Jean Paul Gaultier Perfumy Damskie - najlepsze oferty

Jean Paul Gaultier Perfumy Damskie już od 15 zł ➤ Wybrane produkty na Taniomania.pl. Poznaj popularne oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w dobrej cenie ♥
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 123 produkty - zobacz najlepsze oferty
Rodzina zapachowa: orientalno - waniliowa
Nuty zapachowe
Nuta głowy: Gruszka
Nuta serca :Fasolka tonka
Nuta bazy: Wanilia.
La Belle Le Parfum, nowy intensywny zapach dla wyjątkowych kobiet od Jean Paul Gaultier. W ogrodzie Jean Paul Gaultier, w którym wszystkie grzechy są dozwolone, nowa oryginalna kobieta La Belle Le Parfum jeszcze bardziej potęguje swoją uwodzicielską moc i zmysłowość. U źródeł tej kreacji zapachowej leży harmonijne połączenie zielonej gruszki, zmysłowego jaśminu, fasolki tonki i uzależniającej wanilii. Intensywna woda perfumowana z ogrodu Jean Paul Gaultier to połączenie nieodpartego kuszenia i promiennego uwodzenia. Pod iskrzącym słońcem w gęstej roślinności intensywna orientalno-owocowa woda perfumowana odurza zmysły swoją elegancją.
Ingredients/ Lista Składników
ALCOHOL DENAT.
Więcej
Zwiń
La Belle Le Parfum marki Jean Paul Gaultier to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet.
  • Marka - JEAN PAUL GAULTIER
  • Nazwa - La Belle Le Parfum
  • Typ zapachu - orientalno-waniliowe
  • Premiera zapachu - 2021
  • Pojemność - 100ml woda perfumowana z atomizerem
  • Dla kogo - zapach damski
  • Wariant - tester, opakowanie ekonomiczne niefoliowane

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: gruszka
Nuta serca: fasolka tonka, jaśmin
Nuta bazy: wanilia
Więcej
Zwiń
JEAN PAUL GAULTIER SO SCANDAL 80ML EDP Nuty zapachowe: Malina tuberoza kwiat pomarańczy jaśmin wielkolistny mleko Rodzaj: woda perfumowana Pojemność: 80ml Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji: TESTER (bez opakowania oryginalnego) „Testery” różnią się od produktów mających oryginalne opakowanie tym, że posiadają opakowanie zastępcze, tekturowe w kolorze białym lub szarym, bądź nie posiadają opakowania. Najczęściej nie są zafoliowane i bardzo często nie posiadają korka. Szklane buteleczki perfum niczym nie różnią się od tych w oryginalnym opakowaniu. Składy i zapachy perfum w testerze, jak i w produkcie są identyczne. So Scandal! marki Jean Paul Gaultier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, So Scandal! został wydany w 2020 roku. So Scandal! stworzyli Fabrice Pellegrin i Daphne Bugey.
Więcej
Zwiń