Kamery cyfrowe - najlepsze oferty

Kamera spełnia wszelkie oczekiwania. Posiada nowoczesne rozwiązania i bardzo dobre parametry techniczne. Jest lekka i poręczna.
Kamery cyfrowe w kategorii Video. Najtańsze oferty i najlepsze marki Sony, Panasonic, Canon, JVC, Rollei. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 232 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zostały ostatnie sztuki z gablot ekspozycyjnych.FDR-AX53

AX53: kamera Handycam® 4K z przetwornikiem obrazu CMOS Exmor R®
Kamera 4K ze stabilizatorem obrazu Balanced Optical SteadyShot™

Kamera 4K Sony z zoomem optycznym 20×, stabilizatorem obrazu Balanced Optical SteadyShot, inteligentnym systemem AF, nową konstrukcją mikrofonu zapewniającą nagrywanie wysokiej jakości przestrzennego dźwięku, szeroką gamą efektów specjalnych i licznymi profesjonalnymi funkcjami obsługi ręcznej — a wszystko to w kompaktowym korpusie.
Więcej
Zwiń
Nowy system 3MOS PRO składa się z obiektywu F1.5 LEICA Dicomar, matrycy 3MOS oraz procesora Crystal Engine Pro II. Dodatkowo, oprócz znakomitej reprodukcji kolorów i wysokiej rozdzielczości, z których znany jest system 3MOS, nowy 3MOS PRO zapewnia jeszcze lepszą jakośc obrazu, zwłaszcza w trudnych warunkach oświetleniowych. Charakteryzuje się też podwójną czułością* w porównaniu do poprzednich modeli. Rozdzielczość pozioma wynoszaca 1080 linii umożliwia nagrywanie materiału FULL HD oddającego nawet najmniejsze detale. * W porównaniu do HDC-X900/X900M/X800.Pierścień manualnej regulacji pozwala na sprawowanie pełnej kontroli nad obrazem przez zaawansowanych twórców. Zapewnia intuicyjną kontrolę nad wszystkimi parametrami obrazu -ostrzeniem, etc. Funkcja Level Gauge w sposób graficzny pomaga w ustawieniu prostego obrazu. Rozkładany wizjer o rozdzielczości 263,424 punktów jest łatwy w użyciu i wygodny podczas ostrzenia i dopasowywania ustawień.
Więcej
Zwiń
Kamera spełnia wszelkie oczekiwania. Posiada nowoczesne rozwiązania i bardzo dobre parametry techniczne. Jest lekka i poręczna.