Klocki Ciuchcia Tomek - najlepsze oferty

Klocki Ciuchcia Tomek w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 6 produktów - zobacz najlepsze oferty
Asortyment wesołych lokomotywek do zbudowania ze świata Tomka i Przyjaciół. Każdy zestaw zawiera części, z których można zbudować ciuchcię na kółeczkach, oraz element otoczenia nawiązujący do świata Tomka i jego Przyjaciół. Wszystkie elementy mają rozmiar idealny dla rączek dziecka. Każdy zestaw sprzedawany jest osobno. Idealne dla dzieci w wieku 2–5 lat.Cena dotyczy 1 zestawu.Firma Mega Bloks stworzyła na bazie bajki serię klocków, z których dzieci mogą zbudować nie tylko lokomotywy - bohaterów bajki, ale także trakcje kolejowe i piękną scenerię. Seria Mega Bloks "Tomek i przyjaciele" pozwoli dzieciom przenieść się na bajkową wyspę Sodor, będzie rozwijać ich wyobraźnię i kreatywne myślenie, a także wspomoże rozwój motoryczny.
Więcej
Zwiń
Tomek i przyjaciele Mega Bloksto zabawka stworzona przez powszechnie znaną i wysoko cenioną firmę Fisher-Price. Zabawka ta powstała na podstawie animowanego serialu dla dzieci pod tytułem Tomek i Przyjaciele (Thomas & Friends), w którym to Pan Szyneczka zawiaduje koleją fikcyjnej wyspy Sodor, na której pracuje wiele rodzajów lokomotyw, a jedną z nich jest właśnie tytułowy Tomek (Thomas) - lokomotywa parowa.

Mega Klocki Tomek to zestaw, na który składa się niebieska lokomotywa Tomek w której można przechowywać klocki. Zabawka posiada ruchome koła dzięki czemu może przemieszcza się gdzie tylko dziecko zapragnie się bawić. Zestaw zawiera 20 części zawierający klocki które maja umieszczone ciekawe dekoracji liczb i postaci. Dziecko może umieszczać klocki do bloków za pomocą kolorów i liczb. Wagon Tomek otwiera się do przechowywania klocków w środku.
Więcej
Zwiń
Tomek i Przyjaciele Wózek wyścigowy + klocki Mega Bloks DXH57 12m+ Tomek i Przyjaciele Wózek wyścigowy + klocki Mega Bloks DXH57. Tomek i Przyjaciele to kreskówka, która opowiada o przygodach dzielnej lokomotywki, a ponieważ cieszy się dużą sympatią małych widzów, producenci zabawek chętnie inspirują się tą animacją. Wózek wyścigowy 2w1 to zabawka łącząca w sobie cechy klasycznego wózka z klockami, które można do woli układać i przekształcać w różne twory. Drugą funkcją jest zestaw wyścigowy. Czerwony uchwyt staje się torem, całość wystarczy rozłożyć i ścigać się lokomotywami. Dodatkowym atutem zestawu są ruchome kółka przytwierdzone do wózka, dzięki czemu łatwo zabawkę przetransportować. Cechy: Zestaw inspirowany przygodami sympatycznej lokomotywy i jego przyjaciół. Funkcja 2w1! Funkcja 1 - wózek z kółeczkami i klockami. Funkcja 2 - tor wyścigowy dla ciuchci. Łatwy transport dzięki ruchomym kołom. Liczba elementów: 21Wiek: 12m+
Więcej
Zwiń