Iphone 8 Plus - Prezenty na święta 2021 - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Iphone 8 Plus już od 10,00 💲 Szukasz prezentu dla Twoich bliskich na święta? Sprawdź oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Zobacz także pozostałe pomysły na prezent, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
iPhone 8 radykalnie udoskonala kluczowe elementy iPhone’a. Przynosi nowe, zaawansowane aparaty do zdjęć i wideo. Największą moc i najwydajniejszą baterię w historii tego urządzenia. Głośniki stereo hipnotyzujące fantastycznym dźwiękiem. Najjaśniejszy i wyświetlający najszerszą gamę kolorów ekran. Odporność na wodę i zachlapania.1 Oraz imponujący wygląd, na który zasługuje coś tak potężnego.

iPhone 8 osiągnął nowy poziom precyzji i wynalazczości. Wykończenie w kolorze onyksu jest nieporównywalne z niczym, co udało nam się wcześniej stworzyć. Obudowa jest odporna na wilgoć i zachlapania. Przycisk Początek przeprojektowany od podstaw. A nowa konstrukcja unibody absolutnie gładka w dotyku.

iPhone 8 i iPhone 8 Plus wzbogacają dotychczasową paletę o dwa nowe wykończenia: piękną, matową czerń i połyskliwy onyks.
Więcej
Zwiń
Miałeś ostatnio problemy z rozładowującym się telefonem?Poznaj Baterie STRONGCELL PREMIUM, która umożliwi dłuższe działanie telefonu w dosłownie chwile.NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI BATERIA STRONGCELL PREMIUM - podwyższona pojemność o 27% do 3430mah.Dedykowana dla Apple iPhone 8 plusW zestawie :W zestawie otrzymasz dodatkowo :
  • komplet narzędzi,
  • wklejka pod baterię,
  • film instruktażowy

DATA PRODUKCJI :
CZERWIEC 2022 RokOto co zyskujesz decydując się na Baterie STRONGCELL PREMIUM :Realnie podwyższoną pojemność. Co prawda jest delikatnie większa od oryginalnej, jednak bez problemu mieści się w telefonie.Markowa bateria STRONGCELL PREMIUM to trafiony wybór, jeżeli potrzebujesz dodać mocy dla Swojego iPhone !!
Zwiększona pojemność 3430 mAh zapewni dużo dłuższą żywotność i wydajniejsze ładowanie, a deklarowana pojemność jest realna i potwierdzona testami.
Więcej
Zwiń
Color Chain Case żelowe elastyczne etui z łańcuchem łańcuszkiem zawieszką do iPhone 8 Plus / iPhone 7 Plus wielokolorowy

Kolorowe etui na iPhone, które wyróżnia się dopasowanym, ozdobnym łańcuszkiem. Rola tego niebanalnego dodatku to nie tylko oryginalna dekoracja, ale również jeszcze pewniejszy pochwyt urządzenia w dłoni. Obecność łańcuszka sprawia, że smartfon nie wypadnie podczas robienia zdjęć, oglądania filmów czy czytania wiadomości.

Idealne spasowanie

Dokładnie wycięte otwory sprawiają, że praca Twojego iPhone będzie płynna i niczym niezakłócona. Masz swobodny dostęp do wszystkich elementów, jednocześnie zyskując pewność ochrony przed skutkami uszkodzeń mechanicznych.

Ochrona urządzenia

Solidne, ale elastyczne tworzywo sztuczne, z jakiego wykonano etui Color Chain to gwarancja najwyższej jakości.
Więcej
Zwiń