Ic Blue - najlepsze oferty

Ic blue na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najmodniejszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 761 produktów - zobacz najlepsze oferty
Vgate iCar2 ELM327 Bluetooth 3.0 OBD2 Interfejs Diagnostyczny

Produkt jest oryginalny, nowy i elegancko zapakowany.

Vgate jest na terenie Europy zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do naszej firmy Surix. Produkty Vgate są zalecane przez autora aplikacji "Car Scanner"! Proszę zachowaj ostrożność w przypadku fałszywych kopii!

Nasza instrukcja jest w języku polskim - wydrukowana i dołączona do pudełka. Ułatwia to użytkowanie produktu osobom, które otrzymają go w prezencie.

Czy interfejs będzie działał z moim samochodem?
Interfejs jest urządzeniem uniwersalnym i współpracuje z niemal wszystkimi modelami pojazdów posiadających standardowe złącze OBD2.
Europa: od 2001 roku samochody z silnikiem benzynowym, od 2004 roku samochody z silnikiem diesla.
Więcej
Zwiń
Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Przesyłka w cenie.
Oferujemy również RTV/AGD wszystkich producentów oraz inne produkty niemal z każdej kategorii.

ZIPRO FITNESS OFERUJE JEDNE Z NAJLEPSZYCH I NIEZAWODNYCH BIEŻNI DOSTĘPNYCH NA RYNKU W PRZYSTĘPNEJ CENIE.

Producent Zipro posiada bogatą ofertę sprzętu fitness. Można wybierać spośród takich maszyn, jak orbitrek, rower magnetyczny bądź bieżnia. Dodatkowo asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

ZIPRO PACTO
bieżnia multimedialna w kompaktowym wydaniu


Pacto to bieżnia inna niż wszystkie. Reprezentuje dumną rodzinę sprzętu fitness Zipro, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami. To linia, w której skład wchodzą bieżnie, rowery, orbitreki, wioślarze i inne akcesoria.
Więcej
Zwiń
Wszystko dziala jak nalezy, jestem zadowolony, polecam to male urzadzenie kazdemu, kto jest zainteresowany praca silnika swojego samochodu

Opinie - Ic Blue