Klocki - 25 elementy - najlepsze oferty

Klocki, ilość elementów: 25. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Klocki znajdziesz produkty - 25 (ilość elementów).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 175 produktów - zobacz najlepsze oferty
Jest to jeden z najpopularniejszych zestawów z klockowych marki COBI. Transporter legenda jednoznacznie kojarzony przez wszystkich z armią niemiecką. Półgąsienicowy transporter opancerzony Sd.Kfz251/9 Ausf.C Stummel został wiernie odwzorowany przy użyciu klocków konstrukcyjnych. Dodatkowo mając na uwadze satysfakcję klientów, zrezygnowaliśmy z naklejek. Model został pokryty wyłącznie wysokiej jakości nadrukami, które nie ścierają się nawet podczas intensywnej zabawy. Nadruki imitują oporządzenie oraz malowanie pojazdu z okresu drugiej wojny światowej. Pojazd został wyposażony w ruchome koła z prawdziwymi oponami. Trakcja gąsienicowa składająca się z realistycznych klockowych ogniw pracuje i zachowuje się jak prawdziwa w trakcie poruszania pojazdem. Otwierane tylne podwójne drzwi, karabin maszynowy oraz akcesoria dodatkowe uatrakcyjniają zabawę transporterem. Całość zestawu uzupełniają dwie figurki przedstawiające oficera niemieckiego oraz grenadiera pancernego.
Więcej
Zwiń
CLICS to zestawy kolorowych, edukacyjnych klocków, które razem tworzą setki różnych konstrukcji ograniczonych tylko wyobraźnią budowniczego.
Produkowane z polipropylenu są bezpieczne, wytrzymałe i zdolne do długotrwałego użycia w każdych warunkach.

Do zbudowania 25 zwierzątek.

Zabawka dla dzieci w wieku od 4 lat...
Więcej
Zwiń
KLOCKI - SŁOMKI - ZESTAW 408 ELEMENTÓW

  • AŻ 408 ELEMENTÓW! – komplet zawiera 204 różnokolorowych słomek (102 krótkich, 102 długich) oraz 204 łączników, co pozwala na realizację niemal niezliczonej liczby projektów.
  • ZESTAW BAWI I UCZY – klocki wpływają na rozwój dziecka, rozwijają zdolności manualne oraz pobudzają wyobraźnię jednocześnie zapewniając ogromną frajdę maluchowi. Dziecko bawiąc się ćwiczy również koncentrację oraz koordynację wzrokową. Zestaw klocków jest to również świetny pomysł na prezent, w opakowaniu znajduje się krótka instrukcja pokazująca, jakie przykładowe konstrukcje można wykonać wykorzystując element
Więcej
Zwiń
Fajna zabawa dla małych i dużych, a może dużych i małych :-)...

Opinie - Klocki - 25 elementy