Kettler - najlepsze oferty

Kettler na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Kettler z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 170 produktów - zobacz najlepsze oferty
Rower treningowy AVIOR M - idealne narzędzie treningowe dla początkujących Chcesz zrobić coś dla swojej kondycji, ale najlepiej z domu? Zatem Avior M jest idealnym urządzeniem treningowym dla Ciebie. Niskie wejście i innowacyjna koncepcja siodełka zapewniają duży komfort, a solidna konstrukcja ramy o maksymalnej masie użytkowej do 110 kg zapewnia wystarczającą stabilność do intensywnego treningu. Magnetyczny układ hamulcowy z regulacją oporu w 8 krokach Poprzez ręczną zmianę oporu na 8 poziomach, można w każdej chwili optymalnie regulować obciążenie treningowe. Ponadto, masa koła zamachowego 6 kg i hamulec magnetyczny zapewniają przyjemną, spokojną pracę. Prosty w użyciu komputer treningowy, na którym wyświetlone jest na stałe 6 funkcji Kettler Avior M jest wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD, który pokazuje parametry takie jak prędkość, kalorie, puls, obr/min, odległość i Wat. Do monitorowania tętna i ustawiania limitów pulsu można użyć wbudowanych czujników ręcznych.
Więcej
Zwiń
Opis:

Wykorzystaj własną siłę! Wykonując ćwiczenia na przywodzenie i odwodzenie nóg lub ćwiczenia na biceps lub triceps własnymi siłami stopniowo poprawisz swoją formę. Solidne liny poliestrowe zapewniają spokojną pracę urządzenia i wykazują niewielkie zużycie – również podczas bardzo intensywnych treningów.

Wyposażenie:
  • Kolor: czarny
  • Łożyskowane kółka do wyciągów linowych: tak


Stanowisko treningowe:
  • Stacja z podwójnym wyciągiem linowym: tak
  • Wieżyczka Latissimus: tak
  • Wiosła: tak
  • Wyciąg linowy do różnorodnych ćwiczeń ramion i nóg: tak


Dane techniczne:
  • Liny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznego / system wyciągowy z linami poliestrowymi: nie / tak
  • Maks. obciążenie wagowe: 2 x 50 kg
  • Wymiary po rozłożeniu (
Więcej
Zwiń
Orbitrek Kettler Nova P - solidny, stabilny i wszechstronny Nova P jest wysokiej jakości orbitrekiem, który jest idealny dla początkujących lub bardziej zaawansowanych sportowców hobbystów. Maszyna charakteryzuje się płynnym i przyjemnym ruchem obrotowym, jak również elastycznością i stabilnością. Masa koła zamachowego 14 kg i maksymalna waga użytkownika do 130 kg zapewniają łagodny ruch obrotowy i wystarczającą stabilność. Urządzenie treningowe dla całej rodziny - Kettler Nova P Nowy orbitrek Kettler Nova P oferuje bardzo przyjazną dla użytkownika i zrozumiałą obsługę oraz przekonuje różnorodnością programów treningowych. Z pamięcią dla 4 osób, Nova P jest doskonale przystosowana dla całej rodziny. Każdy może tworzyć, zapisywać i przywoływać swoje indywidualne dane użytkownika. Kolejną zaletą jest regulacja platform na stopy, ponieważ w ten sposób można łatwo ustawić prawidłową pozycję i zapewnić odpowiedni komfort podczas treningu.
Więcej
Zwiń