Karty pamięci microSDHC - najlepsze oferty

Bardzo dobra karta, polecam. Szybko zapisuje i przesyła dane. Korzystam z kart pamięci Toshiba od dawna i bardzo chwalę sobie tę firmę.
Karty pamięci microSDHC w kategorii Fotografia (Fotografia). Najlepsze oferty z polskich sklepów internetowych. Sprawdź gdzie kupisz taniej na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 459 produktów - zobacz najlepsze oferty
Częstotliwość szyny pamięci: nie dotyczy
Grupa towarowa: PamięciSecure Digital (SD)
Informacje dodatkowe: Adaptor: SD card adaptor
Nazwa typu: Pamięci
Okres rękojmi w miesiącach: 24
Opakowanie: Blister
Opis ogólny: Karta pamięci Toshiba M302 microSDHC 32GB Class 10 UHS-I U3 EXCERIA+adapter
Pojemność pamięci: 32 GB
Producent: TOSHIBA
Rodzaj pamięci: Karta pamięci
Standard pamięci: MicroSDHC
Strona o towarze: http://www.toshiba.co.uk/flash-memory/microsd-cards/exceria-m302/thn-m302r0320ea/
Typ pamięci: n/d
Więcej
Zwiń
Po prostu właściwa karta Więcej miejsca i wyższa prędkość. Odciąż swoje urządzenia, a do zapisu danych używaj karty o największej pojemności i prędkości odczytu w swojej klasie. Idealna do rejestracji i odtwarzania wideo Full HD, oszałamiająca wydajnością i wytrzymałością... z kartą EVO Plus nie umknie Ci nic z bogactwa życia.

Błyskawiczne prędkości zapisu i odczytu Nagrywaj i oglądaj filmy Full HD bez zakłóceń. Superwysoka prędkość odczytu wynosząca do 100 MB/s sprawia, że dzięki karcie EVO Plus 32 GB przesłanie na notebook wideo ważącego 3 GB zajmie Ci zaledwie 38 sekund.* Rejestruj doskonałe, wysokiej jakości zdjęcia i filmy i natychmiast je udostępniaj.

Żyj pełnią życia Nigdy już nie martw się, że zabraknie Ci miejsca. Pamięć 32 GB pomieści 4 godziny wideo Full HD, 6 godzin wideo HD lub 7500 zdjęć.* Ciesz się więc tym, co oferuje życie. I wszystko to zachowaj na pamiątkę.
Więcej
Zwiń
Prędkości UHS-I w małej i trwałej karcie Karta microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I firmy Kingston oferuje prędkości Class 10 UHS-I, czyli odczyt 45 MB/s i zapis 10 MB/s, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla fotografów rejestrujących wszelkiego rodzaju obrazy – od scen nieruchomych po zwierzęta i dzieci w ruchu. Jej cechy sprawiają także, że nadaje się ona doskonale do nagrywania filmów z kinową jakością HD (1080p)1, a inną ważną zaletą tej karty jest krótszy czas buforowania między ujęciami. Najmniejsza wśród sprzedawanych kart SD karta microSDHC/microSDXC Class 10 UHS-I jest standardowym sposobem rozszerzania pamięci wielu tabletów, smartfonów i niewielkich aparatów. Kartę można też użytkować w opcjonalnym adapterze SD, w którym pasuje do urządzeń wymagających kart standardu SDHC/SDXC.
Więcej
Zwiń

Opinie - Karty pamięci microSDHC

Bardzo dobra karta, polecam. Szybko zapisuje i przesyła dane. Korzystam z kart pamięci Toshiba od dawna i bardzo chwalę sobie tę firmę.