Kawa Dolce Gusto - najlepsze oferty

Kawa Dolce Gusto na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 442 produkty - zobacz najlepsze oferty
Paczka Prezentowa - Dolce Gusto - mix 30 kapsułek

Do wyboru dwa rodzaje skrzynek prezentowych

2 motywy:

1) białe napisy

2) kubki

(swój wybór umieść w komentarzu do zamówienia w koszyku)

Wymieszać obsauje:

Latte macchiato Karmel (mleko i kawa) 1x

Cappuccino (mleko i kawa) 1x

Cappucino Ice (mleko i kawa) 1x

Mocha (mleko i kawa) 1x

Espresso 1x

Espresso bezkofeinowa 1x

Espersso Intenso 1x

Espresso Caramel 1x

Espresso Ristretto 1x

Ristretto Ardenza 1x

Barista 1x

cortado 1x

Nesquik 1x

Chococino (mleko i kawa) 1x

Buondi 1x

Kawa z mlekiem 1x

Lungo 1x

Lungo Mild 1x

Grande 1x

Grande Intenso1x

Amerikano 1x

Dallmayr d'Oro 1x

Dallmayr prodomo 1x

Marakesh 1x

Nestea
Więcej
Zwiń
Ekspres do kawy Krups Mini Me. Kompaktowy ekspres o nowoczesnym designie. Niewielkie wymiary oraz nowoczesny wygląd pasują do każdego miejsca. Technologia PlayandSelect skraca czas i ułatwia obsługę. Dla każdego kawa o jego ulubionym smaku - 30 różnych kapsułek do wyboru. Możliwość przygotowywania napojów na ciepło i zimno. Najlepsze warunki do przygotowania kawy z system parzenia pod wysokim ciśnieniem. Mini ekspres, maxi możliwości Elegancki ekspres od marki Nescafe pozwoli na wyjątkowo szybkie i proste przygotowanie różnego typu kawy. Mini me to kompaktowe urządzenie, które sprawdzi się zarówno w biurze i w domu. Niezależnie czy mieszkasz w małej kawalerce z aneksem kuchennym czy w wielkim domu z dużą kuchnią – możesz sobie na niego pozwolić. Nowoczesny kształt wpasuje się stylistycznie do każdego pomieszczenia. PlayandSelect Stwórz ulubioną kawę zaledwie jednym dotknięciem palca.
Więcej
Zwiń
Odkryj NESCAFÉ® Dolce Gusto® Caramel Latte Macchiato, bardziej mleczne od Cappuccino. Kawa w tradycyjnym włoskim stylu, składająca się z trzech warstw: gorącego mleka, delikatnej kawy i obfitej mlecznej pianki, o karmelowym smaku.Utalentowani bariści z NESCAFÉ® Dolce Gusto® udoskonalili przepis na dwie kapsułki: jedna kapsułka na espresso ze specjalną mieszanką kawy Arabica i Robusta klasy premium z czterech różnych regionów, w tym o owocowych nutach z Brazylii i Kolumbii, a druga kapsułka na mleko i karmelowy smak. Właściwości:- Warstwowa włoska kawa składająca się z gorącego mleka, karmelowego smaku, gładkiej kawy i mlecznej pianki. Składa się z w dwóch kapsułek, jednej do espresso oraz drugiej z mlekiem i karmelem.- Pyszny mleczny smak ze zbalansowanym aromatem kawy, połączony ze słodyczą karmelu. Kremowa konsystencja z obfitą i gładką pianką mleczną.
Więcej
Zwiń
Wiadomo,strona chce zarobić ale widziałem tyle sztuk po 28 zł, jedyny minus,to ta cena,nawet 28 zł to dużo jak za taką ilość,przyjadą goście wszyscy zechcą tą kawe i 60 zl poszlo, moja sąsiadla wydala w miesiąc 200 zł na same kapsułki..

Opinie - Kawa Dolce Gusto