Kamery sportowe - najlepsze oferty

Kamery sportowe w kategorii Video. Najtańsze oferty i najlepsze marki GoPro, Rollei, Sony, Redleaf, Denver. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 306 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kamera GoPro 8 Black
Najnowsza kamera GoPro HERO 8 Black wprowadza szereg innowacji i poprawionych rozwiązań, dzięki czemu świetnie nadaje się zarówno dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z nagrywaniem, a także dla zaawansowanych użytkowników, którzy oczekują najlepszej jakości filmów i zdjęć.

Najważniejsze zalety kamery GoPro 8 Black

Przede wszystkim szybkość HERO 8 Black została udoskonalona w zakresie nagrywania, ale nadal jest bardzo łatwa w obsłudze. Dopracowany został algorytm procesora obrazu GP1, aby wprowadzić nowe świetne funkcje, takie jak HyperSmooth 2.0 z trybami Boost i TimeWarp 2.0. Dzięki wytrzymałej obudowie kamera Hero 8 Black jest twarda jak skała.

Najlepsze GoPro w historii.

Nowe GoPro HERO 8 Black to najmocniejszy i najbardziej wszechstronny model w historii. Nowa, udoskonalona konstrukcja sprawia, że najnowsza kamera GoPro bez problemu zmieści się w kieszeni, w kieszeni plecaka lub w poręcznym etui.
Więcej
Zwiń
GoPro HERO 7 Black Przedstawiamy GoPro HERO 7 Black - najbardziej zaawansowaną kamerę sportową jaka powstała od GoPro, która jeszcze bardziej ułatwia pozyskiwanie zapierających dech w piersiach ujęć. Niezależnie od sytuacji, w której chcesz wykorzystać kamerę HERO 7 Black jej szeroki wachlarz możliwości i trybów radykalnie zmieni podejście do nagrywania i uwieczniania niezwykłych momentów. NAJLEPSZE GENY Nowa kamera GoPro HERO 7 Black garściami czerpie z najlepszych rozwiązań HERO 6: wytrzymałej obudowy szczelnej do 10 metrów zanurzenia, jeszcze bardziej przejrzystego menu i lepszy wyświetlacz LCD, obsługi za pomocą komend głosowych, kształtu i kompatybilności. Kamera ta posiada możliwość nagrywania w trybach wideo, poklatkowych, robienia zdjęć pojedynczych, w serii oraz efektownych TimeWarpów. Jeszcze lepsze parametry zostały umieszczone w formie obudowy znanej z HERO 5 Black i HERO 6 Black, co oznacza pełną kompatybilność z poprzednimi akcesoriami do tej kamery.
Więcej
Zwiń
Kamera GoPro 7 Silver
GoPro HERO 7 Silver to model skierowany w stronę miłośników wideofilmowania, wyposażona w mnogość najróżniejszych funkcji, zapewniających płynne i intuicyjne użytkowanie. Nieważne, jak chcesz użyć kamery - do rejestrowania ważnych chwil z rodziną, dalekich wypraw, vlogów czy aktywności sportowych - HERO 7 Silver świetnie sprawdzi się także w formie kamery na co dzień. Bardzo dobra jakość obrazu jak i stabilizacja sprawią, że ważne wspomnienia nabiorą zupełnie nowego wymiaru.

BARDZO DOBRE CECHY POPRZEDNIKA

GoPro HERO 7 Silver posiada wszystkie najlepsze cechy dotychczas najmocniejszej HERO 6:
  • wytrzymałą i wodoodporną do 10 metrów obudowę,
  • intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze ekran LCD o dużej rozdzielczości,
  • obsługę za pomocą komend głosowych,
  • znany kształt oraz dużą ilość trybów pracy, w tym między innymi robienia zdjęć pojedynczych, w serii i pok
Więcej
Zwiń
Kamery zakupiłem od razu po premierze w listopadzie 2019 przed wyjazdem na egzotyczne wakacje, długo zastanawiałem się nad modelem ale ostatecznie wybrałem jedną z najdroższych opcji jaką było Gopro 8 niestety już w trzeci dzień wyjazdu zauważyłem że kamera po nocnym ładowań z otwarta klapką boczna (niestety nie ma innej opcji naładowania bateri w kamerze) zaczyna parować od wewnątrz, zdaję sobie sprawę że wilgotność w tamtym miejscu dochodziła do 90% ale jest to kamera sportowa i nie istnieje i

Opinie - Kamery sportowe