Karty graficzne - najlepsze oferty

Karty graficzne w kategorii Podzespoły komputerowe. Najtańsze oferty i najlepsze marki Asus, MSI, Sapphire, Gigabyte, EVGA. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1077 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zdobądź technologie przyszłości, zoptymalizowaną wydajność w grach i kontrolę gry w najnowszej grafice Radeon ™ RX 580.

Karty graficzne Radeon ™ RX 580 są wyposażone w najnowszą architekturę Polaris, która obejmuje rdzenie graficzne czwartej generacji GCN, nowy silnik wyświetlania, nowe rdzenie multimedialne, a wszystko to w rewolucyjnej technologii Next FinFET 14 zapewniającej wyższą wydajność.

XFX Dual BIOS Mining

Wyposażony w gry i kopalnie

Znając oczekiwania użytkowników, nasze karty graficzne RX 570 i 580 są dostarczane z podwójnym systemem BIOS. Jeśli chcesz optymalnej wydajności gry, po prostu ją zainstaluj i uruchom. W celu wydobycia kryptowalut wystarczy zamknąć system i przełączyć przełącznik BIOS na karcie. Nasz BIOS miningowy jest już dostrojony, aby zwiększyć ilość wydobywanej kryptowaluty bez kłopotów.
Więcej
Zwiń
Karta GeForce GTX 1650. Najlepsza wydajność w Twoim zasięgu. Kompaktowa karta graficzna idealna do gier. Nowoczesna i niezwykle efektywna. Możliwość podkręcania osiągów. Osiągaj mistrzowskie wyniki Wybór odpowiednich komponentów do naszego komputera to niezwykle istotna kwestia, szczególnie dla ludzi wykorzystujących sprzęt do obciążających zadań Nawet najmniejsze detale mogą znacząco wpłynąć na wydajność Twojego urządzenia, wygodę oraz bezpieczeństwo podczas pracy. Karta graficzna GeForce GTX 1650 to fenomenalna propozycja dla wszystkich grafików, montażystów wideo, graczy i innych osób wymagających od podzespołów najwyższej jakości. Pozwól sobie na najlepsze rozwiązania! GeForce GTX 1650 zapewnia Ci niezwykle efektywne, szybkie i pewne działanie, które pozwala w pełni zanurzyć się w rozgrywce. Zastosowanie wyjątkowo solidnych materiałów sprawia, że karta pozostaje wyjątkowo żywotna.
Więcej
Zwiń

Opinie - Karty graficzne