Karty graficzne ASUS - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Karty graficzne ASUS w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 161 produktów - zobacz najlepsze oferty
Asus Radeon TUF RX 5700XT 8GB TUF 3-RX5700XT-O8G-GAMING ZBUDOWANA METODĄ TUFKarta graficzna TUF Gaming X3 Radeon™ RX 5700 XT posiada trzy bardzo wydajne wentylatory, które zwiększają efektywność chłodzenia bez kompromisów w zakresie wytrzymałości – czyli znaku rozpoznawczego sprzętu TUF. Każda z tych kart jest produkowana przy użyciu technologii Auto-Extreme, wzmocniona stabilizującą płytą tylną zapobiegającą zginaniu płytki drukowanej, a ponadto wyposażona w wentylatory z łożyskami kołnierzowymi uszczelnionymi w stopniu IP5X za pomocą smaru o klasie technologii lotów kosmicznych. SMAR Z TECHNOLOGII LOTÓW KOSMICZNYCHTe łożyska kołnierzowe są uszczelnione wytrzymałym smarem często wykorzystywanym w zastosowaniach lotniczych i oferują cichszy profil akustyczny w porównaniu do podwójnych łożysk kulkowych, przy czym charakteryzują się taką samą wytrzymałością.
Więcej
Zwiń
AMD Radeon RX 570 - gamingowa karta graficzna Wysoką wydajność w grach, szczegółowość obrazu, wierne oddanie detali i płynne działanie popularnych produkcji zapewnia jednostka graficzna AMD Radeon RX 570. To karta, która dysponuje maksymalnie 8 GB pamięci RAM GDDR5 (w zależności od modelu), co przekłada się na bezproblemowe działanie w grach, podczas projektowania grafiki i montażu wideo. Jednostka AMD Radeon RX 570 bazuje na sprawdzonej i pewnej architekturze Polaris i została wytworzona w 14 nm procesie technologicznym. 4GB pamięci RAM GDDR5 Graj, ciesz się doskonałą jakością obrazu i płynną pracą dzięki 4GB pamięci RAM GDDR5. Trzykrotnie wyższa wydajność GDDR5 w porównaniu z poprzednią wersją pamięci RAM wykorzystywaną w kartach graficznych gwarantuje niczym niezakłócone działanie, znacznie większą szybkość, a w konsekwencji pozwala zrelaksować się podczas oglądania emocjonujących filmów akcji lub grania w topowe produkcje.
Więcej
Zwiń
ASUS Dual series Radeon RX 580 OC edition 8GB GDDR5 dla najlepszych wrażeń podczas eSports oraz rozgrywki w 4K Rdzeń podkręcony do 1380 Mhz (w trybie OC w Boost) dla niesamowitej wydajności i jakości grania. Opatentowane wentylatory Wing - Blade dla maksymalnego przepływu powietrza z ciśnieniem większym o 105%. Graj w ciszy dzięki wentylatorom z technologią 0dB. GPU Tweak II z Xsplit Gamecaster pozwala na intuicyjne dopasowanie wydajności i natychmiastowe strumieniowanie przebiegu gry. Najbardziej optymalne rozwiązanie dla najlepszej wydajności Seria Asusa Dual RX 580 wyposażona jest w opatentowane wentylatory Wing-Blade, wpływające na maksymalny przepływ powietrza z ciśnieniem większym o 105%, Wentylatory posiadają certyfikacją odporności na kurz IP5X, co zapewnia większą niezawodność i dłuższą żywotność. Ekskluzywna technologia Auto-Extreme z Super Alloy Power II przyczynia się do większej stabilności.
Więcej
Zwiń
Pamięć karty w ogóle nie jest chłodzona radiatorem temperatura pamięci wynosi ponad 100 stopni podczas grania. Gdzie producent pamięci zaleca maksymalnie do 95 stopni.

Opinie - Karty graficzne ASUS