Kinkiet Ścienny - najlepsze oferty

Kinkiet Ścienny już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Energooszczędna lampa z czujnikiem ruchu, która nie potrzebuje zasilania energią elektryczną oraz służy do oświetlania Twojego domu., ogrodu, itp.
Jest to piąta generacja oświetlenia z nowym źródłem światła - COB. Wysokie odwzorowanie koloru, kolor światła bardzo zbliżony do naturalnego, nie razi błyskami oraz cechuje się brakiem promieniowania elektromagnetycznego i UV.
Ciepłe i przytulne światło lampy będzie towarzyszyć Ci w czasie spokojnej lub burzowej nocy, wspaniale dekorując Twój ogród oraz spełni Twoje najbardziej wymagające oczekiwania.

Lampa może być powszechnie stosowana do oświetlania bram lub domu, w ogrodach oraz każdym innym miejscu gdzie jest dużo światła słonecznego. Może być zastosowana jako oświetlenie lub jako element dekoracyjny.
Tryby pracy:
1. Tylne podświetlenie lampy włączone nocą, główne światło aktywuje się gdy czujnik wykryje ruch w zasięgu 5 metrów oraz wyłącza się po 25 sekundach
2.
Więcej
Zwiń