Kingston Sdhc 8Gb Class 10 - najlepsze oferty

Karta jak dla mnie stanowi rozsądny kompromis pomiędzy ceną, szybkością i pojemnością. Zakupiona przeze mnie z przeznaczeniem dla RaspberryPI.
Kingston Sdhc 8Gb Class 10 w kategorii Karty pamięci.Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj sprzęt najwyższej jakości nie przepłacając.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4 produkty - zobacz najlepsze oferty
Pojemność pamięci flash:8 GB
Typ kart pamięci:SD (Secure Digital)
Klasa pamięci:Class10
Standard pamięci SD / CF:SDHC (4GB - 32GB)
Adapter (dla kart pamięci):Brak
Czytnik USB (karty pamięci):Nie
Pozostałe parametry:
Więcej
Zwiń
Karta pamięci KINGSTON SDHC 8GB.Oferta wysyłkowa brak możliwości odbioru osobistego...Pojemność pamięci8GBPrędkość odczytu4 MB/sPrędkość zapisu4 MB/sKlasa pamięciClass4Standard pamięciSDHCAdapterBrakCzytnik USBNie....Gwarancja: produkt objęty jest 36 miesięczną gwarancją sprzedawcy - warunki gwarancji w PDF kliknij aby otworzyćlubGwarancją wieczystą producenta - kliknij aby otworzyć warunkiStan produktu: NowyKod producenta: SD4/8GBEAN: -Wersja produktu: blisterProducent: KingstonStrona WWW: www.kingston.com/pl/Kolorystyka produktu: zgodna ze zdjęciem głównym...- karta pamięci kingston- dowód zakupu (paragon/faktura)...
Więcej
Zwiń
';

Doskonała do zastosowań przemysłowych i pracy w skrajnych warunkach.
Odporna na skrajne temperatury karta microSD UHS-I klasy przemysłowej firmy Kingston jest przystosowana do pracy w temperaturach roboczych od -40°C do 85°C, więc nie zawiedzie nawet w najcięższych warunkach. Górny limit temperatury oznacza, że karta poradzi sobie z ekstremalnym gorącem pustyni oraz w zastosowaniach badawczych i pomiarowych, w których standardowe karty microSD mogą zawodzić. Natomiast dolny limit temperatury umożliwia jej użytkowanie w temperaturach poniżej zera, na przykład wtedy, gdy konieczne jest pozostawienie urządzeń na mrozie przez długi czas. Wysoka odporność karty na wkładanie i wyjmowanie z urządzenia sprawia, że sprawdzi się ona doskonale w zastosowaniach, w których jest to wymagane, a technologia MLC NAND umożliwia zapisywanie na karcie dużych ilości danych.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kingston Sdhc 8Gb Class 10

Karta jak dla mnie stanowi rozsądny kompromis pomiędzy ceną, szybkością i pojemnością. Zakupiona przeze mnie z przeznaczeniem dla RaspberryPI.