Karty graficzne - najlepsze oferty

Karty graficzne w kategorii Podzespoły komputerowe. Najtańsze oferty i najlepsze marki Asus, MSI, Sapphire, Gigabyte, EVGA. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1221 produktów - zobacz najlepsze oferty
NOWE TURBODOŁADOWANIE GEFORCE GTX 1660 Karta graficzna Gigabyte GTX 1660 korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych, które gwarantują doskonałe osiągi w każdej grze. System Turing Shaders odpowiada za cieniowanie przy użyciu dwukrotnie większej pamięci podręcznej niż dotychczas, co w znaczący sposób zwiększa wydajność jednostki w grach. Od teraz możesz cieszyć się najnowszymi produkcjami AAA bez jakichkolwiek zacięć i spowolnień. Doskonała wymiana ciepła Utrzymanie wysokiej wydajności w każdych warunkach gwarantuje nowoczesna konstrukcja karty. Użyte zostały rury cieplne wykonane z czystej miedzi, co zdecydowanie usprawnia wymianę ciepła. Ich konstrukcja i położenie pozwala zwiększyć efektowność chłodzenia, doskonale współpracując z zamontowanymi wentylatorami. System 3D Active Fan Układ chłodzenia reaguje na to, jakie obciążenie generuje karta.
Więcej
Zwiń
Karty graficzne z rodziny GAMING TRIO bazujące na układach GeForce RTX z serii 20 to powrót prawdziwej, trójwentylatorowej graficznej bestii MSI. Linia TRIO, która zarezerwowana jest wyłącznie dla najpotężniejszych procesorów graficznych, charakteryzuje się stylistyką będącą polaczeniem czerni oraz metalicznych szarości, które komponują się z eleganckimi kształtami i klasyczną tylna płytą mocującą wykonaną ze szczotkowanego metalu. Idealnie domyka ona wzornictwo przedniej części karty. Dzięki niezwykłemu, umieszczonemu z przodu i z boku karty podświetleniu RGB, którym można sterować z poziomu oprogramowania MSI Mystic Light i synchronizować z innymi elementami RGB w komputerze, całość wygląda naprawdę niesamowicie. SYSTEM CHŁODZENIA TRI-FROZR Dzięki wykorzystaniu trzech wielokrotnie nagradzanych wentylatorów TORX 3.0 z dwurzędowymi łożyskami kulkowymi, system chłodzenia powietrzem Tri-Frozr to prawdziwy mistrz w rozpraszaniu ciepła. Wentylator TORX 3.
Więcej
Zwiń
WINDFORCE 3X System chłodzenia WINDFORCE 3X wyposażony jest w 3 unikalne wentylatory łopatkowe o średnicy 82 mm, alternatywny wentylator wirowy, 6 kompozytowych miedzianych rur grzewczych, bezpośredni kontakt z rurą cieplną i aktywną funkcję wentylatora 3D, które razem zapewniają efektywną zdolność rozpraszania ciepła dla wyższych osiągów w niskich temperaturach. ALTERNATE SPINNING Patent GIGABYTE „Alternate Spinning" jest jedynym rozwiązaniem, które może rozwiązać turbulentny przepływ powietrza trzech wentylatorów. Największym problemem trzech wentylatorów jest turbulencja. Ponieważ wentylatory obracają się w tym samym kierunku, kierunek przepływu powietrza jest przeciwny między wentylatorami, co spowoduje turbulentny przepływ powietrza i zmniejszy wydajność rozpraszania ciepła. GIGABYTE obraca środkowy wentylator w przeciwnym kierunku, tak że kierunek przepływu powietrza między dwoma wentylatorami jest taki sam, zmniejszając turbulencje i zwiększając ciśnienie powietrza. RGB FUSION 2.
Więcej
Zwiń
Karta bardzo dobra u mnie poszła na 2100mhz /4900 bosst spada pod pełnym obciążeniem do 2085mhz , karta w tym momencie jest szybsza od gtx 1660TI i dogania GTX 1070TI Brawo Gigabyte za ciche i dość wydajne chłodzenie jak za najtańsza konstrukcję na rynku , wysoki POWERLIMIT i wysokie fabryczne OC . Ta wersja od Tego producenta absolutny hit na rynku ... nie ma już sensu kupować używek GTX 1070/1070ti , Jedynie Radeon Vega 56 jej mocno odskakuje no ale to inna Kostrukcja

Opinie - Karty graficzne