Kamery sportowe - najlepsze oferty

Kamery sportowe w kategorii Video. Najtańsze oferty i najlepsze marki GoPro, Rollei, Sony, Redleaf, Denver. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 322 produkty - zobacz najlepsze oferty
Oto HERO8 Black — najbardziej wszechstronna i niewzruszona kamera HERO. Dzięki udoskonalonej konstrukcji kamera łatwo mieści się w kieszeni, a wbudowane, składane zaczepy sprawiają, że wymiana uchwytów trwa jedynie kilka sekund.
Więcej
Zwiń
NAJNOWSZA WERSJA! KAMERA SPORTOWA EKEN H9R ULTRA HD 4K-3XBAT+RC+KIJ INFORMACJE O PRODUKCIE: Najnowsza odsłona modelu H9R posiada zupełnie nowe opakowanie, którego górna część wykonana jest z tworzywa sztucznego, w którym znajdują się dwa kartoniki wypełnione akcesoriami. Kamerka bardzo ładnie osadzona jest w górnej części opakowania. Zmiana ta miała na celu wprowadzenie marki EKEN na wyższą półkę gdzie obecnie śmiało może konkurować nawet z modelami GoPro. Przedni panel obudowy jest pokryty cienką warstwą gumy co sprawia, iż jest ona miła w dotyku. Kamerka posiada najnowszą wersje oprogramowania, w której usunięto kilka błędów zgłaszanych przez klientów. Kamera H9R jest jedną z najnowszych dostępnych modeli na rynku, wyposażona w wysoko wydajną baterię PG1050mAh - wystarczającą na ciągłą pracę do 80min - 90min (w zależności od ustawień). Profesjonalna sportowa kamera EKEN H9R to jedna z najlepszych dostępnych na rynku kamer sportowych nagrywających w jakości Ultra HD 4K przy 25 kl/s.
Więcej
Zwiń
Wielofunkcyjna kamera!Kamera zapisuje filmy w rozdzielczości Ultra HD 4K (3200x1800 pikseli) z szybkością 25 k/s na kartach MicroSD. Została wyposażona w czytelny kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 2". Charakteryzuje się szerokim kątem widzenia 170 stopni oraz wysoką rozdzielczością zdjęć 12Mpix. Bezproblemowo łączy się za pomocą WiFi ze smartfonem. Na wyposażeniu zestawu składają się uchwyty i wzmocniona obudowa, którą cechuje niespotykana odporność na kurz, wodę (wodoszczelna do 30m) oraz wstrząsy.[--[widget68465::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fc_o_n_t_e_n_t%2F1234k_%2Fmanta%2Fmm357-4active-kamera-sportowa-4k-wifi-premium.
Więcej
Zwiń
Dokładnie poznałem tą kamerę i mogę powiedzieć ,że nie ma na rynku wielu tak dobrych.

Opinie - Kamery sportowe