Idol 4 - najlepsze oferty

Fon jak najbardziej się sprawdza. Na uwagę zasługuje rewelacyjny dźwięk i wiele dodatków. (słuchawki jbl, gogle vr, folia, etui)
Idol 4 na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1145 produktów - zobacz najlepsze oferty
Rewolucyjny przycisk BOOM oraz okulary do rzeczywistości wirtualnej sprawiają, że IDOL 4&VR zapewnia całkowicie nowy wymiar korzystania z telefonu: zmienia sposób robienia zdjęć, słuchania muzyki, grania w gry, oglądania nagrań, a nawet postrzegania telefonu. Oprócz tej przełomowej funkcji IDOL 4&VR oferuje krystaliczny dźwięk, wyjątkowo ostry obraz, profesjonalne aparaty fotograficzne oraz niezwykłą odwracalność dźwięku i interfejsu – a to wszystko ukryte w fenomenalnej obudowie.

OKULARY VR Z PUDEŁKA
Podkręć rzeczywistość
Umieść swojego IDOLA 4S w okularach VR i zanurz się w świecie rzeczywistości wirtualnej! Wygodne okulary i intuicyjne sterowanie zapewniają w pełni realistyczne wrażenia.

GOGLE VR
Podkręć swój świat
IDOL 4&VR jest pełen wciągających gier, filmów i obrazów 360o.
Więcej
Zwiń
Smartfon Alcatel IDOL 4 PRO (6077X), Złoty z obsługą sieci 4G LTE. Wyposażony w duży wyświetlacz o przekątnej 5,5" i rozdzielczości Full HD zapewnia prostą obsługę. Pamięć 64 GB z możliwością powiększenia przez slot na karty SD pozwala na przechowywanie dużej ilości plików.
Więcej
Zwiń

Opinie - Idol 4

Fon jak najbardziej się sprawdza. Na uwagę zasługuje rewelacyjny dźwięk i wiele dodatków. (słuchawki jbl, gogle vr, folia, etui)