K 11 - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
K 11 już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Znajdź coś dla siebie i zamów na Taniomania lub porównaj ceny!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 295458 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zmywarka z widocznym panelem sterowania. Szerokość: 60 cm. Czarny panel sterowania. Klasa energetyczna: A+. Ilość kompletów: 13. Zużycie wody: 11 l. Natężenie dźwięku: 49 dB(A). Temperatury zmywania: 40-70 stopni C. Panel odkryty. Kolor: Czarny.

Gwarancja:

24 miesiące
Więcej
Zwiń
Kompleksowy remake kultowej gry akcji z 2005 roku, która w ciągu kilkunastu lat od premiery doczekała się statusu legendy. Produkcja powstała z myślą o platformie PlayStation 4, a za jej opracowanie odpowiada studio Bluepoint Games. Warto odnotować, że nie jest to pierwsze spotkanie deweloperów z omawianym tytułem – zespół stworzył bowiem zremasterowaną wersję pierwowzoru, wydaną na konsolę PlayStation 3 w 2011 roku. Fabuła W Shadow of the Colossus gracz wciela się w Wandera – młodzieńca starającego się przywrócić do życia dziewczynę imieniem Mono, poświęconą w tajemniczym rytuale. By zrealizować swoje zamiary, bohater przekracza granice odseparowanej od reszty świata Zakazanej Krainy i zawiera pakt z mroczną siłą znaną jako Dormin. Okazuje się bowiem, że istnieje możliwość wskrzeszenia jego ukochanej – jednak żeby tak się stało, protagonista musi unicestwić szesnaście tytułowych Kolosów, istot przypominających gigantyczne, ożywione posągi.
Więcej
Zwiń

Opinie - K 11

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.