Kamery cyfrowe - najlepsze oferty

Kamera spełnia wszelkie oczekiwania. Posiada nowoczesne rozwiązania i bardzo dobre parametry techniczne. Jest lekka i poręczna.
Kamery cyfrowe w kategorii Video. Najtańsze oferty i najlepsze marki Sony, Panasonic, Canon, JVC, Rollei. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 260 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zostały ostatnie sztuki z gablot ekspozycyjnych.FDR-AX53

AX53: kamera Handycam® 4K z przetwornikiem obrazu CMOS Exmor R®
Kamera 4K ze stabilizatorem obrazu Balanced Optical SteadyShot™

Kamera 4K Sony z zoomem optycznym 20×, stabilizatorem obrazu Balanced Optical SteadyShot, inteligentnym systemem AF, nową konstrukcją mikrofonu zapewniającą nagrywanie wysokiej jakości przestrzennego dźwięku, szeroką gamą efektów specjalnych i licznymi profesjonalnymi funkcjami obsługi ręcznej — a wszystko to w kompaktowym korpusie.
Więcej
Zwiń
ZOSTAŁY OSTATNIE SZTUKI Z GABLOT EKSPOZYCYJNYCH!!!HDR-CX405

Wspomnienia, które nie ulecą z pamięci

Kamera HD umożliwiająca zapis w formacie XAVC S i wyposażona w stabilizator Optical SteadyShot™.
Więcej
Zwiń
Inteligentny zoom 77x
Kamera HC-V160 zamknięta w kompaktowej obudowie umożliwia filmowanie za pomocą teleobiektywu z inteligentnym zoomem 77x. Ten mocny zoom maksymalnie przybliża odległe obiekty, aby zarejestrować dynamiczny obraz, który wypełnia cały kadr.
Stabilizator obrazu
Stabilizator obrazu koryguje lekkie drżenie rąk. Nawet ujęcia wykonywane za pomocą zoomu o dużej mocy — bardzo podatne na drżenie rąk — wychodzą teraz ostro i wyraźnie.
Szeroki kąt rejestracji obrazu 32,3 mm
Dzięki szerokokątnemu obiektywowi 32,3mm* więcej osób i tła zmieści się w kadrze. Jest to szczególnie przydatne, kiedy chcesz zrobić zdjęcie grupowe w małym pokoju. Wszystkie obiekty są widoczne nawet w przypadku fotografowania z bliska, a za pomocą mikrofonu możliwe jest wychwycenie nawet cichych dźwięków.
* Odpowiada obiektywowi 35 mm.
Więcej
Zwiń
Kamera spełnia wszelkie oczekiwania. Posiada nowoczesne rozwiązania i bardzo dobre parametry techniczne. Jest lekka i poręczna.