Klimatyzatory przenośne - najlepsze oferty

Klimatyzatory przenośne – Gdy za oknem żar leje się z nieba, klimatyzator przynosi prawdziwą ulgę. Klimatyzatory przenośne są alternatywą dla pomieszczeń, w których nie ma klimatyzatorów stacjonarnych. Charakteryzują się one tym, że mogą obsłużyć w danym czasie tylko jedno pomieszczenie. Nie wymagają również skomplikowanego montażu, przez co są dużo tańsze. Za pomocą klimatyzatorów przenośnych cieple powietrze z pomieszczenia zostaje wyprowadzone poza nie. Spośród dostępnych na rynku klimatyzatorów przenośnych, można wybrać klimatyzatory typu monoblok, monoblok z dwoma rurami, spotcooler lub split. Najczęściej spotykanym jest klimatyzator typu monoblok, charakteryzujący się rurą wyciągniętą na zewnątrz (przez okno lub wentylację), klimatyzator taki łatwo przemieszczać z jednego pomieszczenia do drugiego. Klimatyzator przenośny typu monoblok z dwoma rurami pobiera powietrze znajdujące się wewnątrz pomieszczenia i nagrzane wyrzuca poprzez drugą rurę na zewnątrz pomieszczenia. Bardzo podobne funkcje posiada klimatyzator przenośny typu spotcooler. Dodatkowo umożliwia zamontowanie rury, która wyprowadza zimne powietrze na duże odległości. Klimatyzator typu split posiada skraplacz i parownik w dwóch, odrębnych obudowach. Za to rura, która jest wyprowadzana na zewnątrz budynku jest dużo mniejsza niż w przypadku klimatyzatorów monoblokowych. Klimatyzatory mobilne produkowane są przez wiele firm, jednak niezależnie od tego, który z nich będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni kup go w najniższej cenie, dzięki porównywarce Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 478 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klimatyzator przenośny GoodHome to szybki sposób na zapewnienie sobie komfortowej temperatury w sypialni przed snem lub w biurze podczas pracy. Wyróżnia się on łatwością obsługi dzięki pilotowi i wyświetlaczowi LCD. Urządzenie zostało ponadto wyposażone w przydatny timer. Funkcje osuszania i wentylacji to dodatkowy atut.
Więcej
Zwiń
Klimatyzator faktycznie chłodzi chociaż żona każe go dość często wyłączać skarżąc się, że głowa ją boli od tego hałasu. Raczej nie do spania z włączonym urządzeniem w jednym pomieszczeniu, chyba że jest faktycznie baardzo gorąco wtedy głośność jest mniejszym złem. W tej cenie raczej trudno się spodziewać cichutkiego urządzenia.