Asus - Karty graficzne - najlepsze oferty

Urządzenie zakupiłem dwa miesiące temu. Naprawdę polecam. Działa bez zarzutu, nie warto przepłacać na inne, to urządzenie jest bez wad. Serdecznie polecam.
Produkty Asus w kategorii Karty graficzne (Podzespoły komputerowe). Największy wybór z oferty Asus, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 102 produkty - zobacz najlepsze oferty
Opis produktu

ASUS Radeon RX 570 4GB 256bit PCI-E DDR5 OC STRIX

Karty graficzne dla graczy ROG Strix RX 570 są napakowane ekskluzywnymi technologiami firmy ASUS i oferują m.in. technologię DirectCU II z opatentowanymi wentylatorami Wing-Blade, które zapewniają nawet 30% więcej chłodzenia przy 3x cichszej pracy, a także wiodącą w branży technologię Auto-Extreme zapewniającą wysoką jakość oraz niezawodność produktu. Oświetlenie Aura RGB umożliwia personalizację systemu gamingowego

Dobre chłodzenie i cicha praca

Technologia DirectCU III z kontaktowymi rurkami grzejnymi Direct-GPU
O 30% niższa temperatura i 3 x cichsza praca
Ekskluzywna technologia chłodzenia DirectCU III została wyposażona w kontaktowe rurki grzejne Direct-GPU, które odprowadzają od procesora więcej ciepła i wyróżniają się bardziej wydajną konstrukcją, dzięki czemu uzyskujesz o 30% niższą temperaturę podczas grania.
Więcej
Zwiń
ROG Strix GeForceandreg; GTX 1080 Ti wersja11 GB GDDR5X z Aura Sync RGB do doskonałego grania w VR oraz 4K NVIDIA GeForceandreg; GTX 1080 Ti to najszybsza GPU do grania, która oferuje o 35% lepszą wydajność niż GeForce 1080 GTX. Technologia MaxContact oraz szerokość 2,5 slotu, dla najchłodniejszej i najcichszej wydajności w czasie gry. Opatanetowany design wentylatorów Wing-Blade z odpornością na kurz IP5X dla dłuższej żywotności wentylatorów. ASUS FanConnect II dla optymalnej wydajności chłodzenia. Branżowa technologia Auto-Extreme i materiał Super Alloy Power II, zapewniają najwyższą jakość i najwyższą niezawodność. ASUS Aura Sync zapewnia idealną synchronizację oświetlenia LED RGB. Dostosowane do VR porty HDMI pozwalają w każdej chwili cieszyć się technologią VR, bez konieczności przełączania kabli. GPU Tweak II z Xsplit Gamecaster pozwala na intuicyjne dopasowanie wydajności i natychmiastowe strumieniowanie przebiegu gry.
Więcej
Zwiń

Opinie - Asus - Karty graficzne

Urządzenie zakupiłem dwa miesiące temu. Naprawdę polecam. Działa bez zarzutu, nie warto przepłacać na inne, to urządzenie jest bez wad. Serdecznie polecam.