Justy - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Justy na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1411 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kubek 460 ml SAFA wchodzący w skład serii FIVE O'CLOCK, charakteryzuje się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością, zachowując lekkość i finezję. Linia charakteryzująca się motywem delikatnych kwiatowych pnączy w pastelowych kolorach. Całość zapakowana w oryginalne opakowanie z uchwytem z tym samym motywem to doskonały pomysł na niebanalny prezent urodzinowy zarówno dla kobiety i mężczyzny, a także podarunek dla szefa czy nauczyciela, również jako podziękowanie. Parametry: Średnica: 10,2 cm Wysokość: 9,5 cm Pojemność: 460 ml Materiał: Porcelana Zmywarka: TAK Mikrofala: TAK
Więcej
Zwiń
Przeżywając osobistą tragedię Malwina odkrywa coś, co na zawsze zmieni jej życie. Kiedy myśli, że już nic nowego jej nie zaskoczy, dowiaduje się o ogromnym spadku. Na horyzoncie pojawia się również tajemniczy przyjaciel rodziny, a także ktoś, kto zaślepiony chęcią zysku grozi jej i szantażuje.
Kobieta dociera do punktu, z którego nie uda jej się już samej wyplątać z problemów, musi więc poprosić o pomoc i choć na chwilę zapomnieć o swojej dumie. Nie będąc odpowiedzialna już tylko za siebie, musi wybrać drogę, która zapewni bezpieczeństwo jej i jej bliskim. Czy będzie potrafiła to zrobić pomimo zranionych uczuć i gniewu? Czy Sebastian zburzy mur, który powstał przez jego złe decyzje?
Jedno pozostaje pewne - w życiu Zimnej S… nieuchronnie nadchodzi odwilż.

Fragment książki
"Malwina zamilkła na dłuższy moment. To wszystko, to był jakiś absurd. Rozmawiał z nią, jakby nigdy nic. A przecież się pożegnali. Przecież wracał dożony, chciał ratować rodzinę.
Więcej
Zwiń
Przedmiot aukcji stanowi komplet filiżanek ze spodkiem. Produkt ceramiczny, wykonany starannie z dbałością o detale. Tradycyjne wzornictwo - ponadczasowa forma. Specyfikacja techniczna: Zawartość zestawu: 2 filiżanki + 2 spodki Pojemność filiżanki: 250 ml Wysokość filiżanki: 7,3 cm Średnica filiżanki u góry: 8,5 cm Średnica stopki filiżanki: 5 cm Średnica spodka: 14 cm Materiał wykonania: ceramika Specyfikacja dodatkowa: Linia: Livello Kolor: Kwiaty Model: CR2-70 EAN: 5907587757455
Więcej
Zwiń