Kaszki mleko i dania dla dzieci Nutricia - najlepsze oferty

Kaszki mleko i dania dla dzieci Nutricia w kategorii Kaszki mleko i dania dla dzieci (Dla dziecka). Największy wybór z oferty Kaszki mleko i dania dla dzieci Nutricia, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 493 produkty - zobacz najlepsze oferty
Bebilon 1 z Pronutra jest pełnowartościowym mlekiem początkowym przeznaczonym dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Powyżej 6. miesiąca życia, po konsultacji z lekarzem pediatrą, można wprowadzić mleko następne Bebilon 2 z Pronutra+, dostosowane do potrzeb starszych niemowląt.Bebilon 1 zawiera Pronutra, odpowiednią mieszankę składników: opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję oligosacharydów (GOS/FOS), w ilości 0,8 g/100 ml DHA w ilości 0,32% kwasów tłuszczowych, długołańcuchowy wielonienasycony kwas tłuszczowy (LCPUFA), z grupy Omega 3Ponadto Bebilon 1 z Pronutra zawiera nukleotydy.Ważne informacjeBebilon 1 z Pronutra powinien być wykorzystany w ciągu 2 godzin po przygotowaniu. Nigdy nie należy używać ponownie niewykorzystanej części pokarmu. Po każdym użyciu foliowa torebka powinna być szczelnie zamknięta. Zawartość otwartego opakowania foliowego powinna być zużyta w ciągu 4 tygodni po otwarciu.
Więcej
Zwiń
Bebilon 3 JUNIOR z Pronutra mleko modyfikowane 1200gInspirowany mlekiem matki Receptura mlek Bebilon jest efektem ponad 30 lat badań naukowych nad mlekiem matki. Staranna analiza pozwoliła nam na stworzenie mleka, które może być pierwszym naturalnym wyborem dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli nie możesz karmić piersią. Bebilon Junior 3 zawiera Pronutra+, wyjątkową mieszankę składników: opatentowaną, klinicznie przebadaną kompozycję prebiotyków (GOS/FOS) w ilości 1,3 g/100 ml, dzięki czemu wspiera korzystną mikroflorę jelitową witaminy A, C i D, dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego Ponadto Bebilon Junior 3 z Pronutra+ zawiera niezbędne witaminy i składniki mineralne odpowiednio dobrane do potrzeb żywieniowych dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia. Zaleca się, aby przejście z karmienia mlekiem Bebilon 2 na Bebilon Junior 3 przeprowadzać stopniowo, zmniejszając ilość proszku Bebilon 2 i zwiększając ilość proszku Bebilon Junior 3.
Więcej
Zwiń
Pierwsze lata życia dziecka to okres intensywnego rozwoju, dlatego tak ważne jest by od początku zadbać o prawidłowe żywienie malucha. Karmienie piersią jest najwłaściwszym sposobem żywienia niemowlęcia. Jednak jeśli z różnych przyczyn dziecko nie otrzymuje mleka matki, podaruj mu Bebiko 1. Najwyższej jakości mleko zawiera opatentowaną kompozycję błonnika GOS/FOS oraz kwasy omega 3. Bebiko 1 z NutriFlor+ może być używane w sytuacji, gdy dziecko jest karmione piersią, a istnieje konieczność dokarmiania. Przed włączeniem mleka do diety dziecka skonsultuj się z lekarzem. Sposób przygotowania: wielkość i ilość porcji należy dostosować do potrzeb niemowlaka. Szczegółowe informacje o proporcjach znajdziesz na odwrocie opakowania. W celu przygotowania mleka, umyj dokładnie ręce i wyparz potrzebne naczynia. Następnie gotuj świeżą wodę pitną przez 5 minut i pozostaw do schłodzenia. Wlej wodę do butelki, wsyp gotowe miarki produktu i wymieszaj do całkowitego rozpuszczenia proszku.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kaszki mleko i dania dla dzieci Nutricia