I2C Scanner - najlepsze oferty

I2C Scanner już od 15 zł. Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty. Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Samsung Galaxy S21 G991 5G 8/128GB DualSIM Gray

Samsung Galaxy S21

Profesjonalne urządzenie, w którym znajdziesz wszystkie funkcje do profesjonalnej fotografii. Samsung Galaxy S21 ma zaawansowany, potrójny aparat, który poza świetnymi zdjęciami rejestruje wideo w jakości 8K. Galaxy S21 zachwyci Cię obrazem serwowanym na wyświetlaczu Full HD+ Infinity-O o imponującym odświeżaniu 120 Hz. Moc nieustannie dostarcza potężny procesor, o energię dba bateria z inteligentnym zasilaniem. Zobacz, co jeszcze oferuje ten smartfon.

Samsung tworzy niezwykłą codzienność

Nigdy więcej nie przegap tego idealnego ujęcia. Poznaj Galaxy S21 5G. Zaprojektowany, aby zrewolucjonizować wideo i fotografię, z rozdzielczością 8K przekraczającą kinową, dzięki czemu możesz robić niesamowite zdjęcia bezpośrednio z wideo. To wszystko w dwóch rozmiarach: 64 MP, nasz najszybszy chipset i ogromna bateria na cały dzień.
Więcej
Zwiń
Apple 13-inch MacBook Air: M1 chip with 8-core CPU and 7-core GPU, 256GB - Space Gray

Laptop Apple MacBook Air

Najsmuklejszy i najlżejszy z notebooków Mac został całkowicie odmieniony przez czip Apple M1. Ma nawet 3,5x szybsze CPU. Do 5x szybsze GPU. Najbardziej zaawansowany system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora. Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było.

Czip M1, który oszczędza baterię

Procesor M1 zawiera najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyło Apple. Z taką mocą obliczeniową MacBook Air może podejmować się najbardziej intensywnych zadań, na przykład montażu wideo o profesjonalnej jakości. Jest przy tym świetną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji.
Więcej
Zwiń

Opinie - I2C Scanner