KLIMATYZATORY - najlepsze oferty

Polecam produkt do eleganckiego wystroju wnętrz, bardzo cichy.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4119 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klimatyzator pokojowy LG P12EN wyposażony został w funkcję 2-kierunkowego auto swing, dzieki której klimatyzator efektywnie rozprowadza powietrze w całym pomieszczeniu, natomiast funkcja 'mocne ogrzewanie' zapewnia ochronę przed chłodnym powietrzem wydmuchiwanym przez klimatyzator
Więcej
Zwiń
Klimatyzator Mitsubishi Electric Economy MSZ-HJ35VA/ MUZ-HJ35VA 3,5kW - Inwerter- Funkcja chłodzenia- Funkcja grzania- Filtr katechinowy- Funkcja oszczędnego chłodzenia- Automatyczne żaluzje- Poziome wachlowanie żaluzji- Automatyczna prędkość wentylatora- Automatyczny restart- Programator- Czysta biel obudowy jednostki wewnętrznej- Sygnalizacja błędu- Autodiagnostyka- Wentylator z silnikiem prądu stałego- 5 lat gwarancji Seria M Economy to produkty do domów rodzinnych i niewielkich powierzchni biurowych, przeznaczone dla szczególnie wymagających Klientów, wyposażone w zaawansowaną technologię sterowania, wysoko sprawne filtry powietrza i samodezynfekcję. Agregaty, które pracują w tej klasie rozwiązań, odznaczają się najwyższymi współczynnikami efektywności chłodniczej i grzewczej, co pozwala na dużą oszczędność energii. Filtr katechinowy - katechina jest ekstraktem botanicznym zawartym w zielonej herbacie, posiadającym cechy przeciwutleniacza jak i właściwości przeciwwirusowe.
Więcej
Zwiń
UWAGA ZOSTAŁA OSTATNIA SZTUKA! Wydajne chłodzenie w upalne dni Klimatyzator Dimplex PC 35AMB to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodnych urządzeń do wydajnego i oszczędnego chłodzenia pomieszczeń w upalne dni. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie można zainstalować urządzeń ściennych typu split. Ważną cechą klimatyzatora jest to, że nie wymaga on montażu. Do pracy wystarczy jedynie uchylone okno i nie jest potrzebna ingerencja w ścianę zewnętrzną budynku. Oprócz chłodzenia, klimatyzator zapewnia również wydajne grzanie, wentylację i osuszanie powietrza – po prostu 4 funkcje w jednym urządzeniu! Nie bez znaczenia jest też fakt, że Dimplex PC 35AMB do pracy wykorzystuje ekologiczny czynnik R410A zapewniający wysokie parametry chłodzenia. Po prostu wyższa wydajność. Uszczelka okienna AirLock w pakiecie tylko 29zł (zamiast 119zł)! Kupując klimatyzator przenośny tylko u nas masz możliwość dokupienia specjalnej uszczelki okiennej AirLock za jedyne 99zł.
Więcej
Zwiń
Polecam produkt do eleganckiego wystroju wnętrz, bardzo cichy.