Klocki - 116 elementów - najlepsze oferty

Klocki, ilość elementów: 116. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Klocki znajdziesz produkty - 116 (ilość elementów).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 17 produktów - zobacz najlepsze oferty
Spędź ze strażakami spokojne, świąteczne dni w zaśnieżonej remizie z zestawu LEGO® Creator Expert 10263 Remiza strażacka w zimowej wiosce. Ten wspaniały zestaw LEGO zawiera piętrowy budynek ozdobiony ostrokrzewem. Na piętrze jest kuchnia, w której znajdziesz czerwony telefon, stół, składane łóżko i świecący klocek LEGO. Za dużymi, czerwonymi drzwiami do remizy kryje się sprzęt strażacki i rura do zjeżdżania, a przed budynkiem znajduje się lodowisko z dekoracyjnym posągiem strażaka, ubrana choinka z przezroczystą gwiazdą i prezentami, ławka oraz latarnia. W zestawie jest też klasyczny, czerwony wóz strażacki z obrotową drabiną, wężami, skrzynką z narzędziami oraz oponami z głębokim bieżnikiem. Poczuj magię świąt w rodzinnej atmosferze z wesołym zestawem LEGO Creator Expert. W zestawie jest sześć minifigurek, figurki niemowlęcia i dalmatyńczyka oraz śniegowy bałwanek zbudowany z klocków.
Więcej
Zwiń
Supermag Tags to klocki magnetyczne składające się z kombinacji pręcików, kulek i płytek. Pręciki przybierają teraz kształt! Pozwól się zainspirować nowej linii Supermag Tags i wykorzystaj jej nieograniczone możliwości budowania: powierzchnie i bryły nabierają kształtu pod twoimi palcami dzięki dwóm różnym, ale całkowicie zintegrowanym systemom montażowym. Z jednej strony przyciąganie magnetyczne, z drugiej sprzężenie mechaniczne. Pręcik ma w rzeczywistości inny kształt, gdy jest połączony z płytkami przez plastikowy pierścień. W ten sposób nawet pojedynczy pręcik staje się kształtem, po prostu łączonym z jednym lub większą liczbą płytek, bez potrzeby dalszego wsparcia. Tags – to dwustronne kolorowe płytki, które po złożeniu można przyczepić do magnetycznego pręcika wykorzystując element zwany obręczą. Za pomocą obręczy można połączyć wiele różnych płytek uzyskując dużą liczbę nowych możliwości konstrukcyjnych!!

Zestaw zawiera:
  • 116 elementów
Więcej
Zwiń
Córeczka uwielbia bawić się tym zestawem, w zasadzie bawi się codziennie. W szaleństwach na placu zabaw biorą udział nie tylko figurki dołączone do zestawu ale i też cała masa innych :) to pokazuje jak zestawy Playmobil rozwijają wyobraźnię u dzieci. Szczerze polecam!