Klocki Ciuchcia Tomek - najlepsze oferty

Klocki Ciuchcia Tomek w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 11 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wejdź w świat Tomka i liczb dzięki edukacyjnemu zestawowi klocków opartych na serii znanej i lubianej przez wszystkie dzieci. Dzięki kolorowym klockom n liczbom na nich, można poprzez zabawę przybliżyć dziecku podstawowe pojęcia matematyczne. Budujcie i liczcie wspólnie z Tomkiem. Klocki idealne dla dzieci w wieku od 2-5 lat

Najważniejsze cechy:
  • Do zbudowania ciuchcia Tomek, 3 wagony z liczbami od 1 do 10 i bramka
  • Klocki w rozmiarze mini z serii Junior Builders - standardowy rozmiar kompatybilny z klockami innych producentów
  • Zestaw składa się z 35 elementów
  • Klocki z serii Mega Bloks Tomek i Przyjaciele - połącz z innymi zestawami i zbuduj świat kolei


Seria Tomek i Przyjaciele od Mega Bloks

"Tomek i Przyjeciele" to ponadczasowa bajka animowana, oparta na uwielbianych przez dzieci książkach Revereda W. Awdry'ego.
Więcej
Zwiń
Asortyment wesołych lokomotywek do zbudowania ze świata Tomka i Przyjaciół. Każdy zestaw zawiera części, z których można zbudować ciuchcię na kółeczkach, oraz element otoczenia nawiązujący do świata Tomka i jego Przyjaciół. Wszystkie elementy mają rozmiar idealny dla rączek dziecka. Każdy zestaw sprzedawany jest osobno. Idealne dla dzieci w wieku 2–5 lat.Cena dotyczy 1 zestawu.Firma Mega Bloks stworzyła na bazie bajki serię klocków, z których dzieci mogą zbudować nie tylko lokomotywy - bohaterów bajki, ale także trakcje kolejowe i piękną scenerię. Seria Mega Bloks "Tomek i przyjaciele" pozwoli dzieciom przenieść się na bajkową wyspę Sodor, będzie rozwijać ich wyobraźnię i kreatywne myślenie, a także wspomoże rozwój motoryczny.
Więcej
Zwiń