Kamery sportowe - najlepsze oferty

Najlepsza kamera na świecie. POLECAM KAŻDEMU kto interesuje się sportami ekstremalnymi :) coś po prostu ZA******GO !
Kamery sportowe w kategorii Video. Najtańsze oferty i najlepsze marki GoPro, Rollei, Sony, Redleaf, Denver. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 445 produktów - zobacz najlepsze oferty
HERO 5 Black to kamera ULTRA HD 4K (30klatek/s.) z poprawioną jakością obrazu, posiadająca wbudowany, dotykowy ekran LCD z powłoką Corning Gorilla Glass, po raz pierwszy we flagowym modelu odporność na zanurzenie bez kasety wodoszczelnej (do 10 metrów), oferująca użytkownikowi niezwykle przydatną cyfrową stabilizację obrazu (do 2,7K 60FPS), 3 wbudowane mikrofony stereo z eleminacją szumów dla znaczącej poprawy ścieżki audio, obsługująca polecenia głosowe jak i również cały wachlarz programów do montażu i dzielenia się najważniejszymi dla nas chwilami (na platformy stacjonarne i mobilne).

Po raz pierwszy we flagowej kamerze GoPro został umieszczony jednocześnie wbudowany, dotykowy ekran LCD o przekątnej 2" oraz maksymalna rozdzielczość 4K ULTRA HD w 30 klatkach/s. Obsługa kamery poprzez ekran jest bardzo prosta i intuicyjna - od wyboru trybów pracy, formatu i kąta widzenia po ręczne ustawienia parametrów w trybie ProTune.
Więcej
Zwiń
DO KAMERY DODAJEMY GRATISYLATARKĘ POLICYJNĄ BAILONG BL-T8626

ŁADOWARKĘ SAMOCHODOWĄ GRIFFIN

ZESTAW DO CZYSZCZENIA OPTYKI 5W1

YI Action 4K+Przedstawiamy pierwszą kamerę sportową na świecie, która nagrywa 4K w 60fps.Jeszcze więcej możliwościYI4K+ nagrywa dwa razy więcej klatek od swojego poprzednika. Lepsza jakość, więcej szczegółów czyni ją najbardziej zaawansowaną kamerą sportową na świecie.

Sterowanie głosoweSteruj kamerą za pomocą głosu. W YI4K+ wystarczy wypowiedzieć prostą, intuicyjną komendę, by przejść między trybami lub wyzwolić migawkę. Technologia sterowania głosowego (dostępna wkrótce dzięki aktualizacji oprogramowania) pozwala na kontrolę bez konieczności dotykania kamery. Czuj się jeszcze swobodniej i pozwól kamerze robić swoje, gdy Ty oddajesz się przygodzie.Przykładowe komendy
Szybkość i wygodaYI4K+ jest wyposażona w najnowsze złącze USB typu C. Kopiowanie nagrań oraz zdjęć jest teraz możliwe z prędkością do 40MB/s.
Więcej
Zwiń
XIAOMI Kamera Sportowa YI Action

4K 30KL/S 12MPX WIFI


Najważniejsze cechy


  • Bardzo duży kąt widzenia aż 155°
  • Obsługa rozdzielczości 4K przy 25 kl/sek (PAL)
  • Obsługa rozdzielczość FULLHD 1080P nawet do 100 klatek/sek (PAL)
  • Tryb fotograficzny do 12 Megapikseli
  • Efekt Slow-Motion (nawet 8-krotne zwolnienie, do 240 kl/s)
  • Elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS)
  • Wbudowany żyroskop
  • Obsługa kart microSD do 128 GB
  • Wydajny akumulator zapewniający do 8 godzin w stanie czuwania i do 2 godzin nagrywania w jakości 4K/30 fps
  • Wbudowane WIFI 802.11 a/b/n - 2.4/5GHz


Pokaż świat w czasie rzeczywistym

Od teraz możesz transmitować swoje przygody na żywo.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kamery sportowe

Najlepsza kamera na świecie. POLECAM KAŻDEMU kto interesuje się sportami ekstremalnymi :) coś po prostu ZA******GO !