Karty graficzne - najlepsze oferty

Cicha i wydajna karta, chłodna, godna polecenia.
Karty graficzne w kategorii Podzespoły komputerowe. Najtańsze oferty i najlepsze marki Asus, MSI, Sapphire, Gigabyte, EVGA. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 640 produktów - zobacz najlepsze oferty
Cechy karty: Chłodzenie niereferencyjneCrossfire ReadyVR Ready
Kod producenta: RX 570 ARMOR 4G OC
Liczba portów DisplayPort: 3
Liczba portów DVI: 1
Liczba portów HDMI: 1
Liczba wentylatorów: 2 wentylatory
Liczba zajmowanych slotów: 2
Model karty graficznej: AMD® Radeon RX 570
Pamięć karty graficznej: 4 GB
Seria karty graficznej: AMD® Radeon RX 5xx
Szyna pamięci: 256 bit
Taktowanie pamięci karty: 7000 MHz
Taktowanie rdzenia graficznego: 1244 / 1281 / 1293 MHz
Typ chłodzenia: Aktywne
Wyjścia/wejścia obrazu: Display portDVIHDMI
Gwarancja: Gwarancja 36 miesięcy
Więcej
Zwiń
Najlepsza platforma gamingowa Karta graficzna MSI GeForce GTX 108- Gaming X jest bez wątpienia jedną z najlepszych kart, jakie kiedykolwiek stworzono. Oferuje bezprecedensową wydajność, energooszczędność, a także zupełnie nową jakość doznań w grach nowej generacji. Wejdź na wyższy level. Wentylator TORX 2.0 Podobnie jak ma to miejsce w grach, wyjątkowa technologia wentylatorów MSI TORX 2.0 Fan wykorzystuje siłę pracy zespołowej po to, aby umożliwić systemowi TWIN FROZR VI osiągnięcie wyższej wydajności chłodzenia. Wentylatory TORX 2.0 zostały tak skonstruowane, że są one w stanie wytworzyć większe o 22% ciśnienie tłoczonego powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu generowanego hałasu, nawet w największym ogniu walki. Dwurzędowe łożyska kulkowe Zastosowanie w unikatowej konstrukcji wentylatorów MSI TORX 2.0 dwurzędowych łożysk kulkowych zapewnia długi czas życia produktu i gwarantuje, że urządzenie przez długie lata pozwoli na spokojną grę.
Więcej
Zwiń
';

Akceleruj swą kreatywność dzięki technologii NVIDIA® Quadro® — najpotężniejszymi na świecie rozwiązaniami graficznymi do stacji roboczych. Certyfikowane w szerokim zakresie zaawansowanych aplikacji, z których korzystają profesjonaliści, przetestowane przez wiodących producentów stacji roboczych i wspierane przez globalny zespół specjalistów z dziedziny wsparcia technicznego, rozwiązania Quadro dają Ci spokój umysłu, abyś mógł skupić się tylko na pracy.

Czy tworzysz rewolucyjne produkty, projektujesz nowatorską architekturę, poruszasz się w ogromnych zbiorach danych geologicznych, czy też rysujesz spektakularnie żywe historie, rozwiązania graficzne Quadro zapewniają Ci wydajność by robić to znakomicie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Karty graficzne

Cicha i wydajna karta, chłodna, godna polecenia.