Karty graficzne - najlepsze oferty

Karty graficzne w kategorii Podzespoły komputerowe. Najtańsze oferty i najlepsze marki Asus, MSI, Sapphire, Gigabyte, EVGA. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 945 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zdobądź technologie przyszłości, zoptymalizowaną wydajność w grach i kontrolę gry w najnowszej grafice Radeon ™ RX 580.

Karty graficzne Radeon ™ RX 580 są wyposażone w najnowszą architekturę Polaris, która obejmuje rdzenie graficzne czwartej generacji GCN, nowy silnik wyświetlania, nowe rdzenie multimedialne, a wszystko to w rewolucyjnej technologii Next FinFET 14 zapewniającej wyższą wydajność.

XFX Dual BIOS Mining

Wyposażony w gry i kopalnie

Znając oczekiwania użytkowników, nasze karty graficzne RX 570 i 580 są dostarczane z podwójnym systemem BIOS. Jeśli chcesz optymalnej wydajności gry, po prostu ją zainstaluj i uruchom. W celu wydobycia kryptowalut wystarczy zamknąć system i przełączyć przełącznik BIOS na karcie. Nasz BIOS miningowy jest już dostrojony, aby zwiększyć ilość wydobywanej kryptowaluty bez kłopotów.
Więcej
Zwiń
SYSTEM CHŁODZENIA WINDFORCE 2X System chłodzenia WINDFORCE 2X posiada 2x unikalne wentylatory łopatkowe 90 mm, alternatywny wentylator wirujący, kompozytową miedzianą rurkę cieplną z bezpośrednim dotykiem GPU i aktywny wentylator 3D, które razem zapewniają skuteczne odprowadzanie ciepła. ALTERNATE SPINNING Alternate Spinning to jedyne rozwiązanie, które może rozwiązać turbulentny przepływ powietrza sąsiednich wentylatorów. Ponieważ sąsiednie wentylatory obracają się w tym samym kierunku, kierunek przepływu powietrza jest przeciwny między wentylatorami, co spowoduje turbulentny przepływ powietrza i zmniejszy wydajność rozpraszania ciepła. GIGABYTE obraca sąsiednie wentylatory w przeciwnym kierunku, dzięki czemu kierunek przepływu powietrza między dwoma wentylatorami jest taki sam, zmniejszając turbulencje i zwiększając ciśnienie przepływu powietrza.
Więcej
Zwiń
Gigabyte GTX 1660 SUPER GAMING OC 6G GV-N166SGAMING OC-6GD SYSTEM CHŁODZENIA WINDFORCE 3XSystem chłodzenia WINDFORCE 3X wyposażony jest w unikalne wentylatory łopatkowe 3x 80 mm, alternatywny wentylator wirujący, 5 kompozytowych miedzianych rur grzewczych, bezpośredni kontakt z rurką cieplną i aktywną funkcję wentylatora 3D, które razem zapewniają efektywną zdolność rozpraszania ciepła w celu uzyskania wyższej wydajności w niższych temperaturach. ALTERNATYWNE WENTYLATORY„Alternatywne wirowanie” GIGABYTE to jedyne rozwiązanie, które może rozwiązać turbulentny przepływ powietrza trzech wentylatorów. Największym problemem z trzema fanami są turbulencje. Ponieważ wentylatory obracają się w tym samym kierunku, kierunek przepływu powietrza jest przeciwny między wentylatorami, co spowoduje turbulentny przepływ powietrza i zmniejsza wydajność rozpraszania ciepła.
Więcej
Zwiń
Bardzo fajna karta, ja nie zauważyłem, zeby była jakoś super głośna. Karty uzywam do różnych rzeczy, nie tylko gier, i daje radę

Opinie - Karty graficzne