Hdr sr12 - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Hdr sr12 w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 612 produktów - zobacz najlepsze oferty
Prowadzimy sklep firmowy OSRAM® w Strefie Marek na Allegro.
Na metler.pl kupisz oświetlenie samochodowe i motocyklowe marki OSRAM® w jeszcze niższych cenach.

Osram® Night Breaker® Laser H7 - lampy w których wykorzystano technologię ,,laserowej ablacji"

Nowa generacja Night Breaker® Laser ma nowy "okienkowy" kształt w powłoce. Precyzyjny kształt stworzony przez ablację laserową zapewnia maksymalną wydajność. Włókno jest idealnie ustawione, aby zapewnić lepszy rozkład światła.

Ponadto wysokie ciśnienie rzadkiego gazu wypełniającego zapewnia wyższą wydajność. Srebrna osłona nadaje samochodowej nalepce atrakcyjny wygląd, a wygrawerowana nazwa NIGHT BREAKER® gwarantuje jej wyjątkowość i natychmiastową rozpoznawalność.
Więcej
Zwiń
Na rynku dostępne są dwa główne typy filtrów paliwa, pierwszy przystosowany do pracy z silnikami benzynowymi, a drugi z silnikami diesla. Ich zadaniem jest oczyszczanie paliwa z wszelkich zanieczyszczeń, a w przypadku silników o zapłonie samoczynnym także z wody powodującej korozję silnika. Ze względu na przeznaczenie filtra wykorzystuje się różne materiały filtracyjne, takie jak specjalne włókniny poliestrowe bądź bibuły na bazie włókien celulozowych impregnowanych żywicami z dodatkiem włókien syntetycznych Zapchany filtr paliwa blokuje swobodny przepływ paliwa do silnika, powodując trudności z uruchomieniem silnika, spadek mocy, utratę płynności pracy oraz zwiększone zużycie paliwa, a także zmniejszenie wydajności pompy paliwa lub wtryskowej. Zapchanie filtra może się również objawiać wyciekiem paliwa z rury wydechowej, nieprzyjemnym zapachem oleju oraz dymem w rurze wydechowej. Zaleca się wymianę filtra paliwa raz do roku lub zgodnie z zaleceniem producenta.
Więcej
Zwiń
REZYSTOR NAWIEWU CITROEN PEUGEOT

Marka: VEMO

Nr katalogowy: V42-79-0004

Informacje o artykule:

Napięcie: 12 V

dla numeru OE: 6441 L2

Długość: 85 [mm]

Szerokość: 43 [mm]

Wys.: 109 [mm]

Ciężar: 0,174 kg

Wymagana ilość: 1

Wyposażenie pojazdu: dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym

Ilość biegunów: 6 - biegunowy, 2 - biegunowy

Szerokość opakowania: 8,8 cm, 4,3 cm

Wysokość opakowania: 10,9 cm, 8,2 cm

Część może mieć szczególne warunki zastosowania. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania po katalogu, dopasuj po numerze VIN.
Więcej
Zwiń
Żarówki wysokiej klasy. Dobrze i solidnie wykonane.

Opinie - Hdr sr12