Kamery sportowe - najlepsze oferty

Kamera wysokiej jakości, bardzo wygodna w użyciu i prosta w obsłudze, świetna na prezent
Kamery sportowe w kategorii Video. Najtańsze oferty i najlepsze marki GoPro, Rollei, Sony, Redleaf, Denver. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 394 produkty - zobacz najlepsze oferty
GoPro HERO 5 Black doczekało się następcy – konsekwencja nazewnicta została zachowana, więc naszym oczom ukazał się najnowszy flagowy model – GoPro HERO 6 Black. Nowa kamera GoPro po raz pierwszy została wyposażona w autorski procesor obrazu GP1, który poza świetnymi parametrami nagrywania cechuje się też bardzo dobrą wydajnością.
NAJWYŻSZE PARAMETRY
GoPro HERO 6 Black z zewnątrz bardzo przypomina poprzedni model, ale największe zmiany kryją się w środku. Po raz pierwszy w historii model GoPro obsługuje nagrywanie w rozdzielczości 4K UHD z prędkością maksymalną 60 klatek na sekundę.Warto jednak wspomnieć, że podwojone są liczby klatek dla każdej rozdzielczości. Tak więc użytkownik otrzymuje maksymalnie 120 kl./s. w 2,7K, 240 kl./s. w Full HD i aż 480 kl./s. w HD 720p. Pójście w tę stronę na pewno ucieszy miłośników slow motion w wyższych rozdzielczościach.
Więcej
Zwiń
DO KAMERY DODAJEMY GRATISY
SILIKONOWA LAMPKA LED

ŁADOWARKĘ SAMOCHODOWĄ GRIFFIN

ZESTAW DO CZYSZCZENIA OPTYKI 5W1

YI Action 4K+Przedstawiamy pierwszą kamerę sportową na świecie, która nagrywa 4K w 60fps.Jeszcze więcej możliwościYI4K+ nagrywa dwa razy więcej klatek od swojego poprzednika. Lepsza jakość, więcej szczegółów czyni ją najbardziej zaawansowaną kamerą sportową na świecie.

Sterowanie głosoweSteruj kamerą za pomocą głosu. W YI4K+ wystarczy wypowiedzieć prostą, intuicyjną komendę, by przejść między trybami lub wyzwolić migawkę. Technologia sterowania głosowego (dostępna wkrótce dzięki aktualizacji oprogramowania) pozwala na kontrolę bez konieczności dotykania kamery. Czuj się jeszcze swobodniej i pozwól kamerze robić swoje, gdy Ty oddajesz się przygodzie.Przykładowe komendy
Szybkość i wygodaYI4K+ jest wyposażona w najnowsze złącze USB typu C. Kopiowanie nagrań oraz zdjęć jest teraz możliwe z prędkością do 40MB/s.
Więcej
Zwiń

GoPro HERO 5 Black
to najwydajniejsze i najłatwiejsze w użyciu GoPro kiedykolwiek, dzięki filmom 4K, sterowaniu głosem, łatwej kontroli jednym przyciskiem, ekranowi dotykowemu, wodoszczelnej konstrukcji. Płynna stabilizacja video, czysty dźwięk i zdjęcia profesjonalnej jakości z lokalizacją GPS, czynią HERO5 najlepszym GoPro. Przesyłaj materiał bezpośrednio do chmury GoPro Plus dla łatwiejszego dostępu z poziomu telefonu.

Prawdziwa rewolucja wśród kamer sportowych. Go Pro Hero5 Black przynosi wielbicielom nagrywania swoich aktywności zupełnie nowe możliwości tworzenia materiału filmowego wbijającego w fotel. Maksymalna rozdzielczość 4K Ultra HD, dźwięk stereo, komendy głosowe, automatyczna stabilizacja obrazu, dotykowy ekran, aplikacja GoPro Quik, GPS - wszystko to oznacza rewelacyjną jakość, łatwość montażu i zwiększone możliwości kręcenia filmów w ekstremalnych warunkach.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kamery sportowe

Kamera wysokiej jakości, bardzo wygodna w użyciu i prosta w obsłudze, świetna na prezent