Asus - Karty graficzne - najlepsze oferty

Ciężko powiedzieć, po przesiadce z gtx 280 wszystko wydaje mi się szybkie i ciche. Przyznać należy, że Wiedźmin 3 przy ustawieniach Uber chodzi bez najmniejszej przycinki i w ciszy i spokoju. Za cenę 1400 zł bardzo dobra karta.
Produkty Asus w kategorii Karty graficzne (Podzespoły komputerowe). Największy wybór z oferty Asus, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 136 produktów - zobacz najlepsze oferty
  • Model karty graficznej: NVIDIA® GeForce GTX 1060
  • Pamięć karty graficznej: 6 GB
  • Cechy karty: Chłodzenie niereferencyjne, VR Ready
  • Wyjścia/wejścia obrazu: DVI, DisplayPort, HDMI
  • Typ chłodzenia: Aktywne
  • Liczba wentylatorów: 2


Podwój wydajność!

ASUS Dual GeForce® GTX 1060 wyposażona jest w opatentowane wentylatory Wing-Blade dla maksymalnego przepływu powietrza z ciśnieniem większym o 105%. Ekskluzywna technologia Auto-Extreme z Super Alloy Power II przyczynia się do większej stabilności, a GPU Tweak II z Xsplit Gamecaster zapewnia bardziej intuicyjną optymalizację działania i natychmiastowy streaming gry.
Więcej
Zwiń
Karta graficzna Asus Radeon RX VEGA STRIX. Dla prawdziwych pasjonatów gier! Kompaktowa karta graficzna idealna dla graczy Wydajna i niezwykle efektywna dzięki Auto-Extreme Efektowne podświetlenie RGB Idealna do technologii VR! Wysokiej jakości chłodzenie z certyfikatem IP5X Pozwól sobie na więcej! Wybór odpowiednich komponentów do naszego komputera to niezwykle istotna kwestia, szczególnie dla ludzi wykorzystujących sprzęt do obciążających zadań Nawet najmniejsze detale mogą znacząco wpłynąć na wydajność Twojego urządzenia, wygodę oraz bezpieczeństwo podczas pracy. Karta graficzna Asus Radeon RX VEGA STRIX to fenomenalna propozycja dla wszystkich zapalonych graczy, którzy wymagają od komponentów maksymalnej jakości i komfortu pracy. Pełna immersja, bez przeszkód Asus Radeon RX 580 STRIX to karta , która pozwoli Ci działać szybko, efektywnie i bezproblemowo.
Więcej
Zwiń
Karta graficzna ASUS GF RTX 2080 ROG STRIX 8GB DDR6 256bit

USUŃ KONKURENTÓW W CIEŃ

Karta graficzna ROG Strix GeForce® RTX 2080 jest efektem połączenia zalet najlepszej GPU od NVIDIA® z talentem elitarnej grupy specjalistów, dzięki czemu jest w stanie zapewnić graczom scenę do epicznej rozgrywki. Dostarczając gigantycznej mocy karta ta umożliwia Ci dalsze rozszerzenie limitów podkręcania, a jej dopracowany do perfekcji układ chłodzenia sprawia, że to wydajność platformy Turing™ zawsze będzie w centrum zainteresowania. Masz również do dyspozycji cały arsenał różnych narzędzi, które pozwalają na spersonalizowanie i dostrojenie tego ekstremalnego pod każdym względem sprzętu – to Ty osobiście wszystkim zarządzasz.
Więcej
Zwiń

Opinie - Asus - Karty graficzne

Ciężko powiedzieć, po przesiadce z gtx 280 wszystko wydaje mi się szybkie i ciche. Przyznać należy, że Wiedźmin 3 przy ustawieniach Uber chodzi bez najmniejszej przycinki i w ciszy i spokoju. Za cenę 1400 zł bardzo dobra karta.