Kierowca - najlepsze oferty

Kierowca na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis:

Kask motocyklowy W-TEC YM-629S-GT zachwyca efektownym, futurystycznym designem, przypominającym post-apokaliptyczną maskę. Atrakcyjny styl dopełniają zdejmowana, przednia osłona, skutecznie chroniąca przed promieniami słońca. Kask jest wyposażony w wygodną, miękką wyściółkę. Wysoki komfort użytkowania zapewnia także jego niewielka waga. Dodatkowy atut to łatwe zapinanie przy pomocy paska z pierścieniami DD pod brodą. Po zdjęciu maski, kask można nosić razem z goglami motocyklowymi - wystarczy przymocować je za pomocą pętli umieszczonej w tylnej części kasku.
Więcej
Zwiń
Opis:

Rękawice motocyklowe W-TEC Freeze 190 są przeznaczone do jazdy zimą i są wykonane z podwójnej warstwy skóry naturalnej. Antypoślizgowy materiał na dłoni zapewnia pewny chwyt. Połączenie wodoodpornej membrany Hipora i warstwy izolacji cieplnej Thinsulate zapewnia wysoki poziom komfortu. Elementy odblaskowe zwiększają widoczność motocyklisty w warunkach słabego oświetlenia. Rękawice motocyklowe W-TEC Freeze 190 nadają się do normalnej jazdy motocyklem.
Więcej
Zwiń
Kask integralny TORQ-I5 w rozmiarze XL, w kolorze czarnym z połyskiem, wykonany z tworzywa ABS, szybka odporna na zarysowania, wygodna wewnętrzna wyściółka. Kask posiada wentylację w części czołowej i nosowej oraz bezpieczne zapięcie na zatrzask. Posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa ECE-R22.05 i homologację E13.
Więcej
Zwiń
bzrzdzo ładnu wygląd a co najważniejsze posiada wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa,Wygodny dobrze wykonany