Kabiny prysznicowe Rea - najlepsze oferty

Produkty Rea w kategorii Kabiny prysznicowe (Armatura i hydraulika). Największy wybór z oferty Rea, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 451 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dzięki komfortowi i funkcjonalności kabiny prysznicowej Impuls czas spędzony w kąpieli będzie czystą przyjemnością. Kabina ma bardzo wygodne drzwi przesuwne umocowane na stabilnych rolkach. Produkowana jest w 3 kolorach szkła dzięki czemu z całą pewnością wpasuje się do każdej nowoczesnej łazienki, będzie też świetnie wyglądać w tradycyjnie urządzonym wnętrzu. Śnieżnobiały kolor brodzika idealnie pokreśli czystość przestrzeni łazienkowej. Wysoki, regulowany brodzik pozwala na umieszczenie go na różnej powierzchni.
Więcej
Zwiń
Madox to klasyczna, nowoczesna kabina wykonana z najwyższej jakości szkła hartowanego pokrytego polimerową powłoką Easy-Clean. Dzięki temu utrzymanie czystości powierzchni szkła jest zdecydowanie łatwiejsze niż w przypadku niezabezpieczonego szkła.

Szkło hartowane o grubości 6 mm zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i solidność konstrukcji.

Wygodny sposób otwierania ze stałą częścią ścianki ułatwia montaż w przestrzeniach małych łazienkach, gwarantując przy tym wygodę korzystania.

Uniwersalny profil kabiny pozwala na montaż w prawym lub lewym rogu pomieszczenia.

Kabina może być montowana na brodziku lub posadzce.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kabiny prysznicowe Rea