Klocki - 28 elementów - najlepsze oferty

Klocki, ilość elementów: 28. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Klocki znajdziesz produkty - 28 (ilość elementów).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 129 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klocki Polesie dla malucha

Wielokolorowe klocki są zabawkami uwielbianymi przez wszystkie dzieciaki. Dają bardzo dużo możliwości zabawy, a także nauki. Klocki te nie tylko pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulując jego wzrok swymi wyrazistymi kolorami, ale także uczą rozpoznawania kształtów i dopasowywania do siebie elementów według rozmiaru. 28-elementowy zestaw klocków jest idealnym pomysłem na prezent dla malucha, ponieważ zagwarantuje wiele długich godzin kreatywnej zabawy. Jeżeli szukasz czegoś, co będzie rozwijające i edukacyjne jednocześnie, ten zestaw sprawdzi się idealnie.

W zestawie Twoja pociecha znajdzie:
- 12 sztuk prostokątnych klocków,
- 12 sztuk kwadratowych klocków,
- 2 sztuki klocków w kształcie dużego daszka,
- 2 sztuki klocków w kształcie trójkącików.
Więcej
Zwiń
Artyk Klocki Spotkanie w klubie Śliczna kolorystyka Możliwość tworzenia własnego, dziewczęcego świata zabawy Poziom trudności składania - zaawansowany ​ Klocki skierowane dla dziewczynek powyżej 6 roku życia, które pozwolą im przenieść się do wyjątkowego świata zabawy. Dzieci będą miały możliwość do stworzenia wyjątkowych budowli i rozwoju swojej kreatywności oraz innych ukrytych zdolności. W zestawie znajduje się 289 elementów w tym klocki, trzy figurki i piesek. Można łączyć je z innymi popularnymi klockami marki Artyk. Artyk Firma Artyk powstała w 1990 r. W ciągu swojego istnienia przekształciła się z niewielkiej, kilkuosobowej spółki w jedną z największych hurtowni zabawek w Polsce. Obecnie są jednym z wiodących importerów zabawek i artykułów niemowlęcych w kraju. Dzięki wieloletnim staraniom, wypracowali sobie mocną pozycję na rynku. W ostatnich latach postawili na rozwój własnych marek: NATALIA COLLECTION, NITRO, ANIMAGIC, E-EDU oraz SPACE DEFENDER.
Więcej
Zwiń
html, body { height: 100%; width: 100% } html { display: table; margin: auto; } body { display: table-cell; vertical-align: middle; font-family: "Open Sans", sans-serif; font-size: 16px; color: #444444; } b, strong { font-size: 18px; } Klocki MAŁA ARMIA WOT Pz.Kpfw. III Ausf.J COBI Panzer III to podstawowy niemiecki czołg średni z okresu II Wojny Światowej. Produkowany w latach 1937-1943 był najbardziej dynamicznie rozwijanym modelem w amii niemieckiej. Na przestrzeni lat wielokrotnie zmieniano kaliber działa, zaczynając od 37 mm, a kończąc na 75 mm. Wersja Ausf. J charakteryzowała się grubszym, bo aż 50 mm pancerzem na przedzie i tyle kadłuba oraz 10 mm na wieży. Armata krótkolufowa okazała się niewystarczająca i pojazd wyposażono w długolufową armatę 50 mm KwK 39 L/60. Miniaturowy pojazd z klocków konstrukcyjnych COBI został wyprodukowany w zupełnie nowej skali 1:48. Jest łatwy w budowie, idealnie nadaje się na początek przygody z Polskimi klockami konstrukcyjnymi COBI.
Więcej
Zwiń