Klocki Banbao - najlepsze oferty

Klocki Banbao w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 37 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wszyscy przybyli na ranczo safari marki BanBao, jest fantastycznie! W około jest pełno zwierząt. Które jest Twoim ulubionym? Słoń, lew, żyrafa, czy inne dzikie zwierze? Kiedy stary opiekun zwierząt próbuje je nagrać, możesz dotknąć słonia, co jest bardzo ekscytujące! Wskakuj na jeepa, jedziemy poszukać więcej zwierząt! Za jeepem jest klatka. Zobaczmy, czy uda Ci się złapać lwa, a potem zabrać go w klatce na ranczo! Na safari przygoda nigdy się nie kończy! Zbuduj ranczo safari z klocków marki BanBao i umieść na nim zwierzęta! Baw się ze wszystkimi dzikimi zwierzętami i podróżuj w potężnym jeepie. Zestaw zawiera jedno ranczo safari, pięć figurek Tobees, jedną antylopę, jednego słonia, jedną żyrafę, jednego nosorożca, jednego lwa, jednego tygrysa, jeden jeep z przyczepą, jedną kamerę i wiele innych.
Więcej
Zwiń
KLOCKI BanBao HYDROPLAN STRAŻACKI 7109 125 ELEMENTÓW

Ruszaj na akcje ratowniczą Hydroplanem Strażackim BanBao!

Patroluj okoliczne wody, zobacz czy wszystko jest jak należy.

Gdy wylądujesz jesteś gotów do nurkowania i przeczesania dna morskiego! Hej morska przygodo!

W zestawie 1 figurka !

Klocki BanBao są kompatybilne z innymi znanymi markami klocków, co pozwala na rozbudowywanie posiadanych w domu kolekcji dużo mniejszym kosztem niż dotychczas.

Ilość elementów: 125

Nr klocków: 7109

Wiek: 5+

wymiary opakowania: 28,2x19x5,6cm

PRODUKT NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY
Więcej
Zwiń