Klimatyzatory Przenośne - najlepsze oferty

Klimatyzatory Przenośne na Taniomanii już od 49,00 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 586 produktów - zobacz najlepsze oferty
O czym warto wiedzieć przed zakupem! Urządzenia sprzedawane jako OUTLET pochodzą z ekspozycji bądź regulaminowych zwrotów. Towar przed sprzedażą zawsze przechodzi pełną kontrolę, co daje Państwu 100% gwarancję zakupu pewnego i sprawdzonego urządzenia w okazyjnej cenie. Każdy z oferowanych produktów posiada również pełną gwarancję.Cena prezentowanego na aukcji produktu została obniżona ze względu na uszkodzone opakowanie fabryczne lub możliwe drobne rysy lub niewielkie zabrudzenia obudowy. Klimatyzator Warmtec KP35W- postaw gdziekolwiek jesteś i ciesz się chłodem! Jeśli masz dość nieznośnie wysokich temperatur utrudniających normalne funkcjonowanie- jesteś we właściwym miejscu. Klimatyzator przenośny Warmtec KP35W z funkcją Wi-Fi w mgnieniu oka rozwiąże problem zbyt wysokiej temperatury w Twoim domu, pozwalając cieszyć się kojącym chłodem w upalne dni.
Więcej
Zwiń
O czym warto wiedzieć przed zakupem! Urządzenia sprzedawane jako OUTLET pochodzą z ekspozycji bądź regulaminowych zwrotów. Towar przed sprzedażą zawsze przechodzi pełną kontrolę, co daje Państwu 100% gwarancję zakupu pewnego i sprawdzonego urządzenia w okazyjnej cenie. Każdy z oferowanych produktów posiada również pełną gwarancję.Cena prezentowanego na aukcji produktu została obniżona ze względu na uszkodzone opakowanie fabryczne lub możliwe drobne rysy lub niewielkie zabrudzenia obudowy. NOWOŚĆ 2020 Klimatyzator przenośny Warmtec Morso KP53W WIFI Wersja z możliwością zdalnego sterowania za pomocą Wi-Fi. Męczą Cię afrykańskie upały? Rozwiązanie jest banalnie proste. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz - w domu, w bloku, czy może wynajmujesz biuro - odpowiednią temperaturę zapewni Ci klimatyzator przenośny Warmtec Morso KP53W WIFI.
Więcej
Zwiń
Specyfikacja
Specyficzne cechy Mocowanie do okna za pomocą taśmy samoprzylepnej
Specyficzne cechy Do powierzchni około 3 m²
Specyficzne cechy Wymiary: uszczelka - 3 m, taśma - 6 m
Kolor produktu Biały
Przepływ powietrza 1 m³/godz
Szerokość 290mm
Długość 40mm
Wysokość 220mm
Więcej
Zwiń

Opinie - Klimatyzatory Przenośne