Klimatyzatory przenośne - najlepsze oferty

Klimatyzatory przenośne – Gdy za oknem żar leje się z nieba, klimatyzator przynosi prawdziwą ulgę. Klimatyzatory przenośne są alternatywą dla pomieszczeń, w których nie ma klimatyzatorów stacjonarnych. Charakteryzują się one tym, że mogą obsłużyć w danym czasie tylko jedno pomieszczenie. Nie wymagają również skomplikowanego montażu, przez co są dużo tańsze. Za pomocą klimatyzatorów przenośnych cieple powietrze z pomieszczenia zostaje wyprowadzone poza nie. Spośród dostępnych na rynku klimatyzatorów przenośnych, można wybrać klimatyzatory typu monoblok, monoblok z dwoma rurami, spotcooler lub split. Najczęściej spotykanym jest klimatyzator typu monoblok, charakteryzujący się rurą wyciągniętą na zewnątrz (przez okno lub wentylację), klimatyzator taki łatwo przemieszczać z jednego pomieszczenia do drugiego. Klimatyzator przenośny typu monoblok z dwoma rurami pobiera powietrze znajdujące się wewnątrz pomieszczenia i nagrzane wyrzuca poprzez drugą rurę na zewnątrz pomieszczenia. Bardzo podobne funkcje posiada klimatyzator przenośny typu spotcooler. Dodatkowo umożliwia zamontowanie rury, która wyprowadza zimne powietrze na duże odległości. Klimatyzator typu split posiada skraplacz i parownik w dwóch, odrębnych obudowach. Za to rura, która jest wyprowadzana na zewnątrz budynku jest dużo mniejsza niż w przypadku klimatyzatorów monoblokowych. Klimatyzatory mobilne produkowane są przez wiele firm, jednak niezależnie od tego, który z nich będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni kup go w najniższej cenie, dzięki porównywarce Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 306 produktów - zobacz najlepsze oferty
Najważniejsze cechy:

3 tryby pracy
Niewielki rozmiar
Pilot zdalnego sterowania
Kółeczka ułatwiające ustawianie

Wiele funkcji

Klimatyzator AD7909 posiada funkcję zarówno nawiewu, chłodzenia, jak i osuszania powietrza, co czyni z niego bardzo użyteczne, całoroczne urządzenie. Dbając o wygodę użytkowania, klimatyzator wyposażono w pilot zdalnego sterowania a także w timer, umożliwiający automatyczne włączenie lub wyłączenie w określonym czasie.

Wygodne i funkcjonalne rozwiązanie!

Jeśli potrzebujesz urządzenia, które ochłodzi, zapewni nawiew powietrza w twoim biurze lub mieszkaniu nie musisz już dalej szukać! Klimatyzator ADLER AD 7909 to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie! Dzięki wielozadaniowości jest to produkt, z którego możesz korzystać przez cały rok! Jeden klimatyzator odpowie na potrzeby całej rodziny a przy tym nie zajmie dużo miejsca.
Więcej
Zwiń
 • Rowenta Eole Compact: doskonały przepływ powietrza
 • Technologia przepływu powietrza 3D: lepsza dystrybucja powietrza dzięki regulowanej pionowej orientacji siatki i szerokiemu poziomemu kątowi obrotu
 • Szybkość przepływu powietrza porównywalna z konwencjonalnymi wentylatorami stołowymi z trzema łopatkami
 • Elegancki design: nowoczesny, smukły i kompaktowy
 • Wysoka wydajność: brak kompromisu między wydajnością a designem
 • Całkowita kontrola dzięki 3 prędkościom przepływu powietrza
 • Tryb cichy: 45 dBA dla orzeźwienia bez hałasu
 • Łatwy do przenoszenia dzięki niskiej wadze i zintegrowanemu uchwytowi
 • Wyjątkowa wygoda: poręczny system zasilania, 8-godzinny zegar, automatyczna regulacja i 12-godzinny tryb ekologiczny
 • Timer do 8 godzin
 • Automatyczne wyłączanie

Technologia przepływu powietrza 3D

 • Regulowana pionowa orientacja siatki z szerokim kątem obrotu w poziomie za
Więcej
Zwiń
Klimatyzator przenośny WARMTEC Morso KP40W
Firma WARMTEC jest producentem z 10-letnim doświadczeniem. Marka od początku istnienia stawia na jakość produktów i zadowolenie klientów, dlatego zaprojektowane przez nich urządzenia są estetyczne, wydajne i niezawodne. Klimatyzator przenośny Morso KP40W doskonale wpisuje się w kierunek jaki wyznaczyli sobie twórcy.

Dzięki zamontowanym kółkom i uchwytom klimatyzator tego typu można bez problemu przenosić, a jego instalacja w nowym miejscu jest bardzo szybka i wygodna: opiera się jedynie na przymocowaniu rury, wyprowadzeniu jej na zewnątrz klimatyzowanego pomieszczenia i ewentualnym zastosowaniu uszczelki okiennej. Należy pamiętać o tym, by trasa przepływu powietrza była możliwie jak najkrótsza, pozbawiona zgięć – i tyle! Klimatyzator jest już gotowy do pracy w jednym z czterech trybów: chłodzenie, ogrzewanie, osuszanie i cyrkulacja powietrza.
Więcej
Zwiń
Dobra obsługa , szybka dostawa .

Opinie - Klimatyzatory przenośne