Klocki Banbao - najlepsze oferty

Klocki Banbao w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 37 produktów - zobacz najlepsze oferty
Król zawsze podróżuje luksusową, królewską karetą firmy BanBao. Ten elegancki królewski powóz jest ciągnięty przez dwa najlepsze konie w całym królestwie i wyróżnia się pięknym złotym wykończeniem. Król jest zawsze chroniony przez co najmniej dwóch jego najbardziej doświadczonych rycerzy konnych z bronią. Ale czekaj, kto tam idzie? To dwaj złoczyńcy na koniach. Szybko, przygotuj się do walki! Chroń króla i walcz z dwoma wrogami. Oczywiście nie mają żadnych szans, ponieważ jesteś najlepszym rycerzem w całym królestwie! Szybko zwyciężasz w bitwie i król może nadal cieszyć się jazdą w swojej karecie! Zbuduj z klocków ten elegancki zestaw karety królewskiej z serii Zamek (Castle) firmy BanBao! Ochroń króla, by mógł cieszyć się jazdą w swoim królewskim powozie! W skład zestawu wchodzi jedna kareta królewska, cztery postaci Tobees, cztery konie i rózna akcesoria.
Więcej
Zwiń
Wózek widłowy do transportu beczek i innych towarów które czekają na transport.
Ten wózek może być również doskonałym dodatkiem do portu BanBao. Zestaw zawiera 1 figurke i inne ciekawe akcesoria.

Informacje o produkcie
Nr katalogowy
8778

Seria (klocki) Transport
Wymagania wiekowe od 4 lat
Płeć (zabawki) Chłopcy
Liczba elementów 128
Akcesoria w zestawie
- Figurka
- Różne akcesoria

Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 23 x 15 x 5 cm.
Więcej
Zwiń
Rozdzielacz do klocków. Dzięki niemu łatwo porozdzielasz klocki i zaczniesz układać swoje ulubione zestawy BanBao! Do dzieła!
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 lat.
UWAGA: dostępne kilka kolorów, wysyłamy losowo. Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Mole Mole to nowe, wyjątkowe miejsce na księgarskiej mapie Polski. To nowoczesne, przytulne małe księgarnie oraz sklep internetowy, przyjazne pasjonatom czytania, wielbicielom dobrej książki i literatury, ceniącym sobie wybór i przyjazne, nieśpieszne zakupy. W naszych księgarniach znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę tytułów a na molemole.com możecie buszować wśród dziesiątek tysięcy pozycji książkowych. Nasz bogaty księgozbiór to moc inspiracji i publikacje z niemalże wszystkich dziedzin!
Więcej
Zwiń
Klocki doskonale wykonane,zgodnie z obrazkiem na opakowaniu zapewnia zabawę dzieciom na dłuższy czas.Może je układać cała rodzina,świetna zabawa.Podobają się dziewczynkom i chłopcom.