Klocki - najlepsze oferty

bardzo fajny duży zestaw. Cena wysoka, ale poza tym klocki bardzo fajne. Moja córka składała cały dzień :)
Klocki są zabawką, którą wielu z Nas pamięta z dzieciństwa, jako jedną z najlepszych. Układanie klocków ma na celu budowanie zdolności przestrzennej i kreatywnej dziecka. Pozwalają uwolnić ich wyobraźnię, a dodatkowo usprawniają zdolności ruchowe a także porozumiewania się z innymi dziećmi. Obecnie dostępne na rynku klocki można podzielić ze względu na materiał z jakiego są wykonane, wieku dzieci dla których są przeznaczone oraz producenta. Można więc wyróżnić klocki wykonane z drewna, plastiku, magnetyczne, metalowe, tekturowe, ceramiczne czy też miękkie. W kategorii wiekowej można wybierać spośród klocków przeznaczonych dla dzieci poniżej pierwszego roku życia, od roku do lat trzech, od trzech do sześciu lat, od sześciu do jedenastu lat, oraz powyżej. Kategorie wiekowe wprowadzane są przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Im dzieci starsze, tym mniejszymi i bardziej skomplikowanymi klockami mogą się bawić. Dodatkowo producenci dzielą klocki, ze względu na to czy są one przeznaczone dla dziewczynek, chłopców czy koedukacyjne. Różnica polega na zastosowanych w klockach grafikach i motywach. Klocki dzielą się również na producentów. Jedne z najbardziej znanych to Klocki Lego, a także Playmobil, Mega Bloks, czy Cobi oraz wielu innych producentów. Najtańsze klocki w Internecie znajdziesz dzięki serwisowi Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 6342 produkty - zobacz najlepsze oferty
PLAYMOBIL
RODZINNY KAMPER AUTO KEMPINGOWE
6671
+ GRATIS DODATKOWE 2 FIGURKI PLAYMOBIL

Zabawa produktami Playmobil wspiera dziecięcy rozwój, pobudza wyobraźnię do działania. Uczy kreatywności i zachęca do poznawania otaczającego go świata.

Zestaw z serii Summer Fun to zestaw wyposażony w aneks kuchenny, mini łazienkę/WC, miejsca do spania dla całej rodziny i miejsce dla mebli kempingowych.

Zestaw zawiera 93 elementy w tym: auto kempingowe, stół z krzesełkami, naczynia i sztućce, artykuły spożywcze, deska surfingowa, hulajnoga, materac, butla gazowa, aparat, gaśnica, 2 figurki dzieci, 2 figurki rodziców.

Zestawy i ich poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć, a tym samym tworzyć nowe i niepowtarzalne kombinacje.

Zestaw przeznaczony jest zgodnie z zaleceniami producenta dla dzieci z przedziału wiekowego 4-10 lat.
Więcej
Zwiń
LEGO Mindstorms EV3 to następca zestawu konstrukcyjnego LEGO Mindstorms NXT 2.0, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi robotyki. Tak jak poprzednik opiera się ona połączeniu wyspecjalizowanych serwomotorów, czujników, programowalnego mikrokomputera oraz klocków LEGO TECHNIC - wszystko to pozwala na zaprojektowanie, zbudowanie i zaprogramowanie niesamowitego robota, którego wygląd i funkcjonalność ograniczy jedynie twoja wyobraźnia. Zestawy EV3 posiadają mnóstwo udoskonaleń, które otwierają przed młodymi robotykami jeszcze więcej możliwości.

Największe zmiany dotyczą programowalnej kostki EV3, która tylko na pierwszy rzut oka przypomina tą znaną z zestawów NXT 2.0. Poprawiono wydajność wewnętrznego mikrokomputera, instalując nowszy procesor i ponad 60-krotnie większą pamięć. Poprawił się dźwięk głośników, zwiększono rozdzielczość ekranu, a guziki na kostce można podświetlać w trzech kolorach.
Więcej
Zwiń
Klocki LEGO DUPLO Mój pierwszy pociąg 10507

W zestawie znajdują się 52 elementy, w tym:
  • dwie figurki LEGO® DUPLO®: maszynista, dziecko
  • parowóz
  • wagon pasażerski
  • stacja z kasą i zegarem
  • pompa
  • sygnalizator
  • klocki DUPLO
  • tory

Kod produktu: 10507

Kategoria wiekowa: od 2 do 5 lat

Wymiary: 54 x 28,2 x 9,1cm

OPIS

Ruszaj w świat razem z zestawem LEGO DUPLO Mój pierwszy pociąg. Dorzuć do kotła, żeby wprawić koła w ruch i pomknąć, dokąd tylko tory poniosą! Zestaw obejmuje ponad 55 cm torów, z których można budować fantazyjne kolejowe trasy. Przestrzeń przy torach też należy zagospodarować, dlatego w zestawie znajduje się fachowa infrastruktura kolejowa - m.in. stacja z kasą i specjalistyczny sygnalizator. Nieważne - osobowy czy ekspresowy - kiedy pociąg sunie po torach, musi być go słychać.
Więcej
Zwiń
bardzo fajny duży zestaw. Cena wysoka, ale poza tym klocki bardzo fajne. Moja córka składała cały dzień :)