Kamery sportowe - najlepsze oferty

Kamery sportowe w kategorii Video. Najtańsze oferty i najlepsze marki GoPro, Rollei, Sony, Redleaf, Denver. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 299 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kamera sportowa GitUp 2 PRO PL Full HD 2K

Kamera sportowa GitUp Git2 Pro umożliwia nagrywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości 2880x2160p przy 24kl/s. 7-warstwowy obiektyw o bardzo dużej jasności i kącie widzenia aż 170 stopni zapewnia bardzo szeroką perspektywę, a optyczna stabilizacja obrazu eliminuje drgania dając płynny obraz nagranego materiału. Wszystkie ustawienia kamery dostępne są na wbudowanym wyświetlaczu LCD, na którym można również oglądać nagrania i zdjęcia. Dodatkowo za pomocą Wi-Fi istnieje możliwość sterowania kamerą za pomocą smartfona. Kamera posiada aparat fotograficzny 16Mpix w którym oprócz zmian podstawowych parametrów można ustawić czas naświetlania od 1/2000s do 60s. Dodatkowo zdjęcia mogą być rejestrowane w formacie RAW. GitUp Git2 Pro można wykorzystać jako kamerę samochodową. Taka funkcjonalność możliwa jest dzięki detekcji ruchu, G-Sensor, automatycznemu włączaniu/wyłączaniu oraz nagrywaniu w pętli.
Więcej
Zwiń
';

Nowy sposób podglądu, udostępniania oraz zapisu nagrań
Steruj kamerą R360 na odległość za pomocą smartphone’a lub tabletu z systemem operacyjnym Android lub iOS. Aplikacja Ez iCam umożliwia wyszukiwanie zapisanych materiałów oraz podgląd nagrywania na żywo.
Więcej
Zwiń
Kamera GoPro 8 Black
Najnowsza kamera GoPro HERO 8 Black wprowadza szereg innowacji i poprawionych rozwiązań, dzięki czemu świetnie nadaje się zarówno dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z nagrywaniem, a także dla zaawansowanych użytkowników, którzy oczekują najlepszej jakości filmów i zdjęć.

Najważniejsze zalety kamery GoPro 8 Black

Przede wszystkim szybkość HERO 8 Black została udoskonalona w zakresie nagrywania, ale nadal jest bardzo łatwa w obsłudze. Dopracowany został algorytm procesora obrazu GP1, aby wprowadzić nowe świetne funkcje, takie jak HyperSmooth 2.0 z trybami Boost i TimeWarp 2.0. Dzięki wytrzymałej obudowie kamera Hero 8 Black jest twarda jak skała.

Najlepsze GoPro w historii.

Nowe GoPro HERO 8 Black to najmocniejszy i najbardziej wszechstronny model w historii. Nowa, udoskonalona konstrukcja sprawia, że najnowsza kamera GoPro bez problemu zmieści się w kieszeni, w kieszeni plecaka lub w poręcznym etui.
Więcej
Zwiń
Na pierwszy rzut oka produkt dobrze wykonany, jakość obrazu w tej cenie także bardzo dobra. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam na początek przygody z kręceniem :)

Opinie - Kamery sportowe