Kabiny prysznicowe Rea - najlepsze oferty

Produkty Rea w kategorii Kabiny prysznicowe (Armatura i hydraulika). Największy wybór z oferty Rea, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 453 produkty - zobacz najlepsze oferty
Madox to klasyczna, nowoczesna kabina wykonana z najwyższej jakości szkła hartowanego pokrytego polimerową powłoką Easy-Clean. Dzięki temu utrzymanie czystości powierzchni szkła jest zdecydowanie łatwiejsze niż w przypadku niezabezpieczonego szkła.

Szkło hartowane o grubości 6 mm zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i solidność konstrukcji.

Wygodny sposób otwierania ze stałą częścią ścianki ułatwia montaż w przestrzeniach małych łazienkach, gwarantując przy tym wygodę korzystania.

Uniwersalny profil kabiny pozwala na montaż w prawym lub lewym rogu pomieszczenia.

Kabina może być montowana na brodziku lub posadzce.
Więcej
Zwiń
Kabina prysznicowa My Space składa się z dwóch składanych drzwi szklanych, wykończonych eleganckimi elementami chromowanymi. Model ten jest idealnym rozwiązaniem, w niedużych i nieustawnych pomieszczeniach łazienkowych. Każde ze skrzydeł można złożyć na ścianę. Daje to nieograniczone możliwości w praktycznym użytkowaniu łazienki. Szkło w kabinie My Space jest nie tylko bezpieczne, ale też praktyczne, dzięki zastosowaniu powłoki Easy Clean. Dzięki tej nowoczesnej technologii, na szkle nie osadza się kamień, a czyszczenie nie wymaga użycia silnych środków.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kabiny prysznicowe Rea