka: 7,6 x 7,6 x 6,4 cm
Buduj bez granic dzięki wielkiemu zestawowi klocków LEGO® w 33 różnych kolorach. Mnóstwo różnego typu okien i drzwi oraz innych elementów specjalnych pozwoli Ci popuścić wodze wyobraźni. Zestaw zawiera pomysły na pierwsze modele i stanowi idealne narzędzie dla kreatywnych budowniczych w każdym wieku, pomocne w tworzeniu klasycznych konstrukcji z klocków LEGO. W jego skład wchodzi też wygodne w użyciu plastikowe pudełko. Zestaw stanowi idealne uzupełnienie każdej kolekcji LEGO.

Lego
Nasze podejście
Chcemy maksymalnie zwiększać nasz pozytywny wpływ na poszczególne osoby i na społeczeństwo,
a także nieustannie dostarczać dzieciom na całym świecie wysokiej jakości, kreatywne zabawki.

Grupa LEGO to prywatna firma z siedzibą w Billund w Danii.
Firma nadal pozostaje własnością rodziny Kirka Kristiansena, który założył ją w 1932 r.
Nazwa „LEGO” pochodzi z połączenia dwóch duńskich słów „leg godt” co oznacza „baw się dobrze”.
Więcej
Zwiń
Radosne chwile pełne wspaniałej zabawy z Dużym wesołym miasteczkiem LEGO Duplo

Zapraszamy do fantastycznego Wesołego miasteczka LEGO Duplo, gdzie na miłych odwiedzających czeka wiele atrakcji. To idealne miejsce na rodzinne wypady, tu nikt nie będzie narzekał na nudę. Zbuduj lunapark i zaproś sympatyczną rodzinę do niezwykłego świata rozrywki. Pamiętaj, by dopilnować aby tata uwiecznił rodzinne chwile na zdjęciach! Maja ochotę na przejażdżkę na klasycznej karuzeli. Posadź ich na konikach i obróć kółko zębate, by wprawić karuzelę w ruch. Dzieci uwielbiają ogromne zjeżdżalnie. Pomóż im się na nie wdrapać, niech beztroskiej zabawie nie będzie końca. Na odważnych śmiałków czeka też wspaniały diabelski młyn. Dla chętnych istnieje też możliwość poprowadzenia małego pociągu. Po tak dużej porcji atrakcji rodzina zrelaksuje się zamawiając pyszne lody w lodziarni.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Dla Dzieci Duże