Kamery cyfrowe - najlepsze oferty

Bardzo wygodna i szybko gotowa do pracy. Używana przez 70-latka, więc jest też łatwa w obsłudze.
Kamery cyfrowe w kategorii Video. Najtańsze oferty i najlepsze marki Sony, Panasonic, Canon, JVC, Rollei. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 237 produktów - zobacz najlepsze oferty
Canon XC10 - kamera 4K / Full HD / zoom 10x

Kreatywność w kompaktowym rozmiarze: wyjątkowe rozwiązanie w zakresie 4K i zdjęć.
Kompaktowa, lekka i łatwa w użyciu kamera XC10 z 10-krotnym zoomem, optycznym stabilizatorem obrazu i zdalnym sterowaniem przez sieć Wi-Fi, nagrywa filmy w rozdzielczości 4K/Full HD (4:2:2) i umożliwia fotografowanie w wysokiej jakości i rozdzielczości 12 MP.
Więcej
Zwiń
FDR-AX33

Poręczna kamera 4K ze stabilizatorem obrazu Balanced Optical SteadyShot™

Mimo niewielkich wymiarów kamera 4K firmy Sony ze stabilizatorem obrazu Balanced Optical SteadyShot wyposażona jest w wiele funkcji ręcznego wyboru ustawień.
Więcej
Zwiń
Poznaj Panasonic HC-V180 - Kamera HD - Podczas odkrywania ciekawych miejsc lub radosnego spędzania czasu z rodziną obraz wideo pozostaje stabilny i wyraźny dzięki funkcji wykrywania drżenia rąk w 5 płaszczyznach.
Jest to niezbędne przy dużym zakresie zoomu i w celu przeciwdziałania drganiu kamery. Ponadto praktyczne ustawienie szerokokątne 28 mm umożliwia wykonywanie imponujących ujęć krajobrazóww i zdjęć grupowych. Dzięki inteligentnemu zoomowi 90x łatwo rejestruj odległe obiekty, które znajdują się zbyt daleko, aby je sfilmować za pomocą konwencjonalnych funkcji zoomu. Można również użyć zoomu optycznego 50x, aby powiększyć/przybliżyć obiekt, dodając więcej emocji i dynamiki do domowych nagrań. Aby umożliwić swobodne filmowanie, funkcja Level Shot automatycznie wykrywa i koryguje pochylenie obrazów. Do wyboru są trzy ustawienia (Wył., Normalnie, Mocno) w zależności od warunków pracy.
Wyraźny obraz bez rozmyć
System HYBRID O.I.S.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kamery cyfrowe

Bardzo wygodna i szybko gotowa do pracy. Używana przez 70-latka, więc jest też łatwa w obsłudze.