K 11 - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
K 11 już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Znajdź coś dla siebie i zamów na Taniomania lub porównaj ceny!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 269196 produktów - zobacz najlepsze oferty
model: K1211Zildjian to jedna z najbardziej cenionych na świecie firm zajmujących się produkcją talerzy perkusyjnych. Produkty tej firmy polecane są przez wielu zawodowych i sławnych muzyków. Talerze te łączą w sobie perfekcyjne wykonanie oraz bogate i niepowtarzalne brzmienie. Na blachach Zildjiana grają między innymi: Antonio Sanchez, Chris Sharrock, Dave Tull i wielu innych.Talerz ten łączy w sobie barwy jasną i ciemną.Specyfikacja:Formuła: K CustomTyp: splashRozmiar: 11"Waga: thinWykończenie: tradycyjne krawędzie zewnętrzne, krawędzie wewnętrzne połyskRozmiar kopuły: małaProfil: medium-lowStrój: niski/średniBarwa: ciemna, zbalansowanaPogłos: krótkiStopień zaawansowania: Zaawansowany, Początkujący, Średnio-Zaawansowany, Profesjonalny
Więcej
Zwiń
Ze Zdalnie sterowaną wyścigówką z łatwością pokonasz nawet najtrudniejszy teren!

Całkowicie zmechanizowana, Zdalnie sterowana wyścigówka LEGO® Technic potrafi kręcić się, zawracać, wspinać na przeszkody i pędzić z zawrotną szybkością. Model ma jasnozielono-biało-czarne barwy z fajnymi naklejkami, ramę kapotażową ponad kabiną kierowcy oraz dwie potężne gąsienice po sześć kół napędowych każda. Model porusza się do przodu i do tylu, może skręcać w prawo i w lewo oraz robić 360-stopniowe obroty. Zestaw pozwala także zbudować zdalnie sterowany wóz terenowy.

- W zestawie zdalnie sterowany, szybki, całkowicie mechanizowany pojazd na wielkich gąsieniach.
- Przyciąga wzrok jasnozielono-biało-czarną kolorystyką i atrakcyjnymi naklejkami.
- Jeździ do przodu i do tylu, skręca w prawo i w lewo, robi 360-stopniowe obroty i z łatwością pokonuje duże przeszkody.
- Do modelu dołączony jest specjalny klocek z wyjątkową dekoracją na 40.
Więcej
Zwiń

Opinie - K 11

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.