Klocki - najlepsze oferty

produkt dobry lecz niewystarczająca długość torów.
Klocki są zabawką, którą wielu z Nas pamięta z dzieciństwa, jako jedną z najlepszych. Układanie klocków ma na celu budowanie zdolności przestrzennej i kreatywnej dziecka. Pozwalają uwolnić ich wyobraźnię, a dodatkowo usprawniają zdolności ruchowe a także porozumiewania się z innymi dziećmi. Obecnie dostępne na rynku klocki można podzielić ze względu na materiał z jakiego są wykonane, wieku dzieci dla których są przeznaczone oraz producenta. Można więc wyróżnić klocki wykonane z drewna, plastiku, magnetyczne, metalowe, tekturowe, ceramiczne czy też miękkie. W kategorii wiekowej można wybierać spośród klocków przeznaczonych dla dzieci poniżej pierwszego roku życia, od roku do lat trzech, od trzech do sześciu lat, od sześciu do jedenastu lat, oraz powyżej. Kategorie wiekowe wprowadzane są przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Im dzieci starsze, tym mniejszymi i bardziej skomplikowanymi klockami mogą się bawić. Dodatkowo producenci dzielą klocki, ze względu na to czy są one przeznaczone dla dziewczynek, chłopców czy koedukacyjne. Różnica polega na zastosowanych w klockach grafikach i motywach. Klocki dzielą się również na producentów. Jedne z najbardziej znanych to Klocki Lego, a także Playmobil, Mega Bloks, czy Cobi oraz wielu innych producentów. Najtańsze klocki w Internecie znajdziesz dzięki serwisowi Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8132 produkty - zobacz najlepsze oferty
Poruszaj się po mieście z błyskawiczną prędkością w zasilanym szybkim pociągu pasażerskim z serii LEGO® City. Korzystaj z 8-kanałowego, 7-biegowego pilota na podczerwień, aby z maksymalną prędkością poprowadzić pociąg po łukowatych torach. Superwydajny pociąg ma opływowy kształt, aerodynamiczny przód oraz odbieraki prądu zamocowane na dachu. Podnieś dach lokomotywy i posadź maszynistę za efektowną konsolą. Otwórz wagony pasażerskie, aby uzyskać dostęp do siedzeń i stolików. Poczekaj z podróżnym na stacji, a kiedy pociąg odjedzie pomóż rowerzyście bezpiecznie przejechać na drugą stronę torów. W zestawie 3 minifigurki: maszynista, podróżny i rowerzysta.

Lego
Nasze podejście
Chcemy maksymalnie zwiększać nasz pozytywny wpływ na poszczególne osoby i na społeczeństwo,
a także nieustannie dostarczać dzieciom na całym świecie wysokiej jakości, kreatywne zabawki.

Grupa LEGO to prywatna firma z siedzibą w Billund w Danii.
Więcej
Zwiń
Szpital w Heartlake LEGO Friends 41318

Witajcie w Heartlake! W tym pięknym, położonym nad jeziorem w kształcie serca miasteczku, dobro i przyjaźń zawsze wygrywają. Emma, Olivia, Stephania, Andrea oraz Mia zapraszają do swojego świata, dołącz do nich i przeżywaj z nimi niezwykłe przygody! Zestawy LEGO FRIENDS to wspaniały prezent dla małej fanki śledzącej losy przyjaciółek z Heartlake.

Mnóstwo kreatywnej zabawy z Szpitalem w Heartlake LEGO Friends. Przygotujcie sie na bardzo pracowity dzień. To tutaj trafiają chorzy i poszkodowani w wypadku mieszkańcy Heartlake. Dzięki natychmiastowej pomocy udzielonej przez dr. Patela i pod troskliwą opieka Olivii pacjenci szybko dochodzą do zdrowia.
Więcej
Zwiń
LEGO FRIENDS 41340 DOM PRZYJAand#377;NI Dziewczand#281;ta z Heartlake City zajand#281;and#322;y opuszczonand#261; remizand#281; straand#380;ackand#261; i zamieniand#322;y jand#261; w niezwykand#322;and#261; siedziband#281; LEGO Friends! Zrelaksuj siand#281; w jacuzzi na dachu, zrób coand#347; kreatywnego w warsztacie Emmy lub obejrzyj wystand#281;p Andrei na tarasie. Wand#322;aand#347;nie rozlegand#322; siand#281; stary alarm poand#380;arowy - to oznacza nowand#261; misjand#281; dla przyjacióand#322;ek! Przygotuj popcorn w kuchni, a potem obróand#263; telewizor w sypialni i zobacz ekran z instrukcjami do tajnej misji. Gdy je poznasz, zjedand#378; po rurze straand#380;ackiej w dóand#322; i spiesz do akcji na rowerze Olivii! W zestawie minifigurki Olivii, Emmy i Andrei oraz figurki pieska Dasha, chomika Rumblea oraz króliczki Cinnamon.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki

produkt dobry lecz niewystarczająca długość torów.