Klocki - 25 elementy - najlepsze oferty

Klocki, ilość elementów: 25. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Klocki znajdziesz produkty - 25 (ilość elementów).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 202 produkty - zobacz najlepsze oferty
Opis produktu:

Clics to zestawy kolorowych i edukacyjnych klocków, które tworzą różne konstrukcje. W prosty i łatwy sposób można je łączyć co daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. W odróżnieniu od tradycyjnych klocków, przy klockach CLICS zabawa polega na połączeniu klocków "zawiasami", czyli krawędziami elementów. Taki sposób łączenia daje możliwość wykonania płaszczyzny. Z klockami Clics baw się i rozwijaj swoją wyobraźnię!Kolorowe klocki konstrukcyjne Clics rozwijają wyobraźnię dzieci i zapewniają wiele godzin zabawy. Można tworzyć z nich płaskie, jak i przestrzenne konstrukcje, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia budowniczego!Prosty i unikalny sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Klocki są bezpieczne dla dzieci i wytrzymałe, dzięki czemu nadają się do długotrwałego użytkowania.

Tematyka zestawu: Zoo.
Więcej
Zwiń
Cobi Klocki Czołg Panzerkampfwagen VI Tiger Ausf.E kod. 2538 Panzerkampfwagen VI Ausf. E, czyli Tygrys to niemiecki czołg ciężki z okresu II wojny światowej. Jego charakterystyczna bryła do dzisiaj jest rozpoznawalna na całym świecie. Sam pojazd przeszedł do legendy i jest ciągle obecny nie tylko w materiałach historycznych, ale również w popkulturze. Pierwsze egzemplarze Tygrysa trafiły na front pod Leningradem i w Tunezji w okresie sierpień/wrzesień 1942 roku. Czołg zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Henschel był bardzo nowoczesny i skuteczny. Niestety jego produkcja pochłaniała ogromne zasoby cennych surowców i czasu. Czołgi Tygrys I oraz nieliczne Tygrys II miały znaczący wpływ na przebieg działań wojennych. Okryte złą sławą i siejące niesamowity postrach Tygrysy zniszczyły ponad 10300 czołgów Alianckich oraz 11380 dział przy stratach własnych 1725 szt.
Więcej
Zwiń
Klocki wafle zestaw 110 elementów Zabawa klockami pomaga dziecku rozwijać wyobraźnię kreatywność zdolności manualne i logiczne myślenie Dzieci uczą się rozpoznawania kształtów i kolorów Zestaw nbsp;zawiera 110 elementów Oprócz dużych tradycyjnych kwadratów 10 5 x 10 5 cm zestaw zawiera nbsp;klocki o różnych wymiarach i kształtach oraz nbsp;dodatki takie jak: drzewa postacie zwierząt podstawy pojazdów koła słupki płotki itp nbsp; im większy zestaw tym bardziej urozmaicone dodatki Dziecko od najmłodszych lat może budować przeróżne konstrukcje przestrzenne nbsp;budowle pojazdy wszystko zależy od jego wyobraźni Klocki wykonane są z atestowanych materiałów Posiadają atest CE Nie zawierają małych elementów dlatego mogą się nimi bawić już najmłodsze dzieci od pierwszego roku życia Zestaw zawiera mix kolorów i kształtów PRODUKT POLSKI
Więcej
Zwiń
Swietna zabawa, można stworzyć co tylko dziecku wyobraźnia podpowiada