Jestem Film - najlepsze oferty

Jestem Film na Taniomanii ➤ Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie ➤ Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 379 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się on atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia (Alec Utgoff), bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od gorszego świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.Śniegu już nigdy nie będzie najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta zdążył zachwycić międzynarodowe media już podczas premiery na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Variety podkreślało, że Szumowska jest u szczytu kariery, a magazyn The Playlist zachwycał się precyzyjną i hipnotyzującą wizualną stroną dzieła. Nie bez znaczenia były tu kreacje aktorskie, zwłaszcza odtwórcy głównej roli Aleca Utgoffa.
Więcej
Zwiń
Encyklopedia Było sobie życie. Tajemnice ludzkiego ciała

Jak funkcjonuje twój organizm?
Gdzie rodzą się myśli?
Jak działa serce?
Dlaczego oddychasz?
Jak to się dzieje, że widzisz?
Co sprawia, że czujesz smaki i zapachy?
Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w encyklopedii dla dzieci Było sobie życie. Tajemnice ludzkiego ciała. Poznasz budowę i funkcjonowanie swojego organizmu. Przeczytasz mnóstwo ciekawostek i zobaczysz wspaniałe ilustracje.

Płyta DVD w książce! Na płycie znajdują się 4 epizody z 26-odcinkowej kolekcji filmów Było sobie życie: Serce, Płuca, Oko, Trawienie.

Informacje o produkcie
Nr katalogowy
9435

Marka (książeczki) Było sobie życie
Rodzaj (książeczki) Edukacyjne
Liczba stron 221
Wymagania wiekowe od 5 lat
Płeć (zabawki) Dziewczynki i chłopcy
Pozostałe parametry
Format: A4
Więcej
Zwiń
To wyjatkowy pakiet filmówy z produkcjmi, które zostaand#322;y uhonorowane statuetkami Oskara za Najlepszy film w poprzednich latach i na staand#322;e zagoand#347;ciand#322;y w and#347;wiadomoand#347;ci widzów, filmy które trzeba zobaczyand#263; i warto do nich wracaand#263;! Box zawiera filmy: Sprawa Kramerów 1979, ZDOBYWCA 5 OSCARÓW w tym za NAJLEPSZY FILM, Oto jest gand#322;owa zdrajcy 1966, ZDOBYWCA 6 OSCARÓW w tym ZA NAJLEPSZY FILM, Na nabrzeand#380;ach 1954, ZDOBYWCA 8 OSCARÓW w tym za NAJLEPSZY FILM.
Więcej
Zwiń
Fajny merytoryczny film i książka dzięki której można poznać budowę człowieka i jego funkcjonowanie. Polecam dla wszystkich którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Bardzo sprawna wysyłka

Opinie - Jestem Film