Klimatyzatory przenośne - najlepsze oferty

Wszystko ok, cichy, wydajny, nadaje się do sypialni.
Klimatyzatory przenośne – Gdy za oknem żar leje się z nieba, klimatyzator przynosi prawdziwą ulgę. Klimatyzatory przenośne są alternatywą dla pomieszczeń, w których nie ma klimatyzatorów stacjonarnych. Charakteryzują się one tym, że mogą obsłużyć w danym czasie tylko jedno pomieszczenie. Nie wymagają również skomplikowanego montażu, przez co są dużo tańsze. Za pomocą klimatyzatorów przenośnych cieple powietrze z pomieszczenia zostaje wyprowadzone poza nie. Spośród dostępnych na rynku klimatyzatorów przenośnych, można wybrać klimatyzatory typu monoblok, monoblok z dwoma rurami, spotcooler lub split. Najczęściej spotykanym jest klimatyzator typu monoblok, charakteryzujący się rurą wyciągniętą na zewnątrz (przez okno lub wentylację), klimatyzator taki łatwo przemieszczać z jednego pomieszczenia do drugiego. Klimatyzator przenośny typu monoblok z dwoma rurami pobiera powietrze znajdujące się wewnątrz pomieszczenia i nagrzane wyrzuca poprzez drugą rurę na zewnątrz pomieszczenia. Bardzo podobne funkcje posiada klimatyzator przenośny typu spotcooler. Dodatkowo umożliwia zamontowanie rury, która wyprowadza zimne powietrze na duże odległości. Klimatyzator typu split posiada skraplacz i parownik w dwóch, odrębnych obudowach. Za to rura, która jest wyprowadzana na zewnątrz budynku jest dużo mniejsza niż w przypadku klimatyzatorów monoblokowych. Klimatyzatory mobilne produkowane są przez wiele firm, jednak niezależnie od tego, który z nich będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni kup go w najniższej cenie, dzięki porównywarce Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 156 produktów - zobacz najlepsze oferty
Oferowany zestaw składa się z: Klimatyzatora Blaupunkt Moby Blue 1011ENowoczesny i wyjątkowo estetyczny klimatyzator przenośny typu monoblok z funkcją grzania, który łączy w sobie zaawansowaną technologię, niezwykły design i wiele wygodnych funkcji. Urządzenie wzbogacone zostało o nowy ekologiczny czynnik chłodniczy R290A, dzięki czemu klimatyzator jest cichszy, bardziej przyjazny dla środowiska i wyjątkowo energooszczędny. Ciśnienie akustyczne na najwyższym biegu wynosi jedynie 44 dB(A), czyni Blaupunkt'a Moby Blue 1011E jednym z najcichszych klimatyzatorów przenośnych dostępnych na rynku. Różnicę łatwo odczuć, zwłaszcza kiedy urządzenie ma pracować w nocy – najniższy zakres pracy Blaupunkta 1011E to 24dB(A). Uszczelki okiennej AirLock 100, która zapobiega napływowi ciepłego powietrza z zewnątrz do chłodzonego pomieszczenia i stanowi barierę dla owadów czy deszczu. Wykonana jest z wytrzymałego, przepuszczającego światło, białego materiału, który nie przepuszcza wody oraz ciepła.
Więcej
Zwiń
KLIMATYZATOR PRZENOŚNY COOL 2600W 9000BTU Klimatyzator Cool 9000 BTU to urządzenie o mocy chłodniczej 2600W, dzięki któremu w letni dzień nie będziesz odczuwał męczącego upału. Wyposażony został w 3 prędkości pracy oraz regulację temperatury w zakresie 15-31°C. Przepływ chłodzonego powietrza to 300 m3/h. Obsługiwana przez urządzenie powierzchnia to 81m3. Czynnikiem chłodzącym jest R410A. Urządzenie mieści się w klasie energetycznej A. Cechy produktu: moc chłodnicza: 2600 W 3 prędkości pracy zakres temperatur: 15-31° C funkcje: chłodzenie, osuszanie, wentylacja, timer, termostat przepływ powietrza: 300 m3/h zdolność osuszania: 26,4l/24 h obsługiwana powierzchnia: 81 m3 poziom hałasu: 65 dB czynnik chłodzący: R410A klasa energetyczna: A wymiary: 34,8x68x32 cm waga: 21,5kg pilot w zestawie DO ZAKUPIONEGO TOWARU DOŁĄCZAMY PARAGON LUB FAKTURĘ VAT 23% GWARANCJA PRODUCENTA 24 MIESIĄCE. W RAZIE DODATKOWYCH PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT: Firma handlowo-usługowa PHU S.B. tel. 42 6123494 kom.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klimatyzatory przenośne

Wszystko ok, cichy, wydajny, nadaje się do sypialni.