Asus - Karty graficzne - najlepsze oferty

Produkty Asus w kategorii Karty graficzne (Podzespoły komputerowe). Największy wybór z oferty Asus, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 129 produktów - zobacz najlepsze oferty
Karta graficzna Asus Radeon RX 470 MINING. Skuteczne kopanie w zasięgu ręki Kompaktowa karta graficzna idealna do miningu Wydajna i niezwykle żywotna dzięki Auto-Extreme Wysokiej jakości chłodzenie z certyfikatem IP5X Najwyższa jakość dla Ciebie Wybór odpowiednich komponentów do naszego komputera to niezwykle istotna kwestia, szczególnie dla ludzi wykorzystujących sprzęt do obciążających zadań Nawet najmniejsze detale mogą znacząco wpłynąć na wydajność Twojego urządzenia, wygodę oraz bezpieczeństwo podczas pracy. Karta graficzna Asus Radeon RX 470 Mining to fenomenalna propozycja dla wymagających użytkowników, którzy potrzebują wysokiej jakości komponentów do np. kopania kryptowalut. Efektywność przez cały czas Asus Radeon RX 470 Mining to karta , która pozwoli Ci działać stale, efektywnie i bezproblemowo. GPU Tweak II pozwoli Ci w pełni dostosować zachowanie sprzętu do aktualnych potrzeb. Auto-Extreme z Super Alloy Power II, dzięki czemu pozostaje niezawodna i bardzo wydajna.
Więcej
Zwiń
ASUS Expedition Radeon RX 570 OC edycja 4GB GDDR5 do nieprzerwanej gry w trybie VR i 4K Podwójny wentylator kulkowy z technologią 0dB działa płynniej poprzez redukcję tarcia, co dwukrotnie zwiększa żywotność karty i wydajność chłodzenia. Graj w ciszy dzięki wentylatorom z technologią 0dB. Wentylatory z certyfikatem IP5X oferują ochronę przed kurzem i dłuższą żywotność. Branżowa technologia Auto-Extreme i materiał Super Alloy Power II, zapewniają najwyższą jakość i najwyższą niezawodność. Test 144 godzin oraz test z najpopularniejszymi grami zapewniają najlepszą kompatybilność. GPU Tweak II z Xsplit Gamecaster pozwala na intuicyjne dopasowanie wydajności i natychmiastowe strumieniowanie przebiegu gry.
Więcej
Zwiń
Chipset karty graficznej (GPU): NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Częstotliwość taktowania GPU bazowa: 1350 MHz
Częstotliwość taktowania GPU podwyższona: 1665 MHz
Fabryczne przetaktowanie GPU: tak
Informacje dodatkowe: Wyjście HDMI : Tak x 2 (Native) (HDMI 2.0b) Display Port : Tak x 2 (Native) (DisplayPort 1.4)
Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych: 4352
Liczba zajmowanych slotów w obudowie: Konstrukcja dwuslotowa
Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym: 7680 x 4320
Obsługa DirectX (wersja): DirectX 12
Obsługa OpenGL (wersja): OpenGL 4.5
Opis ogólny: Asus ROG-STRIX-RTX2080TI-O11G-GAMING
Pamięć zainstalowana (MB): 11264.00
Rodzaj chłodzenia: Aktywne (wentylator+radiator)
Rozwiązania producenta VGA: ASUS 0dB Silent Cooling ASUS AUTO-EXTREME Technology ASUS GPU Tweak II ASUS Aura Sync
Typ pamięci: GDDR6
Typ złącza karty: PCI Express x16 3.
Więcej
Zwiń

Opinie - Asus - Karty graficzne