Jordany Buty Dla Dzieci - najlepsze oferty

Jordany Buty Dla Dzieci już od 15 zł. Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty. Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 74 produkty - zobacz najlepsze oferty
Buty dla małych dzieci Air Jordan 1 Mid nawiązują do oryginalnego modelu Air Jordan. Skórzana cholewka zapewnia wygodę, a perforacje odpowiadają za wentylację.
Buty Jordan Mars 270 inspirowane czterema klasycznymi modelami Air Jordan to nowoczesna odsłona oryginalnego stylu. Wyróżniają się ogromną poduszką gazową Max Air oraz sprężystą pianką, dzięki czemu są najwygodniejszym modelem Air Jordan w historii. Amortyzacja przez cały czas Duża poduszka gazowa Max Air i miękka pianka odpowiadają za lekkość i amortyzację. Wyjątkowa przewiewność Cholewka z siateczki inspirowana modelem AJ4 zwiększa przewiewność i zapewnia wygodę przez cały czas. Najwyższej jakości skóra Miękkie skórzane powłoki odpowiadają za trwałość oraz stanowią nawiązanie do modelu AJ1.
Więcej
Zwiń
Buty do koszykówki Jordan „Why Not?” Zer0.3 z lekką cholewką i dynamiczną amortyzacją zostały zaprojektowane z myślą o szybkiej i intensywnej grze, dzięki czemu ułatwiają dynamiczne mijanie przeciwników. Solidna stabilność Wytrzymały pasek w okolicach śródstopia pewnie trzyma stopę, zwiększając stabilność i wsparcie. Lekkość i przewiewność Przewiewna tkanina w cholewce zapewnia wygodę podczas gry.
Więcej
Zwiń