Klocki - 45 elementy - najlepsze oferty

Klocki, ilość elementów: 45. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Klocki znajdziesz produkty - 45 (ilość elementów).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 65 produktów - zobacz najlepsze oferty
LEGO Mindstorms EV3 Edukacyjna 45544 PROMOCJA

UwagaTylko 15 sztuk w okazyjnej cenie.

w zestawie brak akumulatora, można użyć baterii bądź akumulatorków typu AA

Zestawy fabrycznie nowe.

Polska dystrybucja z dożywotnią gwarancją (gwarancja do momentu produkcji i wsparcia przez Lego Education)

Zestaw został zoptymalizowany z myślą o stosowaniu w szkole lub na zajęciach pozalekcyjnych i zawiera wszystko, czego potrzeba, by uczyć z wykorzystaniem LEGO® MINDSTORMS®. Uczniowie mają możliwość budowania, programowania i testowania rozwiązań opartych na technologii i robotyce.

W zestawie znajduje się Inteligentna Kostka EV3 - mały ale potężny komputer używany do sterowania silników robota i zbierania danych z podłączonych czujników.
Więcej
Zwiń
LEGO® Education WeDo 2.0 Zestaw podstawowy, oprogramowanie podstawowe i projekt wprowadzający WeDo 2.0, przeznaczone do szkół podstawowych, to rozwiązanie rozbudzające ciekawość uczniów i rozwijające ich umiejętności przydatne w nauce, inżynierii, technice i programowaniu.Zestaw podstawowy dostarczany jest w pojemniku z zasobnikami, naklejkami, smarthubem, średnim silnikiem, czujnikiem ruchu, czujnikiem przechyłu oraz elementami do budowania dla dwóch uczniów. Oprogramowanie obejmuje: jeden projekt wprowadzający, który pozwala zaznajomić się ze sprzętem, oprogramowaniem i narzędziem do dokumentacji., 8 projektów prowadzących uczniów i nauczycieli krok po kroku 8 projektów otwartych, z zarysowanym problemem i inspiracjami, które mogą pomóc w realizacji zadań. Film pokazujący oprogramowanie w działaniu Uwaga: materiały w oprogramowaniu dostępne w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, szwedzkim, duńskim, norweskim, japońskim i rosyjskim.
Więcej
Zwiń
STEAM Park czerpie z tego co bliskie każdemu dziecku, pomagając w rozwijaniu wrodzonej ciekawości, chęci tworzenia oraz badania i odkrywania otaczającej rzeczywistości. Dzieci poznają świat nauki, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki (STEAM, ang. Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics) poprzez kreatywną zabawę. Wspólne konstruowanie Parku Rozrywki STEAM oferuje niezliczone możliwości. Tworząc dynamiczne kolejki, ruchome przejażdżki, zabawne gry i scenki, za pomocą specjalnego zestawu klocków LEGO® DUPLO®, jesteśmy ograniczeni jedynie wyobraźnią. Z każdą wycieczką do STEAM Parku dzieci coraz lepiej rozumieją zasady działania mechanizmów i ruchu. Uczą się dokonywania pomiarów i rozwiązywania problemów w ciekawy i wciągający sposób.
Więcej
Zwiń
Jeszcze nie otrzymalam zamowienia. Za wczesnie ta ankieta

Opinie - Klocki - 45 elementy