KLIMATYZATORY - najlepsze oferty

Polecam produkt do eleganckiego wystroju wnętrz, bardzo cichy.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3692 produkty - zobacz najlepsze oferty
Klimatyzator pokojowy LG P12EN wyposażony został w funkcję 2-kierunkowego auto swing, dzieki której klimatyzator efektywnie rozprowadza powietrze w całym pomieszczeniu, natomiast funkcja 'mocne ogrzewanie' zapewnia ochronę przed chłodnym powietrzem wydmuchiwanym przez klimatyzator
Więcej
Zwiń
Rok modelowy: 2015

Moc chłodnicza nominalna: 3,5 kW.

Wydajność realna: około 10-35 m2 typowego

pomieszczenia mieszkalnego.

Gwarancja: 3 lata!

Klimatyzator LG serii DELUXE SIRIUS to BARDZO CICHY klimatyzator ścienny (tylko 19 dB hałasu, klasa A++) w wykonaniu inverterowym, z białą, szkliwioną płaszczyzną czołową. Nowość na sezon 2015.

Podana cena zawiera fabrycznie nowy klimatyzator LG (posiadamy autoryzację od 2004 roku) wraz z MONTAŻEM STANDARDOWYM na cele mieszkaniowe (VAT8%) i uruchomieniem. W przypadku montażu na firmę z VAT23% cena wyniesie 4.100,00 zł brutto.

Istnieje możliwość późniejszego serwisowania zamontowanego przez nas urządzenia (gwarancyjnie i pogwarancyjnie). Szczególy w opisie.
Więcej
Zwiń
Klimatyzator ścienny LG G12WL o mocy 3,5 kW Gwarancja 3 lata! Subtelne połączenie najwyższej jakości z nowoczesnym designem. Rewolucyjny Artcool Stylist to niepowtarzalny klimat i poczucie komfortu. Podświetlenie LED daje nieograniczone możliwości. Dyskretna praca, przyjemna atmosfera. Wyrafinowane wzornictwo podkreślające funkcjonalność. Możliwość dostosowania kolorów podświetlenia np. do temp. nawiewu. 3-stronny wypływ powietrza. Artcool Stylist został zaprojektowany jako działo sztuki, realizując nową koncepcję trójstronnego wypływu powietrza. Powietrze nawiewane jest do pomieszczenia równomiernie z 3 stron: z przodu i po bokach. Design idealnie komponujący się z każdym pomieszczeniem. Elegancja i funkcjonalność. Doskonałość formy, urok innowacji. Innowacyjny sterownik bezprzewodowy o unikalnym kształcie i czytelnym wyświetlaczu. Orzeźwiająca uczta dla zmysłów. Perfekcyjne połączenie najwyższej wydajności chłodzenia ze sztuką aranżacji wnętrza.
Więcej
Zwiń
Polecam produkt do eleganckiego wystroju wnętrz, bardzo cichy.