Klocki - 74 elementy - najlepsze oferty

Klocki, ilość elementów: 74. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Klocki znajdziesz produkty - 74 (ilość elementów).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29 produktów - zobacz najlepsze oferty
Amerykański czołg z okresu drugiej wojny światowej. Potocznie nazywano go „Easy-Eight” lub „E8”. Jest szybszą, nieco lepiej opancerzoną wersją M4 Sherman. Został wyposażony w ulepszone działo 76 mm oraz nowe podwozie z systemem
resorów HVSS.
Model z klocków konstrukcyjnych COBI dzięki szczegółowemu odwzorowaniu detali to znakomity prezent dla wszystkich dorosłych pasjonatów historii, militariów i broni pancernej. To także świetna zabawka dla najmłodszych dzięki licznym ruchomym elementom: lufie,...
Więcej
Zwiń
Wyjątkowa gratka i idealny prezent dla zafascynowanego światem motoryzacji motomaniaka. Fantastyczna kolekcja COBI odkryje przed Wami historyczne pojazdy, symbole PRL-u. Legendarne auta są na wyciągnięcie ręki! Przekonaj się, jakie cudeńka królowały w tamtych czasach na polskich drogach i jak wyglądały pojazdy uprzywilejowane. Zaproś do składania modelu rodzica, albo dziadka i wybierz się z nimi w sentymentalną podróż do czasów ich młodości, a możesz się zdziwić jaką wielka skarbnica wiedzy są Twoi najbliżsi. To będzie wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu i budowania więzi oraz szansa, by poznać mnóstwo ciekawostek, a może wciągających historyjek o każdym z poszczególnych pojazdów.

Zbierz wszystkie Auta PRL-u COBI i ciesz się imponująca kolekcją!

Wykonane w skali 1:35 modele cieszą oko ponadczasowym urokiem i najwyższą jakością wykonania.
Więcej
Zwiń
ZESTAW KLOCKÓW MEGA BLOKS

  • Producent: MATTEL
  • Marka: MEGA BLOKS
  • Seria: Blaze and the Monster Machines
  • Kod producenta: DPH74
  • Ilość elementów: 12 szt


Zestaw klocków renomowanej firmy Mega Bloks.

W zestawie znajduje się 12 szt. elementów, z których ułożyć można auto z katapultą oraz wierzę z otworem, przez który przelecieć musi wystrzelona piłka.

Do złożenia auta potrzeba 4 elementów, które w łatwy sposób można ze sobą połączyć.

Produkt idealny na prezent. Zapakowany ładny i kolorowy karton, który wchodzi w skład zestawu. Na czas transportu całość zabezpieczamy folią ochronną.

Filmy demonstracyjne można obejrzeć w kanale YouTube po wklejeniu do przeglądarki poniższych adresów www:
  • https://www.youtube.com/watch?v=RX1349U_W50
  • http
Więcej
Zwiń