Klocki - najlepsze oferty

Klocki są zabawką, którą wielu z Nas pamięta z dzieciństwa, jako jedną z najlepszych. Układanie klocków ma na celu budowanie zdolności przestrzennej i kreatywnej dziecka. Pozwalają uwolnić ich wyobraźnię, a dodatkowo usprawniają zdolności ruchowe a także porozumiewania się z innymi dziećmi. Obecnie dostępne na rynku klocki można podzielić ze względu na materiał z jakiego są wykonane, wieku dzieci dla których są przeznaczone oraz producenta. Można więc wyróżnić klocki wykonane z drewna, plastiku, magnetyczne, metalowe, tekturowe, ceramiczne czy też miękkie. W kategorii wiekowej można wybierać spośród klocków przeznaczonych dla dzieci poniżej pierwszego roku życia, od roku do lat trzech, od trzech do sześciu lat, od sześciu do jedenastu lat, oraz powyżej. Kategorie wiekowe wprowadzane są przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo dzieci. Im dzieci starsze, tym mniejszymi i bardziej skomplikowanymi klockami mogą się bawić. Dodatkowo producenci dzielą klocki, ze względu na to czy są one przeznaczone dla dziewczynek, chłopców czy koedukacyjne. Różnica polega na zastosowanych w klockach grafikach i motywach. Klocki dzielą się również na producentów. Jedne z najbardziej znanych to Klocki Lego, a także Playmobil, Mega Bloks, czy Cobi oraz wielu innych producentów. Najtańsze klocki w Internecie znajdziesz dzięki serwisowi Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw LEGO DUPLO 10874 Pociand#261;g parowy jest teraz jeszcze and#322;atwiejszy w obsand#322;udze, a Twój maluszek moand#380;e bawiand#263; siand#281; nim na wiele sposobów. Dziand#281;ki silnikowi z funkcjand#261; rand#281;cznego startu maand#322;e dzieci mogand#261; zostaand#263; prawdziwymi maszynistami. Wystarczy delikatnie popchnand#261;and#263; zabawkand#281; do przodu lub do tyand#322;u, by zaczand#281;and#322;a jechaand#263;, albo przytrzymaand#263; jand#261; lub podnieand#347;and#263;, by siand#281; zatrzymaand#322;a. Pomóand#380; dziecku ustawiand#263; piand#281;and#263; kolorowych klocków funkcyjnych na torach. Klocki umoand#380;liwiajand#261; odegranie sygnaand#322;u dand#378;wiand#281;kowego, wand#322;and#261;czanie i wyand#322;and#261;czanie and#347;wiateand#322;, zatrzymanie i tankowanie, zmianand#281; kierunku oraz zatrzymanie pociand#261;gu.
Więcej
Zwiń
Przeżyj niezapomniane święta z ciekawym zestawem 60235 Kalendarz adwentowy LEGO® City. Znajdziesz w nim 24 różne prezenty do zbudowania na każdy dzień świątecznego miesiąca.


W zestawie Kalendarz adwentowy LEGO® City czekają na Ciebie 24 emocjonujące niespodzianki! Codziennie otwieraj kolejne drzwiczki, aby sprawdzić, co za nimi znajdziesz. Unikalny pojazd, nową adwentową choinkę, a może nawet Świętego Mikołaja? Otwórz i zobacz!

Niech Twoje dziecko świętuje z Kalendarzem adwentowym LEGO® City!

Dzięki ciekawemu zestawowi LEGO® City 60235 Kalendarz adwentowy Twoje dziecko z pewnością poczuje ducha świąt. Zestaw zawiera 24 różne prezenty do zbudowania, po jednym na każdy dzień świąt, w tym skuter śnieżny, śnieżny fort, zestaw do curlingu, kominek, fotel bujany, teleskop i wiele więcej. Zestaw Kalendarz adwentowy dla dzieci zawiera też siedem minifigurek i figurkę p
Więcej
Zwiń
Ten ciekawy zestaw wprowadzi Twoje dziecko w świat emocjonujących podróży kosmicznych. Daj młodym odkrywcom kosmosu okazję do zabawy inspirowanym pracą NASA zestawem przedstawiającym start rakiety. Wspaniały zestaw dla dzieci LEGO® City 60228 Centrum lotów kosmicznych zawiera modułową rakietę z kilkoma członami: kokpitem, silnikiem i ładownią, a do tego kolejkę jednotorową prowadzącą pod samą rakietę, obszar badawczy, w którym można ćwiczyć zbieranie geod, oraz wieżę centrum lotów. W komplecie jest również wyrzutnia z ruchomymi podporami, łazik z przegubowym chwytakiem (nowość na czerwiec 2019 r.) oraz wieża centrum lotów ze zdejmowanym oknem, funkcją rozkładania oraz odliczania do startu. Urządzenie mobilne pozwoli dzieciom skorzystać z interaktywnych możliwości zabawy dostępnych w aplikacji City Explorers. Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania.
Więcej
Zwiń
Fajnie rozbudowana ciuchcia. Mamy też poprzednie wersje pociągów, więc mam porównanie. Duży plus za klocki funkcyjne i wyłączanie po natrafieniu na przeszkodę. Fajnie steruje się ciuchcią z telefonu. Trochę więcej torów niż w starym odpowiedniku, za to nieco mniej innych klocków. Zachwyciła mnie wiewiorka i choinka ;) Dziecko bardzo zadowolone.

Opinie - Klocki