Asus - Karty graficzne - najlepsze oferty

Karta udana ale nie przesadzałbym że najcichsza i najchłodniejsza wersja GTX 1080 Ti jak głoszą recenzje bo za te same pieniądze można kupić podobną albo lepszą i z dłuższą gwarancją niż tylko 3 lata
Produkty Asus w kategorii Karty graficzne (Podzespoły komputerowe). Największy wybór z oferty Asus, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 95 produktów - zobacz najlepsze oferty
ASUS FanConnect II posiada 4-stykowe, hybrydowo sterowane złącza, które są podłączone do wentylatorów systemowych, dla optymalnego chłodzenia systemu. Oświetlenie Aura RGB umożliwia personalizację systemu grania, a porty HDMI przyjazne technologii VR umożliwiają graczom korzystanie z funkcji wirtualnej rzeczywistości. Karta graficzna ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti posiada również procesor graficzny GPU Tweak II z funkcją XSplit Gamecaster, która umożliwia intuicyjne podrasowanie wydajności i natychmiastowe przesyłanie strumieniowe gry.

Powierzchnia rozpraszania ciepła większa o 40%

Do 30% niższa temperatura i 3X cichsza praca w czasie gry

Nowe karty graficzne ROG Strix zostały skonstruowane ze slotem 2,5, dzięki czemu oferują o 40% większą powierzchnię radiatora do wydalania ciepła, w porównaniu do poprzednich konstrukcji 2-slotowych. Dzięki temu karta jest znacznie chłodniejsza i cichsza.
Więcej
Zwiń
Chipset karty graficznej (GPU): NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti
Częstotliwość taktowania GPU bazowa: 1607 MHz
Częstotliwość taktowania GPU podwyższona: 1746 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci (efektywna): 8008 MHz
Fabryczne przetaktowanie GPU: nie
Informacje dodatkowe: 1x Dual-link DVI-D, 2x HDMI 2.0, DisplayPort 1,4 Dodatkowe zasilanie przez 1 złącze 8-pin
Interfejs pamięci: 256 bit
Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych: 2432
Liczba zajmowanych slotów w obudowie: Konstrukcja 2,5 slotowa
Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym: 7680 x 4320
Obsługa OpenGL (wersja): OpenGL 4.
Więcej
Zwiń
Karta graficzna ASUS GeForce® GTX 1060 DUAL, 6GB GDDR5, 192-bit Karty graficzne ASUS Dual GeForce® GTX 1060 zapewniają optymalną wydajność. Rdzeń podkręcony do 1809 Mhz (w trybie OC w Boost) dla niesamowitej wydajności i jakości grania. Opatentowane wentylatory Wing – Blade dla maksymalnego przepływu powietrza z ciśnieniem większym o 105% Doskonałe połączenie z płytami głównymi ASUS X99-A II dla najlepszego stylu i wydajności. Branżowa technologia Auto-Extreme i materiał Super Alloy Power II, zapewniają najwyższą jakość i najwyższą niezawodność. Porty HDMI przyjazne technologii VR, zapewniają głębokie wrażenia w wirtualnej rzeczywistości. GPU Tweak II z Xsplit Gamecaster pozwala na intuicyjne dopasowanie wydajności i natychmiastowe strumieniowanie przebiegu gry. NVIDIA ANSEL to rewolucyjny nowy sposób na przechwytywanie zrzutów ekranu w grze. NVIDIA GameWorks™ to interaktywne i kinowe wrażenia oraz niezwykła płynność gry.
Więcej
Zwiń

Opinie - Asus - Karty graficzne

Karta udana ale nie przesadzałbym że najcichsza i najchłodniejsza wersja GTX 1080 Ti jak głoszą recenzje bo za te same pieniądze można kupić podobną albo lepszą i z dłuższą gwarancją niż tylko 3 lata