K55N - najlepsze oferty

Telewizor uległ awarii po aktualizacji oprogramowania. W serwisie stwierdzono nienaprawialność usterki. Serwisant doradził aby po zwrocie pieniędzy nie brać już telewizora tej marki. To mówi samo za siebie. Toshiba to już nie dawna Toshiba,a raczej turecki bubel. Wystarczy poczytać,no ale mądry Polak....
K55n na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 76419 produktów - zobacz najlepsze oferty
Telewizor 55" Toshiba XUHD TV Ultra HDŻyj i oddychaj przygodą na ekranie telewizora Toshiba 4K UHD. Prezentując obraz tak klarowny i fascynujący jak samo życie, telewizor 4K UHD wyświetla cztery razy więcej szczegółów niż modele Full HD. Dolby Vision HDRdzięki naszym telewizorom Toshiba z systemem Dolby Vision znajdziesz się w samym centrum akcji. Dolby Vision to preferowany przez filmowców na całym świecie format zapisu wideo HDR wykorzystujący metadane do odczytu i dokładnego przeliczania właściwego poziomu jasności dla każdej klatki obrazu TV. Wide Color Gamut (szeroka gama kolorów)Doświadcz więcej energii i wrażeń podczas oglądania programów TV. Dzięki naszym telewizorom zapewniającym obraz o szerokiej gamie kolorów, każda scena jest odtwarzana w żywych, wyjątkowo naturalnych barwach. Nasze ekrany odtwarzają 1024 odcienie każdego kolorou, oddając niuanse barw, które zazwyczaj zlewają się i są tracone na ekranie.
Więcej
Zwiń
Opis i dane produktu LG OLED55C8. Szczegóły i regulamin promocji dostępne pod adresem: https://www.ceneo.pl/lp/LGTV Główne cechy Sztuczna inteligencja LG AI ThinQ® | Inetligentny procesor LG α9 | Wyświetlacz OLED4K Cinema HDR | Dolby Atmos® | Wzornictwo "Ekran kinowy" Słucha. Myśli. Odpowiada. LG OLED AI TV to nowatorska metoda wykorzystania sztucznej inteligencji do oglądania telewizji. Teraz możesz kontrolować telewizor, wyszukiwać interesujące treści, sterować ustawieniami obrazu, zapytać o pogodę, komunikując się z telewizorem w naturalny sposób za pomocą poleceń głosowych w języku polskim. Błyskotliwa inteligencja Inteligenty procesor α9 Inteligenty procesor α9 (Alpha9) został opracowany specjalnie dla potrzeb LG OLED AI TV, by zapewnić czystość, intensywność kolorów i więcej głębi w każdym wyświetlonym obrazie. Wyświetlacz LG OLED.Idealna czerń.Doskonały kolor. Doskonała czerń pozwala uzyskać gigantyczny kontrast.
Więcej
Zwiń
Opis i dane produktu LG OLED55B8. OLED B8PLA Główne cechy Sztuczna inteligencja LG AI ThinQ® | Bogactwo miliarda kolorów | Wyświetlacz OLED | 4K Cinema HDR | Dolby Atmos® | Wzornictwo "Ekran kinowy" Słucha. Myśli. Odpowiada. LG OLED AI TV to nowatorska metoda wykorzystania sztucznej inteligencji do oglądania telewizji. Teraz możesz kontrolować telewizor, wyszukiwać interesujące treści, sterować ustawieniami obrazu, zapytać o pogodę, komunikując się z telewizorem w naturalny sposób za pomocą poleceń głosowych w języku polskim. Błyskotliwa inteligencja Inteligenty procesor α7 Technologia LG z inteligentnym procesorem α7 (Alpha7) zapewnia bogate kolory i szczegółowy obraz, przywołując piękno do życia. Wyświetlacz LG OLED.Idealna czerń.Doskonały kolor. Doskonała czerń pozwala uzyskać gigantyczny kontrast.Tak duży kontrast zapewnia większą głębię kolorów oraz pozwala dostrzec szczegóły obrazu w jakości kinowej.
Więcej
Zwiń

Opinie - K55N

Telewizor uległ awarii po aktualizacji oprogramowania. W serwisie stwierdzono nienaprawialność usterki. Serwisant doradził aby po zwrocie pieniędzy nie brać już telewizora tej marki. To mówi samo za siebie. Toshiba to już nie dawna Toshiba,a raczej turecki bubel. Wystarczy poczytać,no ale mądry Polak....