Kabiny prysznicowe do 1000 złotych - najlepsze oferty

produkt ekstra funkcjonalny estetyczny
Kabiny prysznicowe - najczęściej kupowane w cenie do 1000 złotych, sprawdź co kupić! Kabiny prysznicowe – ranking kabin prysznicowych do łazienki. Znajdź idealny model! Wybierz kształt i rozmiar kabiny, zależnie od wyposażenia łazienki. Na rynku są dostępne kabiny okrągłe, kwadratowe i owalne. Szyby mogą być wykonane z mlecznego szkła, matowione, lub przeźroczyste. Warto zwrócić na to uwagę pod kątem sprzątania. Na gładkiej szybie znacznie szybciej widać zacieki i osad z kamienia. Kolejnym kryterium jest brodzik. Kiedy wybieramy kabinę, warto zwrócić uwagę na rodzaj brodzika. Kształt i rozmiar musi pasować do kabiny, jednakże mamy dowolność co do głębokości. Jeśli mamy możliwość zabudowania brodzika, to jego głębokość może sięgać nawet do 40 cm! Jeżeli jednak nie mamy możliwości zabudowy, warto wybrać płaski brodzik, który niewiele wynosi się ponad podłogę, co chroni nasze stopy przed zderzeniem, a także przed poślizgnięciem się po wyjściu z kąpieli. Idealnym rozwiązaniem jest wbudowany odpływ w podłodze. Dzięki niemu nie musimy martwić się o czyszczenie zakamarków kabiny prysznicowej, ale także mycie podłóg jest dużo łatwiejsze! Dodatkowo oszczędzamy na zakupie brodziku, ponieważ pochyła podłoga w pełni go zastępuje.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2883 produkty - zobacz najlepsze oferty
Kwadratowa kabina o niezawodnej konstrukcji i optymalnej wysokości dla kabin ekonomicznych. Szyby wykonane z polistyrenu, zabezpieczone trwałą powłoką lakierniczą, łatwo utrzymać w czystości. Do produktu pasuje większość dostępnych na rynku kwadratowych brodzików o wymiarach 80x80 cm.
  • Kształt: kwadratowy
  • Typ otwierania: podwójne drzwi rozsuwane
  • Górny system suwny: suwak
  • Dolny system suwny: suwak
  • Wykończenie szkła: polistyren
  • Długość: 80 cm
  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 175 cm
Kabina bez brodzika. Pasuje do niej większość brodzików kwadratowych o wymiarach 80X80 cm lub 90X90 cm. Sprawdzona, dopracowana konstrukcja, trwała powłoka lakiernicza, optymalna wysokość w klasie kabin ekonomicznych, system jezdny oparty na suwaku, prosty montaż.
Więcej
Zwiń
produkt ekstra funkcjonalny estetyczny