Karma Versele Laga - najlepsze oferty

Karma Versele Laga już od 15 zł ✅ Aktualne oferty na Taniomania.pl ✅ Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty. Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 228 produktów - zobacz najlepsze oferty
Sucha, pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras średnich i dużych. Szczególnie polecana tym z wrażliwym układem pokarmowym.

Receptura oparta na jagnięcinie i ryżu, bez dodatku zbóż. Jest to karma bezglutnowa, minimalizuje więc ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji ze strony układu pokarmowego. 73% białek występujących w karmie to białka pochodzenia zwierzęcego, usprawnia to trawienie i zapewnia popawną konsystencję odchodów.
Do karmy dodano taurynę, która wzmacnia pracę serca. Właściwa flora bakteryjna jest podstawą prawidłowego trawienia. Fruktooligosacharydy FOS i mannanoligosacharydy MOS zapewniają właściwą mikroflorę jelit.

Karmy Opti Life Versele Laga posiadają hipoalergiczną formułę, mającą na celu zredukowanie występowania alergii. Nie zawierają one soi, kukurydzy, pszenicy. Są to produkty bezglutnowe, źródłem węglowodanów jest ryż.
Więcej
Zwiń
Pełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów ras małych, o masie ciała do 10 kg. Szczególnie polecana tym z wrażliwym układem pokarmowym.

Oparta na jagnięcinie i ryżu, nie zawiera glutenu. 75% białek w karmie to białka pochodzenia zwierzęcego, co jest zgodne z potrzebami żywieniowymi psów. Zapewnia to prawidłowe trawienie i dobrą konsystencję odchodów.
Specjalnie zaprojektowana, bardzo smaczna 9 mm granulka zapewnia łatwe pobieranie pokarmu. Formuła Opti Digest zapewnia poprawną florę bakteryjną jelit, co jest podstawą prawidłowego trawienia. FOS i MOS zapewniają właściwą mikroflorę jelit.

Karmy Opti Life Versele Laga posiadają hipoalergiczną formułę, mającą na celu zredukowanie występowania alergii. Nie zawierają one soi, kukurydzy, pszenicy. Są to produkty bezglutnowe, źródłem węglowodanów jest ryż. Minimum 73% białek w karmach to białka pochodzenia zwierzęcego, czyli o wysokiej wartości biologicznej dla psów.
Więcej
Zwiń
+ 1 miseczka ceramiczna 350ml (średnica 13cm) GRATIS kolor do wyboru: seledynowy, niebieski, czerwony UWAGA: miseczka w zestawie jest tylko 1 sztuka, kolor proszę wybrać wpisując uwagę do zamówienia przy wypełnianiu formularza płatności i dostawy w przeciwnym razie nie będziemy mogli spełnić prośby. W przypadku braku wyboru wyślemy losowo. Zastrzegamy sobie możliwość zamiany koloru na inny w przypadku braku wybranego bez wcześniejszej informacji. Uwaga: Zdjęcia są naszą własnością. Nie wyrażamy zgody na powielanie i wykorzystywanie do własnych potrzeb. Kolor faktyczny może nieznacznie odbiegać od tego co widać na zdjęciu. Pełnoporcjowa karma dla kotów w każdym wieku Skład: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, minerały, warzywa, drożdże, ryby i produkty pochodne z ryb.
Więcej
Zwiń
Karma jest dobra i dostosowana dla mojego psa, karmię nią mojego pupila od początku. zjada ją chętnie.

Opinie - Karma Versele Laga