Klocki - 190 elementów - najlepsze oferty

Klocki, ilość elementów: 190. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Klocki znajdziesz produkty - 190 (ilość elementów).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klocki worek mix to super zestaw i zabawa dla każdego miłośnika klocków. Zestaw składa się z 190 różnych elementów takich jak: dmuchane klocki konstrukcyjne oraz dodatkowe akcesoria. Kształt i kolorystyka produktu sprawiają, że dziecko poprzez zabawę ćwiczy zdolności manualne, pamięć oraz wyobraźnię. Zestaw występuje w różnej konfiguracji kolorów. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 lat i składa się ze 190 elementów klocków. Producent: BĄCZEK Kod producenta: 02539 Wymiary opakowania: 52×28×28cm
Więcej
Zwiń
Focke-Wulf Fw190 A-8 to jednosilnikowy i jednomiejscowy niemiecki samolot myśliwski z okresu II wojny światowej, który potrafił osiągnąć prędkość do blisko 650 km/h. Wersja A-8 była najczęściej produkowaną wersją tej bardzo udanej konstrukcji, która pozwalała na dołączenie wyrzutnika bombowego lub dodatkowego zbiornika paliwa.

Model samolotu Focke-Wulf Fw190 A-8 zbudowany z klocków konstrukcyjnych COBI to wiernie odwzorowany dolnopłat z okresu II wojny światowej. Wiele ruchomych elementów takich jak obracające się śmigło, ruchome lotki skrzydeł czy koła z gumowymi oponami, które można złożyć do pozycji poziomej, pozwalają na znakomitą zabawę dla wszystkich nawet najmłodszych pasjonatów militariów i lotnictwa. Odwzorowane zostały najdrobniejsze detale i specyficzna kolorystyka samolotu. Kokpit można otworzyć, by posadzić w fotelu figurkę pilota.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki - 190 elementów