Klocki Ciuchcia Tomek - najlepsze oferty

Klocki Ciuchcia Tomek w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2 produkty - zobacz najlepsze oferty
Tomek i Przyjaciele Wózek wyścigowy + klocki Mega Bloks DXH57 12m+ Tomek i Przyjaciele Wózek wyścigowy + klocki Mega Bloks DXH57. Tomek i Przyjaciele to kreskówka, która opowiada o przygodach dzielnej lokomotywki, a ponieważ cieszy się dużą sympatią małych widzów, producenci zabawek chętnie inspirują się tą animacją. Wózek wyścigowy 2w1 to zabawka łącząca w sobie cechy klasycznego wózka z klockami, które można do woli układać i przekształcać w różne twory. Drugą funkcją jest zestaw wyścigowy. Czerwony uchwyt staje się torem, całość wystarczy rozłożyć i ścigać się lokomotywami. Dodatkowym atutem zestawu są ruchome kółka przytwierdzone do wózka, dzięki czemu łatwo zabawkę przetransportować. Cechy: Zestaw inspirowany przygodami sympatycznej lokomotywy i jego przyjaciół. Funkcja 2w1! Funkcja 1 - wózek z kółeczkami i klockami. Funkcja 2 - tor wyścigowy dla ciuchci. Łatwy transport dzięki ruchomym kołom. Liczba elementów: 21Wiek: 12m+
Więcej
Zwiń
Mega Bloks FFD63 Lokomotywa Tomek i przyjaciele z klockami - Buduj i jedź Fantastyczna zabawa z niebieską lokomotywą – Tomkiem. W śrdoku dużej, plastikowej lokomotywy znajdują się kolorowe klocki z wypustkami, które ułatwiają chwytania małych elementów. Klocki można budować na lokomotywie lub bawić się nimi osobno. Można je ozdobić naklejkami z innymi bohaterami serialu oraz z cyferkami. Ułatwi nam to naukę rozróżniania kolorów i liczenia. Po skończonej zabawie możemy wyruszyć z Tomkiem na spacer. Zabawka zachęca dzieci do aktywności ruchowej zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Tomek i Przyjaciele to animowany serial, popularny wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Opowiada historię pracujących na Wyspie Sodor lokomotyw z ludzkimi twarzami, z których każda ma własne, indywidualne cechy charakteru i osobowość. Razem z nimi dzieci przeżywają szalone przygody, doskonale się przy tym bawią i uczą. Zabawka polecana dla dzieci powyżej pierwszego roku życia.
Więcej
Zwiń