Kabiny prysznicowe Rea - najlepsze oferty

Ciężko powiedzieć , jeszcze nie zamontowana.
Produkty Rea w kategorii Kabiny prysznicowe (Armatura i hydraulika). Największy wybór z oferty Rea, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 539 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kabina GALAXY 100X80Kabina prostokątna, narożna z pojednynczymi drzwiami. Kolor profilu: chrom. Szkło transparentne o grubości 6 mm, ze specjalną powłoką Easy Clean. Kabina zawiera mosiężne zawiasy z regulacją up&down. Produkt polski z 5-letnią gwarancją!Powłoka szkła - NANO GLASSTo niewidoczna warstwa ochronna, nakładana na powierzchnię szkła w procesie jego obróbki. Dzięki niezwykłym właściwościom powłoki NANO GLASS, krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła, nie pozostawiają więc charakterystycznych osadów. Zmniejszona ilość zanieczyszczeń znacząco ogranicza rozwój bakterii i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Odpowiednią pielęgnację szkła z powłoką NANO GLASS zapewnią delikatne środki czystości.Regulacja przyściennaWe wszystkich kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian.
Więcej
Zwiń
SOLAR BACK MAT to wyrazista, a zarazem ponadczasowa i nowoczesna kabina prysznicowa, która została wykonana z najwyżej jakości materiałów i wykończona czarnym laminatem. Czarne, matowe pokrycie jest odporne na zabrudzenia i plamy, a dodatkowo jest łatwe w utrzymaniu czystości. Połączenie czarnych profili, długiego uchwytu oraz zawiasów wraz z przezroczystą linią szklanych powierzchni, doskonale wkomponuje się w nowoczesną oraz tradycyjną łazienkę. Kolor czarny to zdecydowany lider na rynku wyposażenia wnętrz łazienkowych.
Więcej
Zwiń
Kabina prysznicowa Double My Space 70x90x190 (skrzydło prawe x skrzydło lewe)


  • szkło Crystal Clear 6mm transparentne
  • powłoka drzwi Easy Clean Duble
  • wysokogatunkowe chromowane wykończenia
  • solidne mosiężne uchwyty
  • drzwi dwuczęściowe składane na ścianę
  • aluminiowe profile z możliwością regulacji
  • listwa progowa
Więcej
Zwiń

Opinie - Kabiny prysznicowe Rea

Ciężko powiedzieć , jeszcze nie zamontowana.