Klocki - 54 elementy - najlepsze oferty

Klocki, ilość elementów: 54. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Klocki znajdziesz produkty - 54 (ilość elementów).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 58 produktów - zobacz najlepsze oferty
B.TOYS 3093Z Bristle Blocks - Klocki Jeżyki w Tubie - AFRYKAŃSKA PRZYGODA - 54 el. B.TOYS - zabawki inne niż wszystkie! Zaskakują wyjątkową gamą kolorystyczną, wzornictwem oraz funkcjami. Podbijają serca milionów maluszków na całym świecie. Doceniane przez rodziców i terapeutów, innowacyjne i pomysłowe! Zabawki B.TOYS zdobywają prestiżowe nagrody w najbardziej renomowanych konkursach i wystawach branżowych zarówno w USA jak i Europie. Dostępne od niedawna w Polsce, szybko zwróciły na siebie zasłużoną uwagę.
Kreatywne budowanie czas zacząć! Klocki "JEŻYKI" (Bristle Blocks) są giętkie i elastyczne, ich "grzebyczki" łatwo się zaczepiają o siebie, a różny kształt i wielkość sprawiają, że doskonale dopasowują się do małych rączek maluszka. "JEŻYKI" to dobry pomysł na rozpoczęcie przygody z klockami, doskonale sprawdzą się jako pierwszy zestaw klocków, ale również jako uzupełnienie i rozbudowa dotychczasowej kolekcji.
Więcej
Zwiń
FISHER-PRICE MEGA BLOKS DCH54 KLOCKI 60 ELEMENTÓW TORBA RÓŻOWA Idealne klocki dla dziecka już od pierwszego roku życia. Seria First Builders od Mega Bloks to najwyższa Kanadyjska jakość. Torby klocków Mega Bloks First Builders, to zdobywcy wielu międzynarodowych i prestiżowych wyróżnień. Zostały one docenione za ich funkcjonalność i nieoceniony pozytywny wpływ na rozwój dziecka w obszarach kreatywności, motoryki i mechanizmów poznawczych. Ten wspaniały zestaw barwnych klocków zapakowany w ekologiczną (wolna od PVC), zapinaną na suwak torbę to idealny prezent dla każdego Malucha. Duże i wygodne klocki świetnie nadają się dla najmłodszych "konstruktorów", czerpiących inspirację z otaczającej rzeczywistości. Ta 60 elementowa torba klocków ze względu na kolorystykę dedykowana jest przede wszystkim dla dziewczynek (dostępne są także wersje dla chłopców). Jest to doskonały prezent zarówno na start jak i na rozbudowę już istniejącego zestawu klocków Mega Bloks First Builders.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki - 54 elementy