Klocki - 260 elementów - najlepsze oferty

Klocki, ilość elementów: 260. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Klocki znajdziesz produkty - 260 (ilość elementów).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klocki Polski czołg lekki 7TP zostały stworzone przez polskiego producenta klocków, czyli szeroko znaną firmę Cobi. Ten zestaw klocków pochodzi z serii Mała armia (Small Army), głównie skierowanej do chłopców zafascynowanych militariami.

Polski czołg 7TP został skonstruowany jeszcze przed II wojną światową. Jego prototyp powstał w roku 1934. 7TP był podstawową bronią polskich sił pancernych podczas kampanii wrześniowej roku 1939. Konstrukcja tego czołgu była rozwinięciem brytyjskiego czołgu Vickers E.

Ten zestaw klocków składa się z 365 elementów, które umożliwiają zbudowanie wiernej kopii czołgu 7TP. Czołg ten jest w kolorze zielonym, dzięki czemu dostrzeżenie go na terenach zalesionych staje się trudniejsze. Wyposażony został w:

ruchomą wieżyczkę z lufą armatki poruszającą się w górę i w dół,
otwieraną klapę, do której można włożyć figurkę.
Więcej
Zwiń
M1A2 Abrams - amerykański czołg podstawowy, 765 elementów Czołg produkcji amerykańskiej. Cechą charakterystyczną czołgu jest wieża, która zajmuje prawie tak dużą powierzchnię jak pozostała cześć czołgu. Abrams w swojej konstrukcji mógł pochwalić się wielowarstwowym pancerzem, co zapewniało wysoki poziom ochrony przeciw amunicji kumulacyjnej, osłon w postaci pancerza reaktywnego oraz osłon dynamicznych. Klockowy model wyposażony jest w karabiny maszynowe, łopatę i liczne akcesoria. Mała Armia (Small Army) to unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę. Mała Armia (Small Army) - unikalna kolekcja klocków o militarnej stylistyce, która zapoczątkuje niepowtarzalną zabawę.Dzięki niej pustynne walki czy powietrzne podboje nie będą Ci już obce. Jeśli lubisz wojskowe manewry i żołnierzy, to już dziś powinieneś wybrać któryś z tych licznie dostępnych zestawów.
Więcej
Zwiń
Cobi - Pingwiny z Madagaskaru - Dematerializator Pingwiny z Madagaskaru to nowa kolekcja klocków COBI, która powstała na podstawie jednego z najpopularniejszych obecnie seriali animowanych. Dematerializator to nowa maszyna stworzona przez Kowalskiego. To pomysłowe urządzenie sprawia, że rzeczy stają się niewidoczne. Niestety po użyciu Dematerializatora trzeba szukać rzeczy za pomocą specjalnego wykrywacza. Zestaw zawiera: - klocki do zbudowania dematerializatora, - figurkę pingwina Kowalskiego, - akcesoria: wykrywacz, słuchawki, Wiek dziecka: 5+ Ilość klocków: 50 Seria: Pingwiny z Madagaskaru Nr katalogowy: 26050 Producent: Cobi Wymiary opakowania: 13 cm x 15,5 cm x 3,5 cm Cobi– to jeden z największych światowychproducentów wysokiej jakości klocków konstrukcyjnych dla dzieci.
Więcej
Zwiń