Jestem na Tak - najlepsze oferty

Jestem na Tak na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 48 produktów - zobacz najlepsze oferty
Produkcja: USA , 2008
Czas trwania: 01:44:00
Dźwięk: Dolby TrueHD: 5.1, DD 5.1 turecki, angielski, rosyjski, francuski, ukraiński, polski (lektor)
Format: 16:9

Napisy: łotewskie, tureckie, serbskie, polskie, litewskie, estońskie, chorwackie, bułgarskie, słoweńskie, rumuńskie, portugalskie, hebrajskie, holenderskie, arabskie, islandzkie
Dodatki: teledyski, Sceny dodatkowe, gagi z planu filmowego, dokument z planu filmowego

Bohaterem filmu jest sfrustrowany urzędnik bankowy - introwertyk, który na większość propozycji odpowiada nieodmiennie "nie". Tkwiąc w bezruchu, Carl spotyka nagle charyzmatycznego guru, który nakłania go do zmiany trybu życia. Carl, choć nie od razu, poddaje się perswazji nawołującego do zmian mówcy i postanawia spróbować postawy "na tak".
Więcej
Zwiń
Autorka zwraca uwagę na wszystkie dobre rzeczy, jakie dzieją się na świecie – i okazuje się, że nie jest wcale tak źle, jak mogłoby się nam wydawać!Idealna książka by dodać dzieciom otuchy, zmniejszyć ich lęki i zmienić spojrzenie na świat.Rashmi Sirdeshpande ma talent do tłumaczenia dzieciom skomplikowanych tematów w prosty sposób. „The Bookbag“Pandemia, wojny, ataki terrorystyczne, klęski żywiołowe – świat może się wydawać bardziej przerażający niż dawniej. Jesteśmy zalewani złymi informacjami, czy to przez telewizję, czy z ekranów naszych komputerów, tabletów, telefonów Skutek jest taki, że polityka, globalne ocieplenie, zdrowie czy gospodarka międzynarodowa zaczynają stawać się największymi zmartwieniami dziecka.Ale przecież to tylko część informacji.
Więcej
Zwiń
Dzieci często marzą o tym, co będą robić kiedy dorosną. Niejeden chłopiec chciałby zostać strażakiem, a niejedna dziewczyna gwiazdą filmową. Niektórym już w dzieciństwie zdarza się ugasić prawdziwy pożar, namalować prawdziwy obraz lub choćby wyleczyć chore lalki i misie. O takich planach, marzeniach i przygodach napisała Renata Piątkowska, a przeczytał, doskonale jak zawsze, Artur Barciś.

"To pragnienie zaświtało mi w głowie, gdy po raz pierwszy własnoręcznie napisałam: "Ala ma Asa". Potem zużyłam jeszcze całe wiadra atramentu i niezliczoną ilość zeszytów w linię, ale udało się. Jestem pisarką i piszę książki dla niezwykłych czytelników, którzy szukają odpowiedzi na tysiące pytań, a w głowach mają tyle fantastycznych pomysłów, że aż mi zapiera dech.
Więcej
Zwiń