Klocki - najlepsze oferty

Klocki są zabawką, którą wielu z Nas pamięta z dzieciństwa, jako jedną z najlepszych. Układanie klocków ma na celu budowanie zdolności przestrzennej i kreatywnej dziecka. Pozwalają uwolnić ich wyobraźnię, a dodatkowo usprawniają zdolności ruchowe a także porozumiewania się z innymi dziećmi. Obecnie dostępne na rynku klocki można podzielić ze względu na materiał z jakiego są wykonane, wieku dzieci dla których są przeznaczone oraz producenta. Można więc wyróżnić klocki wykonane z drewna, plastiku, magnetyczne, metalowe, tekturowe, ceramiczne czy też miękkie. W kategorii wiekowej można wybierać spośród klocków przeznaczonych dla dzieci poniżej pierwszego roku życia, od roku do lat trzech, od trzech do sześciu lat, od sześciu do jedenastu lat, oraz powyżej. Kategorie wiekowe wprowadzane są przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Im dzieci starsze, tym mniejszymi i bardziej skomplikowanymi klockami mogą się bawić. Dodatkowo producenci dzielą klocki, ze względu na to czy są one przeznaczone dla dziewczynek, chłopców czy koedukacyjne. Różnica polega na zastosowanych w klockach grafikach i motywach. Klocki dzielą się również na producentów. Jedne z najbardziej znanych to Klocki Lego, a także Playmobil, Mega Bloks, czy Cobi oraz wielu innych producentów. Najtańsze klocki w Internecie znajdziesz dzięki serwisowi Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 7932 produkty - zobacz najlepsze oferty
LEGO FRIENDS 41340 DOM PRZYJAand#377;NI Dziewczand#281;ta z Heartlake City zajand#281;and#322;y opuszczonand#261; remizand#281; straand#380;ackand#261; i zamieniand#322;y jand#261; w niezwykand#322;and#261; siedziband#281; LEGO Friends! Zrelaksuj siand#281; w jacuzzi na dachu, zrób coand#347; kreatywnego w warsztacie Emmy lub obejrzyj wystand#281;p Andrei na tarasie. Wand#322;aand#347;nie rozlegand#322; siand#281; stary alarm poand#380;arowy - to oznacza nowand#261; misjand#281; dla przyjacióand#322;ek! Przygotuj popcorn w kuchni, a potem obróand#263; telewizor w sypialni i zobacz ekran z instrukcjami do tajnej misji. Gdy je poznasz, zjedand#378; po rurze straand#380;ackiej w dóand#322; i spiesz do akcji na rowerze Olivii! W zestawie minifigurki Olivii, Emmy i Andrei oraz figurki pieska Dasha, chomika Rumblea oraz króliczki Cinnamon.
Więcej
Zwiń
Domek na drzewie Mii LEGO Friends 41355

Witajcie w Heartlake! W tym pięknym, położonym nad jeziorem w kształcie serca miasteczku, dobro i przyjaźń zawsze wygrywają. Emma, Olivia, Stephania, Andrea oraz Mia zapraszają do swojego świata, dołącz do nich i przeżywaj z nimi niezwykłe przygody! Zestawy LEGO FRIENDS to wspaniały prezent dla małej fanki śledzącej losy przyjaciółek z Heartlake.

Mnóstwo pysznej zabawy z Domkiem na drzewie LEGO Friends. Przed Wami pełen wrażeń dzień. W końcu dobiegła końca budowa domku na drzewie Mii i jej brata Daniela. Postanowili więc zorganizować w nim spotkanie z przyjaciółmi. Pomóż rodzeństwu przygotować się na przybycie gości. Wejdź po siatce na górę i ozdób wraz z Mią wnętrze domku rysunkami. Zaplanuj jak spędzicie czas.
Więcej
Zwiń
LEGO® DUPLO® 10848 Moje pierwsze klocki Budowanie z klocków z jedna z ulubionych zabaw dziecięcych. Maluchy uwielbiają składać elementy na różne sposoby, tworzyć z nich budowle, pojazdy, zwierzęta, roboty – nawet, jeśli w oczach dorosłych nie wygląda to jako rozpoznawalny obiekt. Umysł dziecka jest niesamowicie twórczy, a rozwój wyobraźni i kreatywności – kluczowy. Marka LEGO® od zawsze stawiała na pierwszym miejscu potrzeby swoich małych klientów. Dlatego też powstała seria LEGO® DUPLO®, której elementy są aż osiem razy większe od standardowych. Zestawy kierowane są do dzieci poniżej piątego roku życia. Model nr 10848 to pudełko pełne kolorowych klocków niestandardowych części z naklejonymi oczami czy ilustracjami. Zestaw zawiera aż 80 klocków. Zabawa rozwija zdolności motoryczne, manualne i koordynacyjne oraz stymuluje wyobraźnię, pozwalając dzieciom na wdrażanie własnych pomysłów. Do zestawu klocków dołączono z karty obrazkowe z inspiracjami.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki