Klocki Banbao - najlepsze oferty

Klocki Banbao w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 125 produktów - zobacz najlepsze oferty
Każde miasto musi się do stacje benzynową- w mieście BanBao nie jest inaczej.

Stacja jest otwarta 24 godziny na dobę!

Wszystkie pojazdy muszą napełniać swoje baki paliwa benzyną. Zbuduj już dziś własną stację benzynową.

W zestawie są 3 figurki i świetne akcesoria.

Zabawka dla dzieci w wieku powyżej 5 lat.

ZAWARTOŚĆ:

-klocki 282 el. z 3 figurkami

WIEK:

5+

UWAGI:

Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia.
Więcej
Zwiń
Znalazłeś się w centrum dowodzenia straży pożarnej, z tego miejsca nadzorowana jest każda akcja. Pracują tu najbardziej doświadczeni strażacy. Jest to gwarancja, że każdy pożar zostanie szybko ugaszony. Do dyspozycji masz helikopter i wóz strażacki. Jedź tam, gdzie szaleje ogień, użyj armatek wodnych, uratuj ludzi uwięzionych w budynkach i przejmij kontrolę nad ogniem.

Zestaw zawiera 6 figurek, budynek remizy, wóz strażacki, helikopter i inne akcesoria.

Ilość elementów: 505

Wymiary opakowania:

53x35x7cm

Ilość w opakowaniu zbiorczym: 4szt.
Więcej
Zwiń
W kawiarni BanBao wszyscy się spotykają, by napić się dobrej kawy. Właścicielem jest bardzo miła pani. Klientom serwuje się różne rodzaje kawy, ale znajdziesz tutaj również pyszne ciasta. Stragan na zewnątrz oferuje świeże owoce, które szczególnie dobrze będą smakować w upalny letni dzień! Przyjdź tu i spotkaj się z przyjaciółmi, a przy okazji wypij filiżankę kawy. Masz ochotę na ciasto czy może wolisz owoce ze stoiska? Na pewno będziesz się dobrze bawić w tej kawiarni! Zbuduj z klocków BanBao tą przytulną kawiarnię, która jest częścią kolorowych i edukacyjnych serii konstrukcyjnych Trendy City. Umieść postacie (Tobees) w kawiarni i spędź miły dzień ciesząc się pyszną kawą! W skład zestawu wchodzi jedna kawiarnia, jeden stragan, trzy figurki Tobees, akcesoria i dużo więcej.
Więcej
Zwiń
Super pomysł na prezent dla malucha rozpoczynającego przygodę z prehistorią. Wielka zaleta - kompatybilność z Lego.