Klimatyzatory przenośne - najlepsze oferty

Klimatyzatory przenośne – Gdy za oknem żar leje się z nieba, klimatyzator przynosi prawdziwą ulgę. Klimatyzatory przenośne są alternatywą dla pomieszczeń, w których nie ma klimatyzatorów stacjonarnych. Charakteryzują się one tym, że mogą obsłużyć w danym czasie tylko jedno pomieszczenie. Nie wymagają również skomplikowanego montażu, przez co są dużo tańsze. Za pomocą klimatyzatorów przenośnych cieple powietrze z pomieszczenia zostaje wyprowadzone poza nie. Spośród dostępnych na rynku klimatyzatorów przenośnych, można wybrać klimatyzatory typu monoblok, monoblok z dwoma rurami, spotcooler lub split. Najczęściej spotykanym jest klimatyzator typu monoblok, charakteryzujący się rurą wyciągniętą na zewnątrz (przez okno lub wentylację), klimatyzator taki łatwo przemieszczać z jednego pomieszczenia do drugiego. Klimatyzator przenośny typu monoblok z dwoma rurami pobiera powietrze znajdujące się wewnątrz pomieszczenia i nagrzane wyrzuca poprzez drugą rurę na zewnątrz pomieszczenia. Bardzo podobne funkcje posiada klimatyzator przenośny typu spotcooler. Dodatkowo umożliwia zamontowanie rury, która wyprowadza zimne powietrze na duże odległości. Klimatyzator typu split posiada skraplacz i parownik w dwóch, odrębnych obudowach. Za to rura, która jest wyprowadzana na zewnątrz budynku jest dużo mniejsza niż w przypadku klimatyzatorów monoblokowych. Klimatyzatory mobilne produkowane są przez wiele firm, jednak niezależnie od tego, który z nich będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni kup go w najniższej cenie, dzięki porównywarce Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 219 produktów - zobacz najlepsze oferty
Moc chłodnicza/grzewcza: 4,0 / 4,0 kW.

Hałas: 48-54 dB(A).

Wydajność: do 40 m2

Gwarancja: 2-3 lata!

WART UWAGI! Nowość 2017! Klimatyzator przenośny, z możliwością zdalnego sterowania za pomocą Wi-Fi (po dokupieniu specjalnego sterownika).Jako jedyny z naszej oferty może stać na zewnątrz (np. na balkonie) i wtłaczać zimne powietrze do pomieszczenia (ograniczając hałas, zajęte miejsce)! Klimatyzator przenośny typu monoblok z pompą cieplną i jednocześnie osuszacz powietrza, który nie chłodzi pomieszczenia.

Oferta ważna od 01.07.2018 do wyczerpania zapasów.
Więcej
Zwiń
Fral FSC 18 NOWOŚĆ 2017 ROKU !!! To wysoko wydajny, kompaktowy, mobilny klimatyzator przemysłowy znanej włoskiej firmy. Klimatyzator sterowany jest elektronicznie, posiada cztery elastyczne rury - dwie rury zimnego powietrza i dwie rury gorącego powietrza oraz 2 niezależne tryby pracy: chłodzenie i osuszanie. To Spot Cooler, który może nie zmieniać wilgotności w pomieszczeniu w którym pracuje. Ten nowoczesny i wydajny klimatyzator mieści w sobie skraplacz oraz parownik. Chłodzone powietrze zasysane jest przez przednią pokrywę i dostarczane przez otwory wylotowe zimnego powietrza, zakończone elastycznymi, rozciągliwymi rurami (o długości max. 70 cm). Gorące powietrze zasysane jest przez tylną pokrywę i odprowadzane przez otwory wylotowe gorącego powietrza, zakończone elastycznymi, rozciągliwymi rurami. Rury odprowadzającej gorące powietrze na zewnątrz chłodzonego pomieszczenia mają długość max. 200 cm.
Więcej
Zwiń
urządzenie z krótką rurą ale największym mankamentem jest jego głośność. Anie w ciągu dnia ani w nocy nie da się funkcjonować przy włączonym. Uważam ,ze wyrzuciłam w błoto 2.500 zl.

Opinie - Klimatyzatory przenośne