Kamery Gopro - Sprzęt RTV - najlepsze oferty

Fajny gadżet przydatny ale niestety pod wodą działa tylko na minimalnej odległości
Kamery Gopro - Sprzęt RTV już od 15 zł ✅ Sprawdź najnowsze produkty na Taniomania.pl ✅ Zostaw swoją opinię o sklepie lub produkcie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 708 produktów - zobacz najlepsze oferty
GoPro Smart Remote - pilot

Pilot Smart Remote pozwala na zdalne sterowanie kamerą GoPro z odległości aż do 180 metrów (600’’).Pilot jest wodoodporny. Poręczna obudowa zapewniaszczelność do 10 metrów głębokości. Pilot umożliwiazdalne włączanie i wyłączanie kamery, zmianę ustawień, rozpoczęcie oraz zatrzymanie nagrywania, a takżezdalne wyzwalanie migawki. W przypadku używania pilota z kamerą Hero4 przycisk Settings/Tag pozwala naszybką zmianę ustawień lub zaznaczenie znacznikiem HiLight Tag ważnego momentu nagrania. Smart Remoteumożliwia kontrolowanie do 50 kamer jednocześnie.Pojemoność baterii została zwiększona o 40% w porównaniu z kontrolerem Wi-Fi Remote.
Więcej
Zwiń
Wytrzymały futerał GoPro® umożliwiający wygodną organizację akcesoriów niezbędnych do uwiecznienia kolejnej wielkiej przygody. • Odporna na zgniecenie, wyściełana przegródka mieści kamerę GoPro®, ekran LCD backpack, pilota, zapasowe baterie i karty SD. • Wycinana matrycowo, wyjmowana osłona z pianki umożliwia dokładne umycie wnętrza z kurzu, błota czy piasku, a wbudowana, zamykana kieszeń świetnie nadaje się do przechowywania ładowarek, kabli i pasków. • Smukły kształt z łatwością zmieści się w innej torbie. • Półsztywna konstrukcja i solidne wykończenie gwarantują doskonałą ochronę i bezpieczny uchwyt. • Duży zamek błyskawiczny zapewnia łatwość otwierania nawet w rękawiczkach. • Zintegrowany, wygodny uchwyt umożliwia przypięcie paska, szelek lub plecaka za pomocą karabińczyka. • Materiał wyściełający zapewnia dobrą widoczność i ułatwia odnalezienie drobnych przedmiotów.
Więcej
Zwiń
Wygodne, równoczesne ładowanie dwóch akumulatorów do kamery HERO 4 przy użyciu ładowarki na dwa akumulatory. Ładowanie przez dowolny port USB. O statusie naładowania informują dwa wskaźniki LED. W komplecie zapasowy akumulator litowo-jonowy 1160 mAh do kamery HERO 4.

Funkcje:
- Wygodne, równoczesne ładowanie dwóch akumulatorów do kamery HERO 4
- Ładowanie przez dowolny port USB; w celu szybszego ładowania należy użyć ładowarki GoPro Supercharger (międzynarodowa ładowarka z dwoma portami)
- O statusie naładowania obydwu akumulatorów informują wskaźniki LED
- W komplecie zapasowy akumulator litowo-jonowy 1160 mAh do kamery HERO4
- Umożliwia ładowanie zapasowych akumulatorów podczas korzystania z kamery

W zestawie:
- Ładowarka na dwa akumulatory (HERO 4)
- Akumulator (HERO 4)
- Kabel USB

Zgodność:
- Akumulatory do kamery HERO4
Więcej
Zwiń
Fajny gadżet przydatny ale niestety pod wodą działa tylko na minimalnej odległości